fbpx

Välja müüdud! Parem Elu Koolitused suvelaager “Minu naiselik vägi” 2019

Aug
9


Kohad on täitunud ja laager on välja müüdud selleks korraks! Järgmine naiseliku väe laager toimub 17.-28. veebruarini 2020 Bali saarel! 
Parem Elu Koolitused traditsiooniline suvelaager toimub juba kümnendat aastat järjest!

Kohtume suvelaagris “Minu naiselik vägi” juba  9.-11. augustil

Shamaanirännak ja saunarituaalid, südamelaulud ja sinu keha igatsus liikuda muusika rütmis, looduse kõigi stiihiate sügav toetus ja hoitud tunne, naiselikkus oma ürgses jõus ja taimede nõiduslik vägi, vabanemine ja armastusele avanemine. Kõike seda me kogeme naiseliku väe suvelaagris! See nädalavahetus on aeg Sulle endale imeilusas looduses koos eriliste esinejate ja teiste naistega, kellega on mida jagada ja kogeda. Selles laagris kogetud energiast jätkub pikaks pikaks argipäevade reaks, et hoida silmad säramas ja iseenda ning lähedaste hing toidetud.

Laager on inspireeritud naiste väest ja maagilisest ühisest energiast, loodusega harmoonias elamisest ja võimsast naiselikust elujõu voost, mis ühises naisteringis meid toetab, annab jõudu, vajadusel ravib ja innustab minema edasi iseendana, särava ja naiseliku loojana.

Nagu ka kõigil eelmistel aastatel siis teeme jälle midagi uut, mis kõnetab meid just praeguses hetkes ja energias. Puhkame kõigest eemalolevast, et laagri lõppedes minna tagasi uues jõus ja väes. Eelmistes laagris osalenute kogemus ütleb, et laagris leitud ja kasvatatud väest ja jõust jätkub igapäevast elu valgustama ja väestama pikaks ajaks! Ja üllatusena on seekord naistele väge looma tulemas ka üks mees, väga väekas mees!

Kutsume Sind suvelaagrisse, 9.-11. augustil, et ühises toetavas naiselikus energias koos veeta üks eriliselt mõnus ja vabastav augustikuu nädalavahetus põnevate naistega.
Suvelaagri toimumispaigaks on Peetri Puhketalu Saaremaal
NB! Muutsime toimumiskoha väiksemalt Muhumaalt suuremale Saaremaale, et rohkem laagrisse tulijaid ära mahuks 😉

Selleks, et kõik soovijad kohale jõuaksid, oleme alati organiseerinud ka ühissõitmist laagrisse. Kui vajad või pakud transporti, siis anna registreerumisel sellest meile teada.

Saab laulda ja kontserti kuulata, saab tantsida, saab omale koju kaasa meisterdada, saab kuulata ja kaasa rääkida, saab omaette olla ja ühises väeringis rännata, saab väga maitsvat toitu ja saab imekaunist Eesti loodust nautida. Ja kindlasti saab naistega sauna!

Shamaan Evald Piirisild, hingenimega Kotkasulg – Eesti selgeltnägijate tuleproovi võitja

Viib laagris läbi armastuse rituaali võimsa shamaanirännakuga enda sisemusse. Ikka selleks, et kogeda päriselt armastuse energiat ja selle liikumist ning saada ise osaks armastusenergiast.  Siis oskame seda paremini tunnetada iseendas ja jagada ka teistele. Sellel teekonnal võime kohata oma väeloomi, lahendada eluprobleeme või lihtsalt lõõgastuda sügavalt. 
Shamaan Kotkasulg alustas reiki tehnikatega ja jätkas indiaani laagrites rituaalidega. Oma rännakutega erinevates maailmades aitab ta inimeste ellu selgust ja väge tuua. Oma raamatu “Kotkasule lend”  tutvustuses kirjutab ta enda kohta: “Algul ma ei mõistnud, miks indiaani vend andis mulle just sellise hingenime – Kotkasulg. Aastaid hiljem, rännates Emakesel Maal mööda pühasid paiku, olen oma hingenime tähendusest aru saanud. Sulega ju kirjutatakse. Ma pean nägema ja jäädvustama asju, mida igaüks ei näe ega tunne. Pean aitama neid, kes minu juurde tulevad ja mind enda juurde kutsuvad. Õppida on mul muidugi veel ja veel. See kõik on igavene teekond. Kotkasule lend.”

