fbpx

Suvelaager “Minu külluse vägi” VÄLJA MÜÜDUD

Aug
12

Suvelaager "Minu külluse vägi"

 

Parem Elu Koolitused traditsiooniline suvelaager toimub juba kuuendat aastat järjest!

Selle aasta laagri teemaks on “Minu külluse vägi”
Nii nagu tavaks on saanud, kohtume 12.-14. augustil, Lusika turismitalus Viljandimaal.

Augustikuu ilmad on soojad ja sumedas öös on asju…tähtede langemine ja iseendaga olemine peale huvitavate loengute, praktikate ja saunarituaalide. Kõik see kokku täidab laagrilisi armastust täis tänulikkuse ja mõnusa energiaga. Laagris tunned oma sisemist väge, mis tasakaalustab kõik Sinu eluvaldkonnad, täites need külluse ja positiivse energiaga. See nädalavahetus on aeg Sulle endale imeilusas looduses koos inimestega, kellega on mida jagada ja kogeda.

Laager on inspireeritud maisest ja vaimsest küllusest meie ümber.

Me kõik väärime küllust igas eluvaldkonnas ja meil on vaja teadlikkust, kuidas seda luua, hoida ja juurde luua. Küllusel on vägi ja igaüks meist väärib külluslikku elu kõigis eluvaldkondades.

Oleme kokku pannud kava, mis sisaldab palju põnevat just selleks, et Sinu olulisemad eluvaldkonnad külluseenergiaga täita.

Räägime feng-shuist, kristallide, helide, muusika, liikumise ja tantsimise külluslikkusest ja väest ja hinge astroloogiast. Saame väekõnni kogemuse ja valmistame endale isikliku väeehte ja ankurdame külluse igasse keharakku.

Kutsume Sind suvelaagrisse, 12.-14. augustil, et külluslikus energias koos veeta üks eriliselt mõnus ja vabastav augustikuu nädalavahetus toredate ja Sind toetavate inimestega.

Suvelaager toimub imelises Lusika talus, kus on puhas loodus ja värske maaõhk, lillede meeldiv aroom ja metsