fbpx

Välja müüdud! Parem Elu Koolitused suvelaager “Minu naiselik vägi” 2018

Aug
10


Suvelaager on selleks korraks välja müüdud! Järgmised naiste väe laagrid juba jaanuaris 2019 Bali saarel.
Parem Elu Koolitused traditsiooniline suvelaager toimub juba üheksandat aastat järjest!

Selle aasta laagri teema on “Minu naiselik vägi”
Nii nagu tavaks on saanud, kohtume 10.-12. augustil.
Toimumispaigaks on Kauksi Puhkemaja.

Augustikuu ilmad on soojad ja sumedas öös on asju…tähtede langemine ja iseendaga olemine. Saunarituaalid, pisut maagilised pühitsused ja praktilised töötoad, südamelaulud ja sinu keha igatsus liikuda muusika rütmis. Looduse kõigi stiihiate sügav toetus ja hoitud tunne. Kõike seda me pakume naiseliku väe suvelaagris! See nädalavahetus on aeg Sulle endale imeilusas looduses koos inimestega, kellega on mida jagada ja kogeda.

Laager on inspireeritud naiste väest ja maagilisest ühisest energiast, loodusega harmoonias elamisest ja võimsast naiselikust elujõu voost, mis ühises naisteringis meid toetab, annab jõudu, vajadusel ravib ja innustab minema edasi iseendana, särava ja naiseliku loojana.

Nagu ka kõigil eelmistel aastatel siis teeme jälle midagi uut, mis kõnetab meid just praeguses hetkes ja energias. Puhkame kõigest eemalolevast, et laagri lõppedes minna tagasi uues jõus ja väes. Eelmistes laagris osalenute kogemus ütleb, et laagris leitud ja kasvatatud väest ja jõust jätkub igapäevast elu valgustama ja väestama pikaks ajaks! Ja üllatusena on seekord naistele esinema tulemas ka üks mees, väga väekas mees!

Kutsume Sind suvelaagrisse, 10.-12. augustil, et ühises toetavas naiselikus energias koos veeta üks eriliselt mõnus ja vabastav augustikuu nädalavahetus põnevate naistega.

Suvelaager toimub imelises Kauksi Puhkemajas, kus meid ootab sõbralik pererahvas, mugavad toad, suitsusaun ja tavaline saun, tiigid, püstkoda ja paari kilomeetri kaugusel võimas Peipsi järv koos ujumiskohtadega.
Selleks, et kõik soovijad kohale jõuaksid, oleme alati organiseerinud ka ühissõitmist laagrisse. Kui vajad või pakud transporti, siis anna registreerumisel sellest meile teada.

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!
Meenutus eelmise aasta laagrist koos väekate ja imeliste naistega! (Foto looja: Tinc)

Reede, 10. august
17.00 Kogunemine
17.30 Õhtusöök
18.00 Laagri avamine
18.30 Kuu templi pühitsuse viivad läbi Merike ja Kristel
Ainult ühel augustikuu õhtul on avatud Kuu Tempel naistele, kus viime läbi puhastava ja väestava naiselikkuse pühitsuse
20.30 Südamelaulud Eva-Lotta Vunderiga
22.30 Saun

 Laupäev, 11. august
 8.30 Väekas äratus hommikumeditatsiooniga Merikeselt
9.00 Hommikusöök
10.00 Naiselik vägi – Merike ja Kristel
13.00 Lõuna
14.00 Üllatusena esineb seekord naistelaagris mees!! Külalisesineja koos väga väeka loenguga
18.00 Õhtusöök
19.00 Väike naiselik tunnike tantsimisega
20.00 Saunarituaalid

 Pühapäev, 12. august
8.30 Naiselik äratus jooga ja inspireeriva loenguga. Helina Villem.
9.30 Hommikusöök
10.00 Naise tervise vägi on peidus looduse rütmis – Kaja Keil
13.00 Lõuna
13.30 Laagri lõpetamine

 

Kes laagris esinevad ja kes mida teeb?