Jane Kruus ehk Luna Deva – meie oma habras ja võimas väelaulik, kes tuletab meelde, et oleme tehtud valgusest ja armastusest

Jane tuletab meile meelde, et oleme tehtud valgusest ja armastusest! Suvelaagris loob Jane ruumi läbi Laulude, palvete, mantrate, loitsude ja rituaalide. Ühisele väelaulude laulmisele lisaks viib Jane laagris läbi ka saunarituaali. Ikka selleks, et me kõik tunneksime end armastatuna ja terviklikuna. Just sellena, kes me oleme, just seal, kus me oleme. Elada elu kui rituaal ja palve on valik. Valida astuda iga samm sellel pehmel emamaal nõnda, et me lilli ei muljuks. Võtta aeg näha ja märgata, kuulda ja kuulata. Vaikuses on helisid ja helides vaikust. Koos laulda tähendab ühes rütmis hingata. Just nii saab oma sisemise raadio kruttida kanalile, kus kuuldu tõstab meid üles ja äratab meid meie hirmude petlikkusest siia NÜÜD ja PRAEGU. Et jõuaksime kohta, kus saame ise valida, mida külvame ja lõikame.
Jane tee tänasesse on teda läbi viinud aastate pikkusest tööst iseendaga. Läbi näitlejatöö praktikate, lõpetades lavakunstikooli näitleja eriala ning mõistes, et enne kui kedagi teist mängima hakata, on kasulik iseenda roll siin elus selgeks saada. Sellise misiooniga on Jane rännanud 7 aastat üle kogu maailma. Noppides oma teel kokku ilu ja imede killukesi erinevatest riikidest ja kultuuridest.  Läbi nende peegelduste jättes maha kõik, mis on võlts ja vale, et võtta vastu täielik vastutus iseenda loodud reaalsuse eest. 

Muhu nõid Sirkka teeb laagris taimeravi töötoa

Sirkka on herbalist, kellega koos saame teha taimeravi töötoas ka isikliku ravimi koju kaasa viimiseks. Tema töö on valmistada taimeravimeid. Elukestev loodusvaatlus on andnud talle vastuseid mis puudutavad meie kõigi eksistentsiaalseid küsimusi. Ta annab edasi vaatenurgad, kuidas loodust vaadelda, kuidas mõista taimeravi ja ennast looduse osana. 
“Kõik olemasolev on omavahel seotud. Sellest annab tunnistust loodus. Looduses ei loodeta, ei tulda vastu ega tehta ära. Loodusega lähemalt tuttavaks saades on lihtne näha koosmõjusid ja koostööd, mis loob harmoonia kõigile. Aga on võimalik mõista ka õnnestusi ja haiguseid. Vastused enda tervendamiseks on meie juures koguaeg kui muuta vaatenurka.”, ütleb nõid Sirkka. 

 

Heli Tamm – üdini naiselik joogaõpetaja, kes kutsub igal hommikul kõik naised kaunitele jooga hetkedele 

Alustame päeva yin jooga rahulike ja sügavate venitustega, mis on kõigile kättesaadavad ja ergutavad.
Heli avastas jooga enda jaoks 12-aastaselt leides “juhuslikult” vana Eesti aegse naiste ajakirja, kus oli joogast juttu ja harjutusedki näidatud. Sellest ajast alates on jooga osa Heli elust, vahel küll eemaldudes, kuid alati jooga juurde tagasi tulles.  Tänaseks on ta omandanud joogaõpetaja teadmised hatha-, vinyasa-, yin- ja hot joogastiilides ning OSHO Meditation:In-Depht&Facilitating õpetuses.
Heli juhendab joogatunde Soomes PureMove ja Fight Backi stuudiotes. Lisaks jooga õpetamisele jõuab Heli töötada ka juuksurina, et igapäevaselt kauneid naisi veelgi kaunimaks teha. 
 

