fbpx

Noore kuu soovide õhtud naistele Viljandis 1.03

Mar
1

See on aeg sulle endale fb

“Kas oled märganud, et saad elult vastused just sellele, mida sa küsid?
“Kuidas küsida õigeid küsimusi?”
“Miks me ei julge päriselt küsida seda, mida me TEGELIKULT teada soovime?”

See on sinu aeg iseendale, oma mõtetele ja tunnetele! 

Sel korral on sul vabadus küsida ja kuulata vastuseid. Lubame sellel naisteõhtul voolata naiselikult ja maagiliselt, justkui tal polekski sihti ja teemat. Kuid tegelikult ju on! Sest sina tead, et tulid kohale sest su sees sügaval on peidus küsimused. Need päris küsimused. Just nendele me seekord vastused leiamegi. Kõigele sellele, mis su sees sügaval peidus ja mille peitmisest sa väsinud oled. Oma üllatuseks võid avastada, et vastused on lihtsad ja vabastavad. Ja kuigi sa arvasid oma peidetud küsimused nii erilised olema… siis on neidsamu teemasid ka teised naised tunnetanud ammu enne sind ja ka siinsamas ringis.
Tule ka siis kui sul pole küsimusi vaid soovid midagi jagada või lihtsalt olla ja mõtiskleda, tunnetada naisena olemist selles ühises naiselikkuse ruumis. Rõõmus, armastuses, turvalises keskkonnas.

Luba, et sellest aastast saaks sinu jaoks just see aasta, millest sa siiani pole isegi unistada julgenud. Aasta, mil sa tunnistad endale kõiki oma salasoove ja unistusi. Lubad sellel maagilisel, õrnal, looval naisel enda sügaval sisemuses uuesti sündida ja otsustad vabalt voolata oma naiselikus väes, armastuses. Ja imed hakkavad juhtuma. Millised? Seda näed aasta jooksul isegi ning oled oodatud neid ka meiega jagama.

Tule ja loome koos täiesti erilise naiselikkuse aasta ning naudime omaenda olemust ja igapäevaseid imesid!

Sinus on kõik olemas, et olla see enesekindel ja tasakaalus naine. Kuidas? Just sellest me räägimegi, teeme harjutusi, otsime ja leiame. Iseendas. Ära ole üllatunud, et kõik naised on vahel tajunud enda ärakaotamist. Seepärast ongi koos erinevas eas naiste tarkuse ja väega, ühises ringis turvaline viis iseendaga tuttavaks saada. Sinu kõrval olevad naised toetavad sind, sest nad teavad. Meie naised teame ja on asju, mida vaid meie mõistame ja tajume ning saame rääkida omavahel.

Selle hooaja ühistel naisteõhtutel räägime kõigest, mis naiste elus päriselt oluline on. Loome turvalise ruumi kergelt ja heas tundes!

Noore kuu õhtud on väeringid naistele. Kõigest, mis naiste elus päriselt oluline. Kohtume igal kuu just siis kui noor kuu on end loonud ja on kõige mõnusam aeg  korraks iseenda jaoks aeg võtta.

Mis sinu elus muutub, kui sa noore kuu õhtutel osaled?
* Jätad selja taha vähemalt ühe sind piirava minevikumustri
* Kasvatad oma eneseusaldust, et luua oma ellu imesid
* Avastad endas asju mida sa tegelikult teha tahad
* Koged sügavamat hingelist kohalolu
* Elad nii, et su süda laulab

Tundub liiga ilus?
Meie lubadus on, kui sa kõike praktiseerid ja ellu viid, mida meie kursusel teeme ja jagame, siis sinu elus leiavad aset muutused, mida märkavad ka kõik teised. Kui sa võtad seda kursust kui järjekordset loengut ja päriselt neid teadmisi ja kogemusi ellu ei vii, siis me lubame, et mitte midagi sinu elus ei muutu!

Murra mustrit – sinu käes on võti muuta oma senine elu oma unistuste eluks! Elada just selle naisena, kes sa ise oled alati soovinud olla. Ja luua enda ümber suhteid, olukordi, mis sind toetavad. 

Noore kuu õhtutel soovime koos soove ja vaatame iseendasse. Iga kord valime teema, mis on õhus, mis meid puudutab. Ja koos toetame üksteist sel teel, nii nagu naised ja emad üksteist toetada oskavad. See on hindamatu väärtus, et meil on see turvaline naistering, milles kogeda, anda ja saada. Igaüks saab oma teekonnale vajaliku just sel kohal, kus me oleme.

Loomulikult võid sa unistada ka üksi kodus olles või pikemal autosõidul või lõunapausi ajal. Aga oleme ausad – seda hetke iseendale on vahel nii raske võtta, sest elu meie ümber vajab meilt kogu aeg midagi. Seepärast ongi igakuine noore kuu õhtu see, kus me toetame sind sinu teel ja sa oled hoitud armastuse ja naiste väega. Seekord teeme jälle unistuste tahvli, võtame kaasa uued ajakirjad ja lubame oma sisetundel ning loomingul lennata!

Noore kuu õhtutel saad:
*
 Luua salajase püha suhte iseendaga, oma väe, jumalikkuse ja varjukülgedega
Tundma õppida ja aktsepteerida iseennast
* Leiad endas üles ilu ja harmoonia
* Vabastad end vanadest mustritest, mis piiravad ja muretsema panevad
* Konkreetsed ja praktilised harjutused
* Kogemuse naiste väeka ringi toetust, eri vanuses ja elukogemuses naiste ühist tarkust ja jõudu
* Teadlikuks kuu maagilisest energiast
* Oma isikliku unistuste tahvli, mille ise valmistad
* Õppida usaldama iseennast ja elu
* Luua oma ellu rohkem harmooniat ja tasakaalu
* Tasakaalustada oma elus mehelikkust ja naiselikkust
* Teadmised, kuidas avastada endas elujõu allikad, et elada harmoonias looduse loomulike rütmidega.

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud.

Väga tihti me unustame igapäeva askelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde. 
Ja pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Sa oled oodatud osalema, kui oled valmis olema ise oma elu looja, kui võtad vastutuse oma elu eest enda kätte ja oled valmis nii unistama kui astuma reaalseid samme, et unistused saaksid tegelikkuseks.

On ainult 1 inimene maailmas, kes saab sinu tulevikku muuta selliseks nagu sa soovid – see inimene oled sina ise.

Tule ja loome üheskoos oma tuleviku koos kuu loomise maagiaga – koos võimendub kõik.
Meil on põnevaid praktikaid ja kogemusi, mida jagada, me juhime sind sel õhtul läbi teekonna naisena oma unistusteni. Igaühe erinevalt oma sisetunde ja sisemise hääle juhendamisel.

Noore kuu õhtu viivad läbiMerike ja Krissu
Merike Kütt, Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister ja kogemuskoolitaja.

Millal?
8. veebruaril 2016, kell 18.00-21.00
1. märtsil, kell 18.00-21.00
5. aprillil, kell 18.00-21.00
10. mail, kell 18.00-21.00
NB! Osaleda võid ka ainult Sulle sobival õhtul!

Kus?
Amrita Cafe pööningukorrusel Viljandis.
www.amritacafe.ee

Osalustasu?
Tasudes ülekandega kõigi nelja õhtu eest hiljemalt 6. veebruariks, on osalustasu 79€.
Tasudes ühe korra kaupa ülekandega või sularahas, on osalustasu 25€.

Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale ja teepausi.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega või kohapeal sularahas. Lisainfo leiad oma postkasti saabuvast infomeilist.

Registreeru noore kuu õhtule:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top