fbpx

Parem Elu Koolitused suvelaager “Minu naiselik vägi” 2017 – VÄLJA MÜÜDUD

Aug
11

Parem Elu Koolitused traditsiooniline suvelaager toimub juba kaheksandat aastat järjest!

Selle aasta laagri teema on “Minu naiselik vägi”
Nii nagu tavaks on saanud, kohtume 11.-13. augustil.
Toimumispaigaks on seekord Algallika Keskus müstilisel Läänemaal.

Augustikuu ilmad on soojad ja sumedas öös on asju…tähtede langemine ja iseendaga olemine peale huvitavate loengute, praktikate ja saunarituaalide. Kõik see kokku täidab laagrilisi armastust täis tänulikkuse ja mõnusa energiaga. Laagris tunned oma sisemist väge, mis tasakaalustab kõik Sinu eluvaldkonnad, täites need külluse ja positiivse energiaga. See nädalavahetus on aeg Sulle endale imeilusas looduses koos inimestega, kellega on mida jagada ja kogeda.

Laager on inspireeritud naiste väest ja maagilisest ühisest energiast, mis naisteringis meid toetab, annab jõudu, vajadusel ravib ja täidab elujõu vooga.

Oleme kokku pannud kava, mis sisaldab palju põnevat ka meile endile. Lisame siia esinejaid ja täpsemaid teemasid jooksvalt juurde. Kindel on, et lisaks põnevatele esinejatele me tantsime ja laulame öös ja väes ümber lõkke, kogeme sauna puhastavaid rituaale, sööme maitsvat taimetoitu, tutvume kadakase mererannaga. Puhkame kõigest eemalolevast, et laagri lõppedes minna tagasi uues jõus ja väes. Eelmistes laagris osalenute kogemus ütleb, et laagris leitud ja kasvatatud väest ja jõust jätkub igapäevast elu valgustama ja väestama pikaks ajaks!   

Kutsume Sind suvelaagrisse, 11.-13. augustil, et ühises toetavas naiselikus energias koos veeta üks eriliselt mõnus ja vabastav augustikuu nädalavahetus põnevate naistega.

Suvelaager toimub imelises Algallika Keskuses, kes ütleb ise enda kohta “Algallikal ühinevad sinus taevas ja maa”. Siin on puutumatu loodus ja privaatne mererand, kõikide mugavustega kaunid ruumid maailma serval, tervislik ja maitsev toit, oaas kohalolu tajumiseks. Siin lõõgastud ja taastud õhu, tule, maa ja vee kaasabil. Lisaks värske mereõhk, tore pererahvas ja mis peamine – külluslikult aega iseenda jaoks!

Algallika Keskus asub müstilisel Läänemaal, Matsalus, 10 km enne Virtsut. Kohalesõidu juhendi leiad siit: https://goo.gl/NwdtSC.
Selleks, et kõik soovijad kohale jõuaksid, oleme alati organiseerinud ka ühissõitmist laagrisse. Kui vajad või pakud transporti, siis anna registreerumisel sellest meile teada.

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!
Meenutus eelmise aasta laagrist koos väekate ja imeliste naistega!

 

Suvelaager 2016 copy

Laagri kava täpsustub jookvalt, allpool leiad esinejate ja teemade pikemad tutvustused.

Reede, 11. august
17.00 Kogunemine
17.30 Õhtusöök
18.00 Laagri avamine
18.30 Naiselikkuse rituaal Merike ja Kristel
Vabanemine kõigest, mis takistab meil kogemast oma naiselikku väge
22.30 Saun

 Laupäev, 12. august
 8.30 Väekas äratus
9.00 Hommikusöök
10.00 Naiseliku väe salaretked – Merike ja Kristel
Meis kõigis on peidus salajased naiselikkuse allikad, sellel salaretkel leiame oma tee väeallikale. 
13.00 Lõuna
14.00 Naistelt naistele – Merike ja Kristel
Kuidas hoida oma väge ja luua armastuse ruumi enda ümber, jäädes iseendaks.
16.00 Shakti tants – Jana Namgeet
Shakti tants loob ruumi, kuhu sisenedes saad liikuda hoitult iseenda sisemise tarkuse otsimise teele.
18.00 Õhtusöök
19.00 Saunarituaalid: loeng ja praktikad – Hipe Rohila
Naise hinge ja keha puhastamise rituaalid, millega ennast uuendada ja turgutada.

