fbpx

Sügisene kapituulutus Kastanimajas 7.10

Oct
7

Kas jälle seisad sügise saabudes nõutult kapi ees: selga panna pole midagi ja ometi on kapp riideid täis?
Kas oled mõelnud, et mis seal sõbranna riidekapis on?
Ehk olete plaaninud sõpradega oma seismajäänud riideid üksteisega jagada, et ehk on kellelgil midagi vaja?

Tule oma riidekappi tuulutama ja müüma või vahetama kappi seisma jäänud riideid. 
Oma riidekappi lisa otsima ja teistesse riidekappidesse piiluma. 
Ja niisama nautima naiselikku pühapäeva! Sest mis võiks olla veel naiselikum kui luua oma riidekappi ruumi kevadele ja sättida ennastki kevadiselt veelgi säravamaks!

Kõik kauplemiskohad on juba broneeritud! Kui siiski väga-väga soovid kauplema tulla siis me ei saa kohta enam lubada kuid võid saata e-kirja kristel@paremelu.ee ja lisame sind ootejärjekorda. Kui keegi oma kohast loobub siis saadame sulle teate.

Ootame kauplema ennekõike kasutatud ja uute riietega, mis on oma kappi seisma jäänud. Väga oodatud on ka vööd, kotid, kindad, sallid, ehted ja muu taoline, mida vajame, et oma välimusest rõõmu tunda. Sobivad nii meeste kui naiste riided! Ja loomulikult võib kaasa võtta ka väikeste ja natuke suuremate printsesside ja printside riidekappides seisvaid riideid ja muud, mis võiks rõõmu pakkuda kellegile teisele. Aga ennekõike on see päev ikkagi sulle endale ja sinu enda riidekapile!
Kui oled äriettevõte või soovid kaubelda toodetega, mis pole sinu riidekapist pärit siis palun kirjuta kristel@paremelu.ee ja vaatame, mida saame koos ette võtta.

Aga see pole veel kõik! Lisame siia jooksvalt infot sellel päeval toimuva kohta! 
NB! Kui soovid tulla meie päeva põnevamaks muutma siis kirjuta oma ideest kristel@paremelu.ee

* Merike ja Kristel toovad välja oma riidekappidesse seisma jäänud naiselikud aarded ja võtavad kaasa naisteringides kogutud tarkused sisemiselt särava naiselikkuse leidmiseks. Kui sa tunned, et välisest jääb justkui väheks, et senisest rohkem naiselikkust kogeda, siis küsi neilt inspiratsiooniraamatut “Minu naiselikkuse aasta” ;). Või tule niisama juttu ajama ja inspiratsiooni saama ja jagama!

Kohal on kohvik, kust leiab midagi head näksimist ja kosutavat jooki.  

Veel on avatud Maailmapuudutus.ee popup pood, kust leiab uuele väljanägemisele täienduseks piisakese eksootilist lõhnanaudingut ja midagi maagilist oma kodu värskendama. Letil on eksootilisi eeterlike õlide baasil lõhnaõlisid Balilt ja Indiast, looduslikke küünlaid ja viirukeid. 

Kus?
Kastanimajas.
Tartus, Kastani 38. 1. korrusel. Sissepääs tänavapoolsest uksest.

Millal?
Pühapäeval, 7. oktoobril 2018
Kell 11-15 on uksed kõigile külastajatele avatud ja toimub kapituulutuse ost-müük-vahetus. 

Osalustasu?
Kõigile külastajatele on sissepääs loomulikult tasuta! Tule lihtsalt kohale!

Riidekapi koha tasu kauplejale on 7 eurot, mille palume tasuda ettemaksena. Vastava info saadame meilile peale registreerumiskastikeste täitmist lehe allosas.
Koha suurus on 2,5 x 1,5 meetrit Palun võta kaasa kõik, mida vajad oma asjade eksponeerimiseks (laud, riiul, stange, korvid-kastid, riidepuud). Meie poolt on kõigile osalejatele 2 tooli.
Kauplejad saavad oma riidekappi korda seadma asuda kella 10st alates. Kell 15-16 palume kõigil kauplejatel oma asjad kokku panna.

Oled oodatud!
Kõik kauplemiskohad on juba broneeritud ja registreerumine suletud! Kui siiski väga-väga soovid kauplema tulla siis me ei saa kohta enam lubada kuid võid saata e-kirja kristel@paremelu.ee ja lisame sind ootejärjekorda. Kui keegi oma kohast loobub siis saadame sulle teate.

Top