fbpx

Parem Elu Naisteklubi avab uksed uutele liikmetele

Sep
13

Naisteklubi uksed on AVATUD uutele liikmetele!
Parem Elu Naisteklubi moto: “Õnnelikkus on eluviis”

Kallis naine ‒ Sa oled eriline ja väärtuslik just sellisena nagu Sa täna oled! Veelgi erilisemana saad Sa ennast tunda koos teiste naistega, kes on nagu Sinagi  – vahel tujukas ja ärrituv, kuid enamjaolt ikka naeratav, hooliv, lahke, armastav ja õnnelik.

Augustikuu laotab oma võimsad energiad meie õhetavatele põskedele ja punapihlakane septembrikuu alustab varsti oma teekonda. Naine ihkab alati tunda midagi erilist, mis paneb südame kiiremini põksuma ja toob naeratuse näole! August on õige aeg, et koondada oma loomise vägi tagasi enda sisse ja avada süda kõigele sellele, mida pakub aasta teine pool, toetades seda väikest Tütarlast enda sees, päriselt ja ehedalt. Nüüd ja praegu.

Kui Sulle meeldivad värvipaletid lilled näol, särasilmsed komplimendid ja kvaliteetaeg teiste endasarnaste armsate naistega, kuid kes on samas uued ja omanäolised, siis usu, et naisteklubi on just Sinule loodud!

 Mis meil naisteklubis toimub?
Meie tegevus toimub veebipõhiselt ühises privaatses naistegrupis. Sinu   jaoks on seal loodud turvaline ja harmooniline keskkond selleks, et saaksid tunda ennast naisena, jagada oma mõtteid, tundeid ja tegevusi ning seda, kuidas pai tegemine Sind avardab ja loob Sulle juurde ruumi kõige hea jaoks. Selleks, et Sulle igapäevane pai kindlasti kohale jõuaks, toob naiselikult naeratav sügisene kalender igasse päeva väikese sõnumi. Ja Sinul, kallis Naine, on tarvis see ainult avatud südamega vastu võtta ja endale omases värvis oma eluteele maalida. 
Sina maalid oma elu ja värvideks on Sinu enda mõtted!
Palun ole tähelepanelik, et uusi liikmeid võtame vastu kuni 11. septembri südaööni! Seejärel sulgub uks ja me alustame oma inspireerivate tegevustega juba 13.septembril!

Naisteklubis saad endale pai neljas naiste jaoks olulises maailmas:

 • Mõttemaailmas
 • Tundemaailmas
 • Ilumaailmas
 • Naudingutemaailmas

Sinu naiselikku õide puhkemist toetavad:

 • Igahommikune päevasõnum
 • Väikesed (vahel vimkaga) ülesanded ja harjutused
 • Merikese inspireerivad, innustavad ja pai tegevad live-videod
 • Hommikumeditatsioonid, millega alustada ja luua oma päeva
 • Sinuga sarnased ja toetavad naised
 • Kogemuste vahetamine ja jagamine
 • Aegumatud mitme kuu materjalid ja videod 
 • Kord kuus inspireeriv külaline
 • Eksklusiivne ühine koosviibimised (lisatasu eest kui maailm ikka lubab) 

 Millistele naistele see klubi mõeldud on?

Kui tunned väsimust, pettumust, ängistust, süüd, ärevust, ebakindlust, siis julgustan Sind astuma seda sammu ja lubada endal olla Naine selle sõna otseses mõttes.

Kui Sa tunned, et oled õnnelik, armastatud, hoitud ja elad täiel rinnal, siis tule ja luba endale veelgi rohkem pai teha, et tunda, kuidas Elu Sind armastab.

Luba endal astuda välja argirutiinist ja teha iga päev iseendale üks suur ja  mõnus kalli koos teiste vägevate hingehaldjatega. Jah, Sa võid, suudad ja saad seda teha ka üksi, kuid koos teiste endasarnaste naistega on seda oluliselt mõnusam, inspireerivam ja põnevam teha!

Miks ma peaksin naisteklubiga liituma?