 Pühapäev, 13. august
8.30 Naiselik äratus
9.30 Hommikusöök
10.00 Naiselikkuse maagia ja praktikad – Alexis Varnum
Naine on Looja, kõik mida ta soovib tuleb kiirelt ja kergelt tema poole, see on naise maagia. Naisenergia on elu võti.
13.00 Lõuna
13.30 Laagri lõpetamine

 

Kes laagris esinevad ja kes mida teeb?

Kes on Alexis Varnum? Alexis
Alexise igapäevaseid sõnumeid päeva energiate ja kuu seisude kohta järgivad Facebookis paljud. Loe lähemalt, mida Alexis enda kohta räägib. 
“Paljud ravitsejad, tervendajad ja selgeltnägijad on oma võimed pärinud esivanematelt – nii ka juhtus minuga. Lapsepõlves meeldis mulle vabalt jooksta looduses, olla omaette enda maailmas, imetleda merd ja loodust.
Pärast jagunes elu justkui kaheks osaks: esimeses osas elasin nagu suurem osa naisi siin maailmas: pere, lapsed, kodused kohustused, töö. Kuid elus juhtunud sündmused avasid silmad ja suunasid mind eneseavastamise suunas. Ma tundisn alati, et minus on miski, mis suudab muuta minu elu, toob uue taseme. Joonistasin imelikke pilte, tundsin, et käed oskavad ravitseda, teadsin keelt, mida ei saanud tõlkida. Hiljem minu õpetajad selgitasid, et see on valguse keel.
Elu teises osas alustasin vaimset arengut, alati olen olnud uurija ja katsetaja. Kõik on nii huvitav, pidevalt tõmbavad uued teadmised. Kuulasin loenguid, õppisin Ajurveedat ja alternatiivset psüholoogiat, edukuse psüholoogiat, kirjutasin üles kanaldusi, tegelesin energiatega, enesemõistmisega, vaimse arenguga ja tegelen veel edasi. Kõike olen esialgu katsetanud iseendaenda peal ja alles pseejärel viinud inimesteni.
Aastate jooksul on minust arenenud Alexis Varnum. Miks Alexis ja miks Varnum? Kuna lapsepõlvest alates ma suhtlen oma teejuhiga, tema nimi on Alexis, siis lihtsalt seostasin ennast tema nimega. Kui kunagi ammu küsisin tema käest, kes ma olen, ta vastas: “oled varnum”. Alles hiljuti mõistsin, mida see sõna tõeliselt tähendab. Olen materiaalse ja vaimse maailma vahel, saan kiirelt informatsiooni mõlemast maailmast kanaldustena või teadmistena. Näen probleemide ja haiguste põhjusi, aitan inimesi oma võimetega ja teadmistega. Samas on mul olemas head abistajad – minu kaardid, mida olen ise loonud ja mis tulid minu poole, kui instrument, mille abil on kergem tõlgendada vaimsest maailmast tulevat informatsiooni.”
Alexise kohta saad lugeda ja vaadata tema Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/varnum.alexis

Mida Alexis suvelaagris teeb?
Naisenergia on maailma loomise alus, sellest kõik algas ja on kõige algallikaks. Naisenergia loob reaalsust, sünnitab, kasvatab, on kui magnet, see on palju suurem väärtus, kui kõik maailma aarded. Naisenergia on eluvõti. Kui naisel on tugev energeetika ja hea tuju, ta on Looja, kõik mida ta soovib tuleb kiirelt ja kergelt tema poole ja kõik kergelt täitub, see on naise maagia. Ta loob kodu, suhted ja maailma. Naised on oma looduses empaadid. Selgeltnägemine ja muud maagilised võimed on kaasasündinud iga naisega. Kui naine on kontaktis oma loodusega, siis võimatu on võimalik. Igal naisel on tugev intuitsioon ja kui ta oskab kuulata oma südant, siis saab ta võtme maailma teadmistele ja saab juhtida oma saatust. Iga naine saab vastused Universumist, tuleb vaid õppida neid märkama ja kasutama. Räägime naisenergiast, kuidas see töötab, kuidas seda kasutada ja täiendada. Teeme praktikaid, naiselikke rituaale, oleme kooskõlas oma sisemise maagiaga ja võimetega.