 

Merike Kütt ja Kristel Treier – on pühendunud naiselikkusele ja kutsuvad ikka ja jälle naisi kokku, et tuletada meelde, kes me tegelikult oleme


Suvelaagrit korraldab Merike juba kümnendat aastat ja naiste väele on pühendunud neist viimased viis. Koos hoiavad nad ruumi ja kutsuvad kokku kõik, kes kohal olema peavad ning hoiavad armastusega ruumi, kus saavad sündida imed.
Suvelaagri avamise ja lõpetamise ning vahepealsed pausid täidavad Merike ja Kristel sel aastal… … Aga las midagi jääb üllatuseks ka, eks! 😉 
Kindel on, et Merike juhib saunaõhtu järel pilved eemale ja toob taevatähed meie kohale särama ning lükkab Emakese Maa kiiremini käima, et kuuma sauna järgselt saaksid kõik naised kihutada läbi linnutee ja kogeda täiesti erilist Emakese Maa ja taevatähtedega üheks saamist. Ja Kristel viib muidu täiesti tavalisele tantsurännakule väga maagilistesse paikadesse, kus rütmid juhatavad meie keha läbi maagilise armastuse värava ja kohata võib haldjaid ja ükssarvikuid või ka lausa iseenda sisemist õnnelikku väikest tüdrukut.
Ülejäänud aasta korraldavad Merike ja Kristel naistele igakuiseid Noore kuu soovide õhtuid Tallinnas ja Tartus, retriite Bali saarel, enesekindluse koolitusi, arendavaid koolitusi meeskondadele, maagilisi täiskuu pühitsusi ja rituaale ning praktilis töötubasid. Merike tegeleb EMF teraapiatega, reikiga ning edastab Eestis ainsana Luise Hay õpetusi ülipopulaarsetel “Leia tee iseendani” jt kursustel. Kristel viib läbi maagilise reiki ja maagilise naiselikkuse ning tantra koolitusi. Ja kõige selle koolitamise keskel on nad mõlemad edukad ettevõtjad, Merikese käest saab abi investeerimisel ja Kristel toob Eestisse meelele ja kehale häid loodustooteid. 

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!
Meenutusi eelmise aasta laagrist koos väekate ja imeliste naistega!
(Fotode looja: Tinc)

Mida varem laagris osalenud arvavad

//Iga päev peale laagrit on mõte seal kogetule tagasi läinud — kõik need laulud, jutud, saunarituaalid mõjutavad mind ikka edasi ja tekitavad uusi seoseid. Kui sõbrad-tuttavad küsivad minu suve sündmuste kohta, siis esimese elamusena tuleb kohe naiste väelaager jutuks.//

//Minu Eestis käimine oli järjekordselt võrratu, ma kulgesin kogu selle aja laineharjal. See oli täiesti maagiline ja ebanormaalselt kõrge energiaga. Mis võluväega te seda kõike teete?!
See kogu teekond laagrisse lõi minu jaoks lisaväärtust ja tegi selle ägedaks seikluseks. Iga laager on olnud omamoodi väega. Ma näen, kui palju ma ise selle sees kasvanud olen. Mina lubasin endal kõik vastu võtta, mis on minu kõrgemaks hüvanguks… ja seda oli nii palju… Ma lasin end vabaks ja lubasin endal lihtsalt olla…  mänguline, flirtiv, rõõmus, särav… õnnelik…. See kõik oli minus olemas ja tänaseks veel rohkem aktiveeritud ja teadlikum. See naiselik vägi on aukartust äratavalt võimas. Ma hoian seda endas ja hoolitsen, et see leek jääks püsima. Iga laagris osalenud naine kandis endas sõnuseletamatut ilu ja maagilist väge, mis laagri lõpuks eriti õitsele paiskus, seda oli nii võimas kogeda, sest au oli olla üks meist kõigist…
Meie rituaalid laagris olid võimsad ja paljutähenduslikud. Kuutempel ja väelaulud saunas jäid eriti hinge kõlama. Merike ja Kristel, imetlen teie kohalolu ja millise armastuse ja hoolega te kõike ettevalmistate ja meile edasi kannate. Aitäh, et aitate luua keskonda, kus lihtsalt õitseda ja olla ning hiljem see endaga kaasa võtta.  Aitäh teadmise eest, et midagi ei pea, aga kõik on võimalik!//