Aus vastus on, et ei peagi! Aga meie maailmas on liiga palju kiirustamist, tormamist, vastutust, ebakindlust, muretsemist, kadedust, hirmu, süüdistamist, iseenda alla surumist ja maha tegemist. Iga naine väärib aga rohkem elusust, armastust, austust, hoolimist, lahkust, mõistmist ja aega iseenda jaoks, et olla endaga leebe ja hell. Võtame iga päev endale selle aja ja teeme endale pai, sest kui meie tass on täidetud, alles siis on meil mida teistega jagada! Jagades endale, jagub seda ka teistele.

Naisteklubiga liitudes ootab Sind juba ees:

 • live koos Carmen Pritsoniga
 • live koos Tiina Tiitusega
 • live pai koos Ester Karmiga 

Parima ülevaate annavad aga Sulle need imelised naiseklubi liikmed siin tagasisidevideos:

 

Tark naine ei oota teiste muutumist vaid muutub ise ja läbi iseenda muutumise loob muutust maailma!

Naisteklubis toimub iga kuu eriline ärkamine! Iga Sinu ärkamine on eriline, täis uusi märkamisi, taipamisi, kogemisi ja avastusi! Naised avastavad ennast iga päev uuesti. Naistes on alati eriline ootus, tänu ning sisemine tarkus muuta oma elu paremaks läbi iseenda muutumise.

 

Naiselikku õide puhkemist inspireerib ja toetab Merike Kütt:

Merikese erinevatel koolitustel on käinud tuhandeid naisi, kes on astunud suure ja olulise sammu iseendale lähemale ning mõistnud, et pisemgi muutus algab meist. Ta on võtnud enda missiooniks muuta naiste elu kergemaks, harmoonilisemaks ja tuua naiste ellu rohkem kohalolu, armastust, harmooniat, rahulolu iseenda ja oma kehaga.

Merike on valinud elamise jaatavas maailmas ning tunnistab, et iseenda täielik jaatamine ka siis, kui asjad ei lähe nii nagu soovitud. Kui on tunne,et tuleb nutta, siis tulebki seda teha ja aktsepteerida kõiki oma külgi. 

2009 alustas Merike kogemuskoolitajana ja mille tulemusena sündis Parem Elu Koolitused. Ta pühendunud inimeste inspireerimisele, naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Ta on Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT  terapeut ja maagilise reiki meister. 

2020. aasta hakul ilmus inspiratsioonisõnumite kalender “Elamine jaatavas maailmas,” mille sõnumid on Merikese enda kirjutatud tema enda igapäevaelust. Parem Elu Koolitused poolt korraldatud väekatel sündmustel Eestis ja Bali saarel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldan arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Parem Elu Koolitused on alati avatud uutele väljakutsetele ja võimalustele!

Merikese tegelik soov on, et Sa lubaksid endal astuda iga päev sammukese lähemale iseendale ja avastada,kui äge, eriline, ilus, ainulaadne ja särav naine Sinu sees tegelikult peidus on! Ja kui Sa oled selle naise juba avastanud, siis tea, et alati saab ennast veelgi rohkem tundma õppida. Sinu sisemine sära peegeldub Sinu välises säras, millega Sa nakatad ka teisi naisi!

 

Naisteklubi uksed on avatud kuni: 11. septembri südaööni 2021

Kus: Facebooki kinnises grupis

Sinu panus: 33€ ja soovi korral iga järgnev kuu 15€

Grupp on avatud 24/7 ja Sa saad kõike kaasa teha enda jaoks sobival ajal ja sobivas tempos.

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta: merike@paremelu.ee

Oled Sa valmis meie naisperega liituma?

Jah, ma tahan puhkeda õide koos teiste sarnaste naistega! 
Registreerumiseks palun täida registreerimisvorm:

Nimi

Email

Telefon*

Teade

*Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Elu armastab, hoiab ja kaitseb Sind alati!
Kui Sa lubad endale ise pai teha, siis muutud Sina ja muutub maailm Sinu ümber!

Kohtumiseni salajases naisteklubis!
Armastusega
Merike Kütt

 

Top