Kaja Keil  – veedaliku elustiili kauaaegne praktiseerija ja toitumise nõustaja
Suvelaagris räägib Kaja teemal: „Naise tervise vägi on peidus looduse rütmis“.

Ajurveeda iidsete tekstide kohaselt on naine püha. Teda koheldakse alati austusega, sest just naine on jumala ja jumalikkuse üsa. Uue elu kandjana on eriline tähendus naise heal tervisel ning võimalikult kaua noorena püsimisel. Elu tervikuna on omamoodi looduse tants, millel on kindel rütm. Naistele on antud hulgaliselt enam võimalusi ja ühtlasi ka kohustusi nende rütmidega teadlikult harmoniseeruda. Kuidas rütmid töötavad ja mil viisil õpetab ajurveeda neisse individuaalselt suhestuma? Mida tähendab noorendamine praktiliselt ja kuidas on see seotud elujõu säilitamise ja immuunsuse tugevdamisega? Naine on loodud andma. Selleks, et meil oleks andmise väge, peame end ise külluslikult, aga targalt toitma ja enese eest igapäevaselt hoolt kandma. Kõik see on imelihtne ja vägagi nauditav. Ajurveedast inspireeritud praktilised tarkused 12. augustil Kauksis.
Loe ka Telegrammi intervjuud Kajaga: http://www.telegram.ee/vaimsus/inspireerivad-eesti-inimesed-kaja-keil-ajurveeda-on-opetanud-mind-oma-reaalsust-tingimusteta-armastama
Või kuula Hallo Kosmose pikemat saadet: http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/1a0d1392-32c8-4e80-b93a-9dfce180fce8/hallo-kosmos-250-kaja-keil-praktilisest-ajurveedast
Lisainfo Kaja web-lehel: www.praktiline-ajurveeda.ee

 

Eva-Lotta Vunder – laulja, laulukirjutaja, loovmuusika õpetaja. 
Suvelaagrisse toob Eva-Lotta kaasa südamelaulud koos oma imelise hääle ja loomiseväega.

Eva-Lotta teekond hääle, enesearengu ja eneseväljenduse teemadel on toonud huvitavaid ja toetavaid tähelepanekuid läbi isikliku kogemuse ja sotsiaalse vaatluse. “Meil on oma häälega just selline suhe nagu meil on suure osaga iseendast. Hääles väljenduvad meie tunded, ebakindlused, blokeeringud, kui ka rõõm, vabadus, elujõud. Turvaline toetav keskkond ja mänguline suhtumine on tõhusad vahendid kergeks ja sügavaks muutuseks, mida luua soovime. Teadlik töö häälega on imeline ja rõõmupakkuv viis saavutada paremat teadlikkust iseenda ja oma elu suhtes, et teha veelgi tervislikumaid ja toetavamaid valikuid oma igapäevaelus. Lisaks on vabadus ja julgus ennast väljendada kingituseks ka kõikidele inimestele meie ümber!”

Eva-Lotta on õppinud jazzklaverit TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias ning täiendanud end Göteborgi ülikoolis maailmamuusika suunal. On tegutsenud laulja ja klaverimängijana paljudes erinevates koosseisudes vokaalansamblitest pop-, folk- ja rockbändideni. Viimased 5 aastat on Eva-Lotta süvenenud rohkem teadlikku enesearengusse, õppinud juurde reikit ja meta-EFT tehnikat ning tegelenud erinevate tunnetuspraktikatega. Eva-Lotta on läbinud rahvusvahelise kursuse “Speak & Inspire” Lisa Nicholsi juhendamisel ning osalenud erinevatel kõne-ja lauluhäält ning loovust puudutavatel workshoppidel. Parimaks osaks oma kogemustepagasis peab ta aga vahetut kokkupuudet erinevate inimestega ning võimalust igaühega koos areneda.

Eva-Lotta on Südamemuusika festivali looja ja värskelt on ilmavalgust näinud tema uus plaat: “the heart way”, tegemistest lähemalt: https://www.facebook.com/evalotta.vunder
Foto: Grethe Rõõm, MUA Elo Meier.

