fbpx

Jaatava maailma päikesetõusu naistering rabas 21.07

Jul
21


See suvine väljasõit on ainult Jaatava maailma naistele.
Oodatud on kõik, kes osalenud Merikese ja Kristeli Jaatava maailma FB gruppides!

Kas oled kogenud öise raba erilist vaikust ja kohalolu?
Kas tahaksid tunnetada pehme rabalauka vee erilist puudutust nahal?

Kas julged vaadata, mis tundeid tekitab sinus öisel varahommikul metsa minek?
Kas soovid ärgata tavarutiinist ja tunda elusolemist ning loodusega kooskõla?
Kas teeks midagi lihtsalt teistmoodi? 

Seda kõike me just teemegi! Läheme naistega koos rappa 😉 Et natuke heas mõttes hull olla ja elada ja nautida!

Miks rabas ja päikesetõu ja just nüüd? 
Sest Eestimaa suvi on imeline valgete ja soojade ööde aeg ning seda lausa peab kasutama millekski eriliseks. Ja magada jõuab ju talvel pimedas ka. Küllap me sügisel koguneme jälle mõnusasse tubasesse naisteringi kamina ümber. 
Juulikuu ööd on erilised. Sumedad, tumedad, maagilised. Ja siis hakkavad paistma esimesed valgusekiired, hiilides vaikselt silmapiirile, et jääda ja kasvada kuniks kogu taevalaotus ja avarus meie ümber täitub valguse tuhande varjundiga. 
Eriti eriline on päikesetõus rabas, kus sel hetkel nagu polekski aega ja ruumi. On vaid värvide ja vaikusehelide pillerkaar. On vabadus, valgus, vägi, täius ja armastus. Või ka julgus ja hirmudest ning piirangutest vabanemine. Sest raba energia on eriline, mis vabastab meid kõigest soovimatust, imeb endasse kannatused ja ängi ning kahtlused ja kurbused.
Raba on eriline püha ja puutumatu paik, kuhu läheme austusega. Jätame selja taha kogu tavareaalsuse ja nendel tundidel oleme päriselt need, kes me sisimas oleme igatsenud olla – naised iseenda jaoks. 
Läheme, et olla kohal ja saada kontakt iseendaga. Ning kuulatada teraselt sest ühel maagilisel hetkel hakkab raba meiega rääkima. Võime siis saada vastuseid või rahu ja lohutust või hoopis rõõmu, mida oleme ammu igatsenud. 
Sel ööl ennast rabalaukasse või rabajärve kastes saame nii Emakese Maa kui Õekese Kuu kui ka Tõusva Päikese õnnistused. Iidsetest aegadest peale on seda rituaali peetud noorendavaks ja väge andvaks.
Ja siis koos kätest hoides ja silma vaadates kogedes teiste naiste toetust, hingede ilu, südame armastust nii nagu teistes nii ka minus, ärkab igaühes midagi uut ja võimast. Unistused, soovid, isiklik vägi, metsik või malbe – nii nagu sa ise soovid.

On Kuu loomise ja soovide soovimise öö
Õeke Kuu on sel ööl peidus, just äsja sündinud loomise väega aitab ta ka kõigi meie soovidele ja taotlustele kaasa,  aitab meil enda sisse vaadata sügavamale ja kaugemale kui tavaliselt. Raba eriline energia aitab meil  endast välja kõik selle, mida tavaelus ehk varjame või tahaplaanile jätame. Aitab ehk meil väljendada paremini ka meie kõige salajasemaid südamesoove. See on koht, kus saame olla meie ise – maagilised ja väekad naised!

Kindel on, et kõik sünnib taotlusega: see on meie kõigi kõrgeimaks hüvanguks ja alati armastuses ning valguse poole.

Ole spontaanne ja luba endale üks metsik päikesetõus rabas koos jaatava maailma naistega, kus saad ennast laadida nii looduse kui omaenda väega! Lihtsalt ja vabalt, tule kohale, ole, koge. Naistejutud Merikese ja Kristeliga lisaks.

Millal
21. juuli varahommikul kell 4:00 – 6:00. 
Soovi korral võib jääda pikemalt ringi vaatama.
Kus
Kohtume Mukri rabas, mis asub Raplamaal keset Eestist ja on nii Tartust 140 ja Tallinnast 100 km kaugusel.Oluline
Võta kaasa pisut toitu ja sooja jooki ühisele varahommikusele piknikulauale, matt maas istumiseks, soe pleed jaheduse kaitseks ja jaatav uudishimu. Paki asjad nii, et saad neid lühikesel matkarajal (2,5km) mugavalt kaasas kanda. Pane selga ilmakindlad soojad riided ja mugavad jalanõud. Võta kaasa käterätik ujumiseks. 
Kohapeal oleme õues iga ilmaga.

Osalustasu
Osalustasu on 33 eurot.

NB! Rabasse läheme väikese grupi naistega, et raba öisest maagiast saada osa loodust häirimata.

Osalemise kinnitus ja lisainfo kohaletuleku juhistega ning infoga ettemakse tasumise kohta jõuab sinuni e-kirjaga peale registreerumisvormi täitmist.  

Kohaletulekuks jagame transporti, et oleks toredam ühiselt sõita! Kõik transpordisoovid ja pakkumised ning kokkulepped palume teha jaatavas FB grupis, kus on selleks postitus.

Soovin osaleda:

Nimi*

Email*

Telefon*

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastusega,
Merike ja Kristel

Top