fbpx

Parem Elu Koolitused suvelaager “Minu naiselik vägi” 2020

Aug
7


Kohtumiseni suvelaagris 13.-16. august 2021

Traditsiooniline suvelaager “Minu naiselik vägi” juba  7.-9. augustil

Suvelaagri peaesinejaks on selgeltnägija ja imeline ning väekas naine Hing Fekeli ehk Cerli Sarv!

Aeg iseendale koos naistega, kes on nagu sina! Aeg olla, lubada, voolata, nautida, rõõmustada – jaa, just nii! Olla koos looduse rüpes ja pühitseda naiselikkust ning leida oma väge igas hetkes.
Saunarituaalid, sinu keha igatsus liikuda muusika rütmis, looduse kõigi stiihiate sügav toetus ja hoitud tunne, naiselikkus oma ürgses jõus, vabanemine ja armastusele avanemine. Lisaks põnevad esinejad. Kõike seda me kogeme naiseliku väe suvelaagris! See nädalavahetus on aeg Sulle endale imeilusas looduses koos eriliste esinejate ja teiste naistega, kellega on mida jagada ja kogeda. Selles laagris kogetud energiast jätkub pikaks, pikaks argipäevade reaks, et hoida silmad säramas ja iseenda ning lähedaste hing toidetud.

Laager on inspireeritud naiste väest ja maagilisest ühisest energiast, loodusega harmoonias elamisest ja võimsast naiselikust elujõu voost, mis ühises naisteringis meid toetab, annab jõudu, vajadusel ravib ja innustab minema edasi iseendana, särava ja naiseliku loojana.

Nagu ka kõigil eelmistel aastatel siis teeme jälle midagi uut, mis kõnetab meid just praeguses hetkes ja energias. Puhkame kõigest eemalolevast, et laagri lõppedes minna tagasi uues jõus ja väes. Eelmistes laagris osalenute kogemus ütleb, et laagris leitud ja kasvatatud väest ja jõust jätkub igapäevast elu valgustama ja väestama pikaks ajaks! 

Kutsume Sind suvelaagrisse, 7.-9. augustil, et ühises toetavas naiselikus energias koos veeta üks eriliselt mõnus ja vabastav augustikuu nädalavahetus põnevate naistega.
Suvelaagri toimumispaigaks on imeline Nurka talu Pärnumaal!

Selleks, et kõik soovijad kohale jõuaksid, oleme alati organiseerinud ka sõidujagamist. Sest koos tulles on tee lühem ja tuju juba ette hea. Kui vajad või pakud transporti, siis anna registreerumisel sellest kohe teada kirjutades info kastikesse, kust linnast oled tulemas.

Saab laulda ja tantsida, kuulata ja kaasa rääkida, saab omaette olla ja ühises väeringis rännata, saab maitsvat toitu ja saab imekaunist Eesti loodust nautida. Ja kindlasti saab naistega sauna!
Esinejate nimekiri ja täpsem kava lisandub jooksvalt!

 

Hing Fekeli aitab meil saada naiseks, kes on oma olemuselt müstiline olend, ilu ja harmoonia looja!

“Naine on eriline ja imeline olend, kes on kehastunud siia aegruumi, kogemaks müstilist muinsjuttu ja fantastilist mängu nimega Elu! 
Kuidas armastada ennast just sellisena nagu ma olen – olen ju looming – .. enda looming omas muinas jutus!
Kuidas vabaneda enda võrdlemisest teistega ja kriitikast, mis mind ei kanna vaid on takistuseks minu arengus. 
Kuidas leida üles endas kirglik ja seksuaalne vägi!
Naine, kelles on peidus võlur, nõid, shamaan, tervendaja, maag, teadjanaine, jumalanna, ema – tema armastus ja hoolitsus, mis pühivad palgelt murepisarad, tervendavd ihu- ja hingehädadest, leevendavad maailmavalu ning loovad erilise seisundi. Ta märkab märke ja kuulab ja usaldab oma intuitsiooni. Ta väärtustab sed, et on osake loodusest ja hingestatud ilmaruumist ning suhtub kõigesse elavasse austuse ja hoolega!”

 

 

 

Helirännak – Südame hällilaul. Helliki ja Waike kutsuvad sind rännakule tiibeti helikausside, tiibeti mantralaulu, trummide, kellade ja hääle toetusel

Rännakule kohtumaks oma südame sügavustega, saates talle tervendust ja armastust, lastes helidel teda kanda, hellitada ja äiutada.

 

Helliki endast:
olen heliterapeut ning helidemaailmast lummatud olnud juba lapsest saati. Inimestega olen tööd teinud nii erasessioonidel kui ka grupiseanssidel. Südamele teeb pai see, kui minu mängurõõm aitab inimesi sügavasse lõdvestusse, iseenda piiritusse olekusse kanda, just sinna, kus me lubame tervendaval energial endast läbi voolata.

