fbpx

Praktiline 6-nädalane online kursus “Leia tee iseendani” alustab 23.oktoobril

Oct
23

 

Kursus toimub online formaadis, mis tähendab, et võid osaleda just sealt, kus Sa parajasti oled! 
Kursus toimub spetsiaalses FB kinnises grupis live videotena, kus reaalajas kohal olles saad suhelda, küsida, kommenteerida ja jagada ning osaleda just nii nagu ka päris-koolitusruumis olles. Facebooki kinnises grupis on kõik videod alati järelvaadatavad. Samuti saad alati jagada oma kogemusi ja esitada küsimusi.

Kas Sinu elus on soovimatu või mitte täielikult rahuldav hetkeolukord?
Kas Sina otsid õnnetunnet ja armastust endast väljaspoolt? 

Kas oled avatud võimalusele luua oma ellu tugev aluspõhi, et liikuda oma eesmärkide, unistuste ja enese leidmise poole?
Kas Sa oled valmis kohtuma iseendaga siin ja praegu?

Jah, sageli juhtub, et unustatakse kõige lihtsamad asjad endale selgeks teha ja oodatakse justkui imelist lahendust, et kõik muutub! Ükskõik, kui palju me ennast koolitame ja raamatuid loeme, siis üks olulisemaid õppetükke, mis tuleb ära õppida on see, et õpitu tuleb ka ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna. Märksõnaks on järjepidevus, mis toob tulemused!

Louise Hay õpetustele tuginev kursus on kokku pandud just nii, et igaüks saab kogeda, kuidas nädalast nädalasse kohtumistes on vägi, mis paneb Sind endaga tegelema ja endasse vaatama. See kursus “äratab” Sind üles ja tuletab meelde, et Sinus on olemas kõik, et olla õnnelik, armastatud, harmoonias ja külluses  elav imeline inimene. Sa oled ise oma elu looja ja juht ning kogu vägi on peidus Sinus endas, Sinu algallikas!

Kutsun Sind praktilisele 6-nädalasele kursusele “Leia tee iseendani”, mis tugineb Louise Hay õpetustele ja on üks olulisemaid alustalasid, et teha oma elus positiivne muutus enesearengu teekonnal. Kursusel kasutame Louise Hay raamatut “Jõud Sinu sees”. 

Selle 6 nädala jooksul julgustan Sind vastutama oma elus toimuva eest ning seeläbi leidma kontakti Sinu elu loova sisemise jõuga. Seeläbi saavad paraneda nii Sinu enesetunne, suhted kui ka sissetulekud. Õpituga suureneb avatus uutele väljakutsetele ja ideedele ning mis peamine – näed teed ainulaadse iseendani.

Kõik kursuse materjalid ja loengud jäävad ka hiljem järelkuulamiseks üles, seega võid ka osaleda just sel ajal kui soovid ja omas tempos. Samuti võid hiljem alati kursuse videosid uuesti vaadata ja olulist meelde tuletada. 

Praktiliselt ja kogemustepõhiselt “Leia tee iseendani” kursuselt saad teada:   

kuidas võtta vastutus oma elus toimuva eest;
kuidas ära tunda ja kasutada oma sisemist jõudu;

* kas tõesti väärin armastust sellisena nagu olen;
* kuidas olla avatud ja vastuvõtlik kõigele heale;
* kuidas Sinu sisemine muutumine mõjutab ümbritsevat;
* kuidas märgata ja mõista oma mõtteid, tundeid, tegevusi ja nende tulemusi;
* kuidas kasutada erinevaid tehnikaid iseenda aitamiseks ja kaitsmiseks;
* kuidas iseenda väärtustamine ja armastamine toob Sinuni kõik, millest unistad.

Kui oled osalenud varasemalt kursusel, siis oled oodatud online kursusele teadmisi värskendama ja uusi mõtteid koguma. Kursuse kordamisel kehtib soodushind!

Tagasiside koolitusele

“Imeline koolitus – inspireeriv, hariv, rõõmu toov! Mu elu on täna parem kui eile. Ma ise olen täna parem kui eile. Mu mõtted on täna kaunimad kui eile. Ja kõige tähtsam – ma õppisin õigesti rääkima!!! Oskan nüüd vältida sõnu, mis röövivad mu hingejõudu. Aitäh, kursuse juhendajale ja Louisele, et toetate mu samme iseenda mõistmise, hindamise ja armastamise poole! See kursus on suurepärane investeering iseendasse! Raudselt soovitan!”
/Juta Velleramm Tartust/

“Mulle see kursus väga meeldis nii metoodika, kui ka kaaskursantide kogemused/toetus. Kursus aitas laduda tugeva vundamendi vajalikeks muudatusteks enda elus. On mitmeid muutusi, mida omandasin kursuse käigus ja rakendan nüüd igapäevaselt: oma mõtete märkamine, negatiivsete mõtete/suhtumiste/reageeringute ümbersõnastamine positiivseteks, seoste leidmine minevikus kogetuga, jaatuste kasutamine jne. Raamat „Jõud sinu sees“ on endiselt mu voodi kõrval ja saab loetud veel arvatavasti mitmel korral!”
/Jane Tartust/

“Tugevalt optimismi, eneseteadvust ja julgust ennast ja oma tundeid väljendada. Oskan tunda rõõmu väikestest asjadest ja mis peamine teha teistele head, ilma et selle eest midagi oskaks või tahaks vastu küsida. Tublisti on avardunud silmaring ja suudan mõelda mitte enam nii egotsentriliselt. Mis tõsiselt rõõmu teeb on see, et lastega suhtlemine ja neist arusaamine on läinud kergemaks. Tänu kursusele olen teadlik, mille kallal pean tööd tegema ja olen oma eesmärgid siin elus ümber hinnanud!”
/Raimo Tallinnast/

See oli üks kõige imelisem koolitus, mille olen läbi teinud (olen üsna aktiivne “koolituja”). Meeldis see, et oli struktuur, konkreetsus, koduülesanded – see lõi väga tugeva tegevusvälja, kõik hakkas väga intensiivselt tööle. Pluss positiivsus kuubis:)
/Epp Tartust/

See kursus oli minu jaoks äärmiselt toetav minu arenguteel.
Kursus annab põneva ja kordumatu kogemuse, mis muudab elu!
/Liina Tartust/

Kursuse juhendaja 
Kogemuskoolitaja Merike Kütt, kes on ainuke Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. Ta on ka EFT  terapeut, nõustaja ja metameditsiini praktik ja Maagilise Reiki Meister.

Kus
Facebooki suletud grupis, kuhu lisatakse kõik osalejad peale osalustasu tasumist.

Kursuse kestvus
Kursus kestab 6 nädalat
23. oktoobril – 27. novembril  2018. 
Kohtume igal teisipäeval, kell 11.00-12.30 kuus nädalat järjest. 
NB! Kui see kellaaeg Sulle ei sobi, siis saad alati järgi vaadata ja küsimusi küsida.

Kursuse hind: 88€
Erikokkuleppel võimalus tasuda kahes osas.
NB! Kõikidele varasemalt kursusel “Leia tee iseendani” osalenutele on kordamistasu 44€. 

NB! Kui, oled kõik endast oleneva teinud ja mitte miski Sinu elus peale kursuse lõpetamist ei muutu, siis maksame raha tagasi!

Registreeru kursusele:

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastuse ja hoolivusega,
Merike Kütt 

Top