fbpx

Sügislaager “Armastava elustiili puudutus” 27. -29. oktoober

Oct
27


Armastava elustiili sügislaager toimub 27. – 29. oktoobril 

 Algallika Keskuses müstilisel Läänemaal

 Merike Kütt, Kristel Treier, Tamur Tohver, Sandra Sikk, Marin Mägi-Efert, Jose D. Figueroa Garcia

Parem Elu Koolitused suvelaagrid on muutunud juba traditsiooniks. Selle aasta oktoobris korraldame esmakordselt ka sügisel ühe mõnusa väljasõidu, et tuua kõledasse sügisesse hubast soojust ja valgust ning võtta aeg ennekõike iseendale.  
Sügislaagrisse on oodatud ka MEHED! Niisiis naised, see on võimalus tuua oma kõige kallimad kaasa ja jagada ühist nädalavahetust teises keskkonnas, uusi teadmisi ja kogemusi ning lahkudes võtta argipäeva ühiselt kaasa uus armastav elustiil.  
See on täiesti eriline nädalavahetus, kus esineb kokku 6 erineva taustaga koolitajat. Igaüks oma kogemustest jagab teadmisi kõigest sellest, mis päriselt oluline tervikliku ja armastava elustiili igapäevaseks kogemiseks. 
Meil on ka suur rõõm tutvustada teile Jose Figueira Garcia’t, kes tuleb Hispaaniast ning on 5-kordne reiki meister ja shamanistlik tervendaja. Kõigist esinejatest lähemalt allpool.

Armastava elustiili sügislaager on kohtumispaigaks kõigile, kes tunnevad huvi iseenda ja maailma vastu. Pole oluline, kus oled oma teel, kas alles alustad ja soovid leida mõttekaaslasi ja juhiseid iseendani jõudmisel või oled juba Meister sel teel. Sügislaagris räägime igapäevastest asjadest, igapäevasest elustiilist. Praktiliselt, et saaksid oma igapäevasesse ellu võtta kaassa uued oskused. Siin on meil võimalik kõigil süveneda sellesse, milline on meie igapäevane elustiil ja millisena soovime seda tegelikult kogeda.
Lihtsate tehnikate abil oma elustiili muutes saame oma ellu luua kergust, lihtsust ja harmooniat ning elada pidevalt toitvas elujõu voos.

Sügislaager on koht, kus saad inspiratsiooni, kohtud sarnaste inimestega, saad jagada ja saada uusi teadmisi. Siin saad kogeda iseendaga olemise terviklikkust, päriselt armastuses ja rõõmus olemist. 

Kutsume Sind Parem Elu Koolitused sügislaagrisse “Armastava elustiili puudutus”, 27. – 29. oktoobril, et veeta nädalalõpp täis põnevaid avastusi iseendas, taipamisi, kogemisi. Kõike seda, mis viib lähemale iseendale ja terviklikkusele endas. 

Algallika Keskus on parim paik üheks maagiliseks nädalalõpuks, sest ütleb ise enda kohta “Algallikal ühinevad sinus taevas ja maa”. Siin on puutumatu loodus ja privaatne mererand, kõikide mugavustega kaunid ruumid maailma serval, tervislik ja maitsev taimetoit, oaas kohalolu tajumiseks. Siin lõõgastud ja taastud õhu, tule, maa ja vee kaasabil. Lisaks värske mereõhk, tore pererahvas ja mis peamine – külluslikult aega iseenda jaoks!

Algallika Keskus asub müstilisel Läänemaal, Matsalus, 10 km enne Virtsut. Kohalesõidu juhendi leiad siit: https://goo.gl/NwdtSC.

Laagri kava täpsustub jooksvalt, allpool leiad esinejate ja teemade pikemad tutvustused.

Reede, 27. oktoober
17.00
Kogunemine
17.30 Õhtusöök
18.30 Laagri avamine 
19.00 Loovuse ja fantaasia taasäratamine – Marin Mägi-Efert
Lõbusalt ja mänguliselt jätame argirutiini ukse taha.
21.00 Tantsurännak seitsmes rütmis 
22.00 Saun

Laupäev, 28. oktoober
8.30
 Ühine äratus hommikujoogaga
9.00 Hommikusöök
10.00 Enesekindlus ja hirmudest vabanemine – Tamur Tohver
Kuidas kasutada tegelikult oma jõudu?
13.00 Lõuna
14.00 Jaatava elustiili õpetused – Merike Kütt
Mismoodi oleks kui ütleme kõigele “Jah!”?
16.00 Rännak elujõu allikale – Kristel Treier
Elujõud, kuhu see kaob ja kust tekib.
18.00 Õhtusöök
19.00 Tasakaal ja harmoonia meie kehas – Sandra Sikk
Üks väga eriline töötuba.
21.00 Saun

Pühapäev, 29. oktoober
8.30
 Ühine äratus hommikuste energiaharjutustega
9.00 Hommikusöök
10.00 Intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus – Jose D. Figueroa Garcia 
13.00 Lõuna
13.30 Laagri ühine lõpetamine  

Armastava elustiili sügislaagri loovad

Jaatava elustiili õpetused – Merike Kütt 

Merike annab ainukesena Eestis edasi Louise Hay õpetusi ja on reiki meister, EFT ja metameditsiini praktik, imeline Naine ja oma elu looja. Louise on inspireerinud Merikest üle 15 aasta ja 2010 saadud kallistus Louiselt endalt on siiani temaga. Ja Merike ise on ka südamega kallistaja!
Merike on loonud Parem Elu Koolitused selleks, et anda inimestele võimaluse tulla, kogeda, anda ja vastu võtta kõike seda, mida tal endal on pakkuda läbi isiklike kogemuste ja see teeb Merikesest õnneliku inimese!

Kõik koolitused ja inimesed on Merikese jaoks olulised, sest igaüks, kes koolituse lõpetab muudab maailma paremaks läbi iseenda ja oma suhtumise! “Elu on imeline kogemus ja elada tuleb oma südame järgi!”

“Täna saan kindlalt öelda, et armastan ennast sellisena nagu olen. See on minu enda tunne, mis loob minu igapäevast elu. Armastan ennast tingimusteta, armastan nii positiivset, kui ka negatiivset endas. Kuid see pole alati nii olnud! Teekond iseenda armastamiseni on olnud minu jaoks pikk ja keeruline. Ma olen siiralt tänulik oma elukogemustele, mis on teinud minust just sellise inimese nagu ma olen täna! Elan teadmisega, et see, millele ma oma mõtetes energiat annan, see kasvab! Valik on alati minu ja valida saab alati uuesti!” 

Ja mis peamine, Merikese elumotoks on: “Ela teadmisega, et Elu armastab Sind, mind ja meid kõiki. Ja kui Sa vahel ei tea, mida teha, siis mõtle, mida armastus teeks ja Sa teed alati õigesti!”
Merikese tegemistest lisainfot: www.paremelu.ee

 

Oma jõu kasutamine ja enesekindlus – Tamur Tohver


Tamur on kriya jooga praktik, isikuarengu treener ja koolitaja, lavastaja, näitleja ning teatripedagoog: “Hirm pärsib meid elus mitmel tasandil ja päris ootamatutes kohtades. Halvimal juhul võimendub sellest ärevushäire, mis omakorda kasvab foobiaks teatud olukordi täielikult vältida. Kuidas siis aga eluga edasi minna? Uusi asju ette võtta ja vanadega järjest tõhusamalt toime tulla? Enda väärtuste tunnetamine ja mõistmine aitab meid endale kindlaks jääda. Sa pead teadma- hirmu pole vaja karta! Just täpselt nii see ongi. 
Kas poleks tore asendada hirm ebaõnnestumise, vale suhtumise või halvustava hinnangu osaliseks saamise ees puhta selge elurõõmuga, mis omakorda aitabki siluda erimeelsusi ja vähendab sellega riske?”

Oma kogemusterohkel loomeettevõtja ja lavastaja teel on Tamur viinud uuendusi ja arendusi läbi paljude eri vanusest, soost, rahvusest, erineva positsiooni, sissetuleku ja elukogemusega inimestega. Ikka ja ennekõike hirme ületades ja õpetades oma igapäevaste hirmudega toime tulema. 
Tamuri tegemistest lähemalt: www.polygon.ee

 

Rännak elujõu allikale – Kristel Treier 

 

Kristel Treier on Maagilise reiki meister, kriya jooga praktik, tantrika, naiste väeringide juhendaja, ettevõtja ja oma elu looja: “Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe j
a looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber. 

Kui minu juhitud koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. 

Õpetan maagilist reikit just naistele – armastava ja tervikliku elustiili õpetust, kus olen põiminud iidsed reiki teadmised tantristlike ja taoistlike Shaktit austavate praktikatega. Usun, et unistamine on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ning kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.”

Elujõud on suurim kingitus meile, õpime koos seda märkama ja kasvatama. Reiki meistrina iidseid ja uuemaid energiatehnikaid koolitustel edasi andes olen saanud aru kui praktilised on need tehnikad tänapäeval.
Kristeli tegemistest lähemalt: www.maailmapuudutus.com

Tasakaal ja harmoonia – Sandra Sikk 

Sandra on Maagilise reiki meister, joogaõpetaja ja erinevaid kehatehnikaid valdav imeliste kätega massöör: Olen õnnelik ja tänulik, neid ridu kirjutamast. Nimetan ennast hingeõpilaseks. Tore on olla siin, praegu ja kogeda. Kogeda kõike, mida elu ette toob ja mis valikuid ma olen teinud, teen täna ja homme. Valikud ja kulgemised on mind viinud kokku võimsate õpetajate, ägedate seikluste ja iseendaga.
Omajagu on sahtlisse kogunenud tunnistusi koolidest, erinevatest kursustest jms, kuid kõige olulisema “tunnistuse” kirjutan endale ise!  
“Sandra- läbinud 30 aastat avastamist ja kogemist” … ja põnevus jätkub

Olles jõundud selleni, et olen julgen olla iseenda suurim õpetaja ja nähes ümbritsevat, kui enese valikute peegeldust, on nii mõnigi sasipundar lahti harutatud ja siin, kus ma olen täna, ei oleks ma osanud unistada veel mõni aeg tagasi. Tänan ennast julguse eest ja tänan kõiki oma avajaid ja õpetajaid. Minu kulgemine ja avanemine jätkub. Saad koos minuga teele asuda ja kas pole mitte põnev, mis vahvat veel kogeda on?
Sandra tegemistest lähemalt: www.facebook.com/sandrafullofsoul

 

Loovuse ja fantaasia taasäratamine – Marin Mägi-Efert 

Marin on reiki meister, meta EFT praktik ja õppinud näitlejaks EMTA Kõrgemas Lavakunstikooli 21.lennus. Töötab aktiivselt näitlejana ja on samal ajal pühendunud oma teadmiste ja kogemuste jagamisele. Lisaks loovmängu ja teatritundidele viib läbi juhendatud meditatsioone ning häälekoolitusi Tartus, Tallinnas ja Rakveres.
Lisaks õpib Marin ka Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis hüpnoterapeudi erialal.
“Täiendan ennast pidevalt ja usun, et elu on üks imeline kasvamise teekond, kui me vaid oskame märgata, olla ärkvel, teadlikud endast ning tänulikud kõikide õnnistuste eest oma elus.”
Marini tegemistest lähemalt: https://www.facebook.com/hetkimeline

Intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus – Jose D.Figueroa Garcia 

Jose on pärist Hispaaniast ja töötanud tervendajana alates aastast 1986. Ta shamanistlik tervendaja ja 5 kordne reiki meister ning saanud nii lääne kui ka ida salajaste suletud traditsioonide pühitsusi ning on õpetanud meistreid ning tervendajaid üle maailma: Põhja-, Lõuna- ja Lääne-Euroopas, Skandinaavias, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ja Aafrikas. 

Ta on tervendamise meistriklassi kursuse intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus looja. Lisaks on ta ka hinge teejuht ja Bachi õietilkade spetsialist ning terapeutide koolitaja.

Sügislaagris teeb Jose selle 3 tunni jooksul ettekande esoteeriliste vaimsete õpetuste salajastest juurtest ja seostest nii idast kui ka läänest. Räägib teadlikkuse, intuitsiooni ja kaastunde kasutamisest. Ta jagab ka vähe teadaolevaid fakte tänapäevaste reiki koolkondade rajajate: Usui, Hayashi ja Takata elust ja jagab isiklikke kogemusi oma Jaapanis veedetud ajast ning põhjalikust uurimustööst iidsete esoteerilist traditsioonide teemal.

Jose teeb ka grupile juhendatud meditatsiooni, millega loob tervendamise ja ühendatuse püha ruumi kasutades lisaks nii häält kui heli. 

Jose tervendavatest kursustest ja eraseanssidest Eestis: https://www.facebook.com/José-D-Figueroa-Garcia-Estonia
Jose tegemistest maailmas lähemalt: http://www.terapias-naturales.es/en/

Praktilised asjad:

Osalustasu:  Kuni 17. oktoobrini tasudes kehtib soodushind 188 €.
Alates 18. oktoobrist on osalustasu 222 €.
Kahekesi osaledes on hind kahele kokku 266 €!
(NB! märgi registreerudes ka oma kaaslase nimi!)

Võimalus on tasuda mitmes osas ja järelmaksuga. Küsi julgelt!

Kohtade arv on piiratud ja koha laagris garanteerib osalustasu ettemaks min summas 44 .
Osalustasu ei kuulu tagastamisele kui loobud laagris osalemisest hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.

Hind sisaldab kahte ööbimist Algallika Keskuses, toitlustust kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, praktikaid ning sauna kahel õhtul.

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad riided, matt harjutusteks ja istumiseks, soe pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised!

Toimumisaeg: 27. – 29. oktoobril 2017

Toimumiskoht: Algallika Keskus Läänemaal

Küsimuste või heade mõtetega kirjuta julgelt kristel@paremelu.ee

Registreeru  sügislaagrisse selle vormi kaudu, seejärel saad vastusmeili, kus on kirjas tasumise info:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Kohtumiseni sügislaageis!
Armastusega, 
Marin, Tamur, Merike, Sandra, Kristel, Jose

Top