 

 

 

 

 

Waike endast:
olen muusik, laulja ja lauluõpetaja. Oma teekonnal olen läbi erineva muusika esitamise ja tunnetamise end väljendanud ja tundma õppinud. Regilaulude olemuse tundmaõppimise, häälejooga ja matraravi õpingute kaudu olen leidnud endas soovi ja tunnetuse pakkuda läbi hääle ja helide tervendust nii isendale kui teistele, kasutades looduse kingitust kõigi hüvanguks.

 

 

 

 

 

Hommikune võluaeg oma õnneliku päeva loomiseks Kairitiga

Kairit Ronk endast: 
olen tänaseks üle 10 aasta joogaga tegelenud ja viimased 3 aastat joogaõpetajana. Alustasin Hatha joogast ning läbi Ashtanga jooga jõudsin Vinyasa joogani. Olen läbinud mitmeid koolitusi nii Eestis kui Indias. 

Minu suureks sooviks on jagada rõõmu ja sügavat sisemist rahulolu, mida pakub jooga läbi kohalolu, hingamise ja liikumise. Kogen ikka ja jälle, et jooga on kui teekond, kus lood iseendaga parema kontakti, paned silmad särama, rõõmustad südant ja kogu keha. Usun siiralt, et jooga on kõigi jaoks, kes seda ise soovivad. Jooga on aeg Sulle endale, kus läbi hingamise ja oma keha kuulamise lood ühenduse ja usalduse iseendaga.

Minu jaoks on hommikud nagu võluaeg oma õnneliku päeva loomiseks. Just hommikujooga on selleks väga hea võimalus, kus  äratame leebelt oma keha läbi erinevate sirutuste – venituste, soojendame keha päikesetervitustega ja teiste asenditega ning lõpuosas on lõpulõdvestus koos Koshi kelladega.  Ja olemegi valmis alustama oma õnnelikku päeva rõõmsalt ja värskelt, täis positiivseid emotsioone ja energiat.  

 

Merike Kütt ja Kristel Treier – on pühendunud naiselikkusele ja kutsuvad ikka ja jälle naisi kokku, et tuletada meelde, kes me tegelikult oleme


Suvelaagrit korraldab Merike juba 11.nendat aastat ja naiste väele on pühendunud neist viimased pooled. Koos hoiavad Merike ja Kristel armastusega ruumi, kus saavad sündida imed. Rituaalid naiseliku väe äratamiseks on inspireeritud müstiliselt Balilt ja täiendatud esiemade teadmistega.
Mis ja kuidas täpsemalt? Las midagi jääb üllatuseks ka, eks! 😉 
Kindel on, et Merike juhib saunaõhtu järel pilved eemale ja toob taevatähed meie kohale särama ning lükkab Emakese Maa kiiremini käima, et kuuma sauna järgselt saaksid kõik naised kihutada läbi linnutee ja kogeda täiesti erilist Emakese Maa ja taevatähtedega üheks saamist. Ja Kristel viib muidu täiesti tavalisele tantsurännakule väga maagilistesse paikadesse, kus rütmid juhatavad meie keha läbi maagilise armastuse värava ja kohata võib haldjaid ja ükssarvikuid või ka lausa iseenda sisemist õnnelikku väikest tüdrukut.
Ülejäänud aasta korraldavad Merike ja Kristel naistele igakuiseid Noore kuu soovide õhtuid Tallinnas ja Tartus, retriite Bali saarel, enesekindluse koolitusi, arendavaid koolitusi meeskondadele, maagilisi täiskuu pühitsusi ja rituaale ning praktilis töötubasid. Merike tegeleb EMF teraapiatega, reikiga ning edastab Eestis ainsana Luise Hay õpetusi ülipopulaarsetel “Leia tee iseendani” jt kursustel. Kristel viib läbi maagilise reiki ja maagilise naiselikkuse ning tantra koolitusi. Ja kõige selle koolitamise keskel on nad mõlemad edukad ettevõtjad – Merikese käest saab abi investeerimisel ja Kristel toob Eestisse meelele ja kehale häid loodustooteid. 