//Taas on suvelaager EDUKALT läbitud!!!! Miks see aeg küll nii kiirelt lendab, kui on põnev, huvitav, tore, armsad inimesed…..? Oligi taas NII HEA…. Kirjake padjal, taaskohtumised, uued väekad naised, mõnus kõhutäide, suvine ilm, hommikune matk, NAERATUSED, turvatunne,saun, tähed, laulud, siiras rõõm…… Hoidkem seda kõike head endaga alati kaasas! Tänan, tänan, tänan! Et olete olemas, et tahate seda kõike teha, et loote nii põnevaid tegemisi, et armastate seda mida teete! Panete naised särama….ja küllap rõõmustavad siis ka mehed….lapsed//

//Tunnen, et julgen olla julgem oma vajaduste väljendamisel ja annan endale teadlikult aru, miks ma mõnd endale üldse mitte meeldivat suhet olen edasi vedanud… Nüüd julgesin öelda… Aga neid laagrist saadud muljeid ja meenutusi on ikka üksjagu. Eelolev nädalavahetus kulub muuhulgas meenutustele ja nende värviliste lintidega paberirullide uurimisele…Aega ju on. //

Toimumisaeg 9.-11. august 2019
Laager algab kogunemisega reede pealelõunal ja lõppeb pühapäeva pealelõunal. Kellaajad täpsustuvad.

REEDE 9.08  
kell 17-18 Kogunemine, õhtusöök
kell 18-19 Laagri avamine. Merike ja Kristel
kell 19-20 Naiselik tantsurännak. Kristel
kell 20 Saunad avatud iseseisvalt kasutamiseks
   
LAUPÄEV 10.08  
kell 8:30-9:30 Naiselik hommikujooga. Heli Tamm
kell 9:30-10 Hommikusöök
kell 10-11 Praktika Merikese ja Kristeliga
kell 11-14 Armastuse rituaal. Shamaan Kotkasulg
kell 14-15 Lõunasöök
kell 15-18 Praktika Merikese ja Kristeliga
kell 18 -19 Väelaulud. Jane Kruus
kell 19-20 Õhtusöök
kell 20 Naiselikud saunarituaalid. Jane Kruus
   
PÜHAPÄEV 11.08
 
kell 8:30-9:30 Naiselik hommikujooga. Heli Tamm
kell 9:30-10 Hommikusöök
kell 10-13 Taimeravi töötuba Nõid Sirkkaga
kell 13-13:30 Lõunasöök
kell 13:30-15 Laagri lõpetamine. Merike ja Kristel

Toimumiskoht 
Laager toimub erilises paigas, Saaremaa südames, Peetri Puhketalus.
Täpsemad kohaletuleku juhised saadame osalejatele meili teel hiljemalt 2 nädalt enne tomumist.

Hind
Laagri osalustasu on 295 eurot.
Hind sisaldab kahte ööbimist mugavates tubades, 6 maistvat toidukorda ja vahepealsed energiapausid kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, töötubasid ja vajalikke materjale, praktikaid ning saunamõnusid.

Võimalus on maksta mitmes osas.
Suvelaagri koha garanteerib Sulle osalustasu ettemaks summas min 77€, mis ei kuulu tagastamisele, kui suvelaagri kohast loobud
Ettemaksena tasutud ülejäänud osalustasu summa ei kuulu tagastamisele kui loobud laagrist hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.

Küsimuste korral helista tel 5076212 (Merike Kütt) või kirjuta merike@paremelu.ee

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad ja naiselikud riided, matt harjutusteks ja istumiseks, pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised! 
Enne laagri algust saadame kõigile osalejatele meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.
Jälgi meid ja ole valmis sest sellest tuleb suve kõige võimsam sündmus!

Kohad on täitunud ja laager on välja müüdud selleks korraks! Järgmine naiseliku väe laager toimub 17.-28. veebruarini 2020 Bali saarel! 

Kohtumiseni suvelaagris!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

Top