 

 

Sven Truupõld on viimased viis aastat väga aktiivselt tegelenud naise seksuaalsuse demüstifitseerimisega ja paljude sügavate vaimsete teemadega. Ta on läbinud rohkelt koolitusi ja väljaõppeid Indias, Tais, Saksamaal, Soomes ja Venemaal. Ta on ettevõtja, tantramassaaži koolitaja ja terapeut.

Suvelaagris viib Sven läbi töötoa, mis keskendub naiselikkusele ja seksuaalsusele tantristlikust vaatepunktist.
Sveni tegemisi leiab: https://www.facebook.com/lifelift.ee

 

 

 

 

Helina Villem  – hingehoidja, joogaõpetaja, elukooli õpilane. 
Suvelaagris äratab Helina meid naiselike joogaharjutustega ja inspireerib oma teekonnaga.

Helina arvab, et inimene on holistiline tervik, keha ja hing käivad alati koos. “Joogaõpetaja ja hingehoidjana tean kui vajalik on naise jaoks tasakaal füüsise ja vaimse vahel. Naisel on lihtne uskuda ja loota et tema armastus parandab maailma ning selle käigus võime ise kaotsi minna.  Jooga nii füüsiline kui ka vaimne ehk meditatiivne pool aitavad oma keskmesse tagasi tulla ning seal püsida. Hommikune lühike ent efektiivne harjutuste seeria aitab füüsisel ärgata. Meditatsioon ehk vaikselt istumine aitab mõtetel rahuned ja vaimul ärgata. Kui peaksid valima tunnete ja mõtete vahel, kumba eelistaksid kuulata? Kumb on lähemal südame häälele? Elu toob meile lõputuid võimalusi läbi erinevate keerdkäikude. Mina püüan oma igat päeva elada nii et oleksin see muutus, mida ise maailmas näha tahan.”

 

Merike Kütt ja Kristel Treier seisavad kogu laagri toimimise taga nagu ka eelmistel aastatel. 
Seekord viivad nad laagris läbi “Kuu templi pühitsuse” ja “Naiseliku väe” praktikad koos loenguga. 
Lisaks toovad nad kaasa uusi tegevusi ja mõtteid ning tunnetusi. Ikka sellest, kuidas naiselikkuse väge koos kogeda ja seda ühiselt loodud armastust ja head energiat koju kaasa viia, et jätkuks järgmise suvelaagrini.  
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 500 naist. 
Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja, EFT  terapeut, Parem Elu Koolitused looja.Kristel Treier, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiselikkuse reiki looja, reiki meister, tantrika, jogiini,  ettevõtja ja kogemuskoolitaja.
Foto: Tinc

Osalustasu ja registreerumine.
2018 suvelaager on välja müüdud! Järgmised naiselikkuse väe laagrid toimuvad juba jaanuaris 2019 Bali saarel. 
Tasudes peale 25. juunit on osalustasu 240 eurot.
Alates 15. juulist on osalustasu 270 eurot.

Võimalus on maksta kahes osas. Suvelaagri koha garanteerib Sulle osalustasu ettemaks 50€, mis ei kuulu tagastamisele, kui suvelaagri kohast loobud.
Ettemaksena tasutud osalustasu ei kuulu tagastamisele kui loobud laagrist hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.

Hind sisaldab kahte ööbimist, 6 maistvat toidukorda ja vahepealsed energiapausid kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, töötubasid ja vajalikke materjale, praktikaid ning saunamõnusid.

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad ja naiselikud riided, matt harjutusteks ja istumiseks, pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised! 
Enne laagri algust saadame veel meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.

Toimumisaeg: 10.-12. august 2018

Toimumiskoht: 
Kauksi Puhkemaja Peipsi ääres.

Küsimuste korral helista tel 5076212 (Merike Kütt) või kirjuta merike@paremelu.ee

Kohtumiseni suvelaagris!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

Top