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!
Meenutus eelmise aasta laagrist koos väekate ja imeliste naistega

Mida varem laagris osalenud arvavad

//Iga päev peale laagrit on mõte seal kogetule tagasi läinud — kõik need laulud, jutud, saunarituaalid mõjutavad mind ikka edasi ja tekitavad uusi seoseid. Kui sõbrad-tuttavad küsivad minu suve sündmuste kohta, siis esimese elamusena tuleb kohe naiste väelaager jutuks.//

//Minu Eestis käimine oli järjekordselt võrratu, ma kulgesin kogu selle aja laineharjal. See oli täiesti maagiline ja ebanormaalselt kõrge energiaga. Mis võluväega te seda kõike teete?!
See kogu teekond laagrisse lõi minu jaoks lisaväärtust ja tegi selle ägedaks seikluseks. Iga laager on olnud omamoodi väega. Ma näen, kui palju ma ise selle sees kasvanud olen. Mina lubasin endal kõik vastu võtta, mis on minu kõrgemaks hüvanguks… ja seda oli nii palju… Ma lasin end vabaks ja lubasin endal lihtsalt olla…  mänguline, flirtiv, rõõmus, särav… õnnelik…. See kõik oli minus olemas ja tänaseks veel rohkem aktiveeritud ja teadlikum. See naiselik vägi on aukartust äratavalt võimas. Ma hoian seda endas ja hoolitsen, et see leek jääks püsima. Iga laagris osalenud naine kandis endas sõnuseletamatut ilu ja maagilist väge, mis laagri lõpuks eriti õitsele paiskus, seda oli nii võimas kogeda, sest au oli olla üks meist kõigist…
Meie rituaalid laagris olid võimsad ja paljutähenduslikud. Kuutempel ja väelaulud saunas jäid eriti hinge kõlama. Merike ja Kristel, imetlen teie kohalolu ja millise armastuse ja hoolega te kõike ettevalmistate ja meile edasi kannate. Aitäh, et aitate luua keskonda, kus lihtsalt õitseda ja olla ning hiljem see endaga kaasa võtta.  Aitäh teadmise eest, et midagi ei pea, aga kõik on võimalik!//

//Taas on suvelaager EDUKALT läbitud!!!! Miks see aeg küll nii kiirelt lendab, kui on põnev, huvitav, tore, armsad inimesed…..? Oligi taas NII HEA…. Kirjake padjal, taaskohtumised, uued väekad naised, mõnus kõhutäide, suvine ilm, hommikune matk, NAERATUSED, turvatunne,saun, tähed, laulud, siiras rõõm…… Hoidkem seda kõike head endaga alati kaasas! Tänan, tänan, tänan! Et olete olemas, et tahate seda kõike teha, et loote nii põnevaid tegemisi, et armastate seda mida teete! Panete naised särama….ja küllap rõõmustavad siis ka mehed….lapsed//

//Tunnen, et julgen olla julgem oma vajaduste väljendamisel ja annan endale teadlikult aru, miks ma mõnd endale üldse mitte meeldivat suhet olen edasi vedanud… Nüüd julgesin öelda… Aga neid laagrist saadud muljeid ja meenutusi on ikka üksjagu. Eelolev nädalavahetus kulub muuhulgas meenutustele ja nende värviliste lintidega paberirullide uurimisele…Aega ju on. //

Toimumisaeg 7.-9. august 2020
Laager algab kogunemisega reede pealelõunal. Palume sul kohale jõuda kella 17ks.
Lõpetame pühapäeva õhtupoolikul.
Täpsema kava lisame.

Toimumiskoht 
Laager toimub imekaunis Nurka talus Pärnumaal.
Nurka talu asub nii mõnusas paigas, et igalt poolt Eestist on hea kohale tulla. Tallinn-Riia mnt 157 kilomeetril 30 km Pärnust Riia suunas. Täpsemad kohaletuleku juhised saadame osalejatele meili teel enne toimumist.

Hind
Laagri osalustasu on 295 eurot.
Hind sisaldab kahte ööbimist mugavates tubades, 6 maistvat toidukorda ja vahepealsed energiapausid kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, töötubasid ja vajalikke materjale, praktikaid ning saunamõnusid.

Võimalus on maksta mitmes osas, anna oma võimalustest julgelt teada.
Suvelaagri koha garanteerib Sulle osalustasu ettemaks summas min 77€, mis ei kuulu tagastamisele, kui suvelaagri kohast loobud
Ettemaksena tasutud ülejäänud osalustasu summa ei kuulu tagastamisele kui loobud laagrist hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.

Küsimuste korral helista tel 5076212 (Merike Kütt) või kirjuta merike@paremelu.ee

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad ja naiselikud riided, matt harjutusteks ja istumiseks, pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised! 
Enne laagri algust saadame kõigile osalejatele meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.
Jälgi meid ja ole valmis sest sellest tuleb suve kõige võimsam sündmus!

Kohtade arv on piiratud ja seekord teeme laagri väiksemana! Kuna eelmistel aastatel on kohad täitunud kiirelt siis otsusta kohe.
Registreerimine on avatud: 

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.

Kohtumiseni suvelaagris!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

Top