Mida räägib endast ja shakti tantsust Jana Namgeet?

Tants on minus elanud juba päris algusest peale. Lapsena õpitu ja kogetu surus tantsu minu sees mingil hetkel kuhugi peitu, sügavamale, salajaseks. Aegade jooksul sattusin aga muudkui uuesti erinavate tantsuliste liikumiste ja päris keeruliste tantsustiilide juurde. Alustasin kooliajal karaktertantsust ja sattusin TPI’s naisvõimlemise lainele. Peale õpinguid võlus mind pikka aega Pille Roosi ja Liina Remmelga juures õpitud kõhutants. Selle tantsuga õnnestus mul isegi Zahira asendusliikmena esinemistel käia. Väga huvitav ja suur kogemus. Ühel ilusal suvisel hetkel kutsus mind india templitants Bharatanatyam  ja see ei ole mind siiani vabaks andnud. Midagi vajasin aga veel, midagi sügavamalt õpetatud ja vabamalt lubatud.  

Shakti tants võlus mind täielikult ja juhatas veidi ka kundalini jooga tundidega tutvuma. Shakti tantsu õpetajaks õppimisel jõudsin selle ülimalt lihtsa ja hästi struktureeritud treeningute sügavama taustani. Siit on veel edasi minna kaugele kaugele. Need teadmised avasid ja panid uurima rohkem ka india tantsu kohta, tegelema uuesti pilatese treeningute ja avastama taiji liikumisi ja tausta.

Shakti tantsu juures võlub mind siiani, kui palju saab sellesse tundi sisse tuua kõiki omandatud tantsuteadmisi. Kuidas lihtsal ja märkamatul moel saan kättesaadavaks teha ka kõrgemad tervendavad jõud. Tihti, kui tants on suubunud meditatiivsesse puhkusesse kutsun saali tervendavad energiad ja saan siin kasutada teeta või kundalini meditatiivese tervenduse teadmisi.

Saan luua ruumi, kuhu sisenedes saad Sa liikuda hoitult iseenda sisemise tarkuse otsimise teele.

Shakti tantsu ehk Tantsujooga tunnis taotleme täielikku kohalolekut ja hetkes olemist. 
Su vaba liikumine ja meditatiivne meel loob ainult Sinule omase tantsu. Lubades oma sisemisel tansijal esile tõusta võid ise laskuda sügavasse meditatsiooni, mis omakorda saab väljenduda Sinu tantsijas ja Sinu tantsus. Tundi toetab mantrate muusika. ​Selleks, et Shakti tantsu nautida ei pea sul olema varasemat jooga- ega tantsukogemust.

Kes on Hipe Rohila? 

Olen sünnist saati puutunud kokku metsa ja loodusega. Õppinud Maaülikoolis metsandust, kus sain selgeks puud ja taimed. Viimased 23 aastat olen tegelenud  ravimtaimede, massaaži, psühholoogia ja teiste alternatiivsete teraapiatega. Saun ja saunarituaalid on mind kõitnud teadliku elu kõik 30 aastat. Mul on Lahemaa metsade keskel oma väike looduse SPA. Sealsetest toimetustest saab ülevaate Facebookis Hipe puhkemaja kodulehel.

Mida Hipe suvelaagris teeb?

Suvelaagris räägime saunast, kus toimub hinge ja keha puhastamise rituaal. Tutvustan erinevaid taimi ja puid, millega saab saunas ennast turgutada. Teeme naiseliku väe puhastamise ja uuendamise meditatsiooni. Kõik saunateraapias osalejad saavad proovida mitmesuguseid looduslikke kehahooldusvahendeid. Teeme saunateed ja hingame taimede aroome.
NB: Võta kaasa endale sobivad ja meeldivad taimed, et teha väevihta. Kõigile ei jätku sealses imelises looduses soovitud taimi ja puid.

Kes on Kristel Treier?

Kristel ütleb enda kohta: “Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber. Ja eriti austan ma naisi ning nende põhjatut tarkust, ilu, väge. Koolitustel tahan anda kõigile  naistele võimaluse kogeda toetust ja isennast sellena, kes nad on, täiuslikena. Kogemuskoolitajana jagan just seda, mida ma ise olen praktiliselt läbi kogenud.

Kui minu juhitud koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. 
Õpetan maagilist reikit naistele – armastava ja tervikliku elustiili õpetust, kus olen põiminud iidsed reiki teadmised tantristlike ja taoistlike Shaktit austavate praktikatega. Merikese kõrval aitan igakuiseid noore kuu soovide soovimise õhtuid ja teisi naisteringe läbi viia. Usun, et unistamine on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ning kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.”
Lähemalt: https://maailmapuudutus.com/about

Suvelaagris viib Kristel läbi hommikused väekad ja virgutavad äratused. Lihtsad energiaharjutused meelele ja füüsilisele kehale võivad kogu meie päeva muuta täiesti teiseks.  

Kes on Merike Kütt? Merike Kütt
Merike on loonud Parem Elu Koolitused selleks, et anda inimestele võimaluse tulla, kogeda, anda ja vastu võtta kõike seda, mida tal endal on pakkuda läbi isiklike kogemuste ja see teeb Merikesest õnneliku inimese!

Merike annab ainukesena Eestis edasi Louise Hay õpetusi. Louise on inspireerinud Merikest üle 15 aasta ja 2010 saadud kallistus Louiselt endalt on siiani temaga! Ja Merike ise on ka südamega kallistaja!

Kõik koolitused ja inimesed on Merikese jaoks olulised, sest igaüks, kes koolituse lõpetab muudab maailma paremaks läbi iseenda ja oma suhtumise! Elu on imeline kogemus ja elada tuleb oma südame järgi!

Suvelaagrid on saanud Merikese elu loomulikuks osaks, kus kohtuvad just need inimesed, kelle jaoks on oluline iseenda sisemine jõud, naiselikkus ja vägi läbi erinevate eluvaldkondade ja taipamiste.

Ja mis peamine, Merikese elumotoks on: “Ela teadmisega, et Elu armastab Sind, mind ja meid kõiki. Ja kui Sa vahel ei tea, mida teha, siis mõtle, mida armastus teeks ja Sa teed alati õigesti!”
Merikese kohta saad lisainfot lugeda siit: http://www.paremelu.ee/meist/merike-kutt/

Osalustasu: kuni 31. maini on osalustasu 179€.
Alates 1. juunist on osalustasu 195€.
Võimalus maksta kahes osas. Suvelaagri koha garanteerib Sulle osalustasu ettemaks 30€, mis ei kuulu tagastamisele, kui suvelaagri kohast loobud.
Osalustasu ei kuulu tagastamisele kui loobud laagris osalemisest hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.
NB! Kohtade arv suvelaagris on piiratud! Laagrisse registreerumisel on eelisjärjekorras kõik senised osalejad. 

Hind sisaldab kahte ööbimist Algallika Keskuses, toitlustust kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, praktikaid ning saunamõnusid.

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad riided, matt harjutusteks ja istumiseks, pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised!
Enne laagri algust saadame veel meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.

Toimumisaeg: 11.-13. august 2017

Toimumiskoht: Algallika Keskus Läänemaal

Küsimuste korral helista tel 5076212 (Merike Kütt) või kirjuta merike@paremelu.ee

Suvelaager on välja müüdud kuid vabanes just 2 kohta! Kirjuta kiirelt oma soovist merike@paremelu.ee. 

Kohtumiseni suvelaagris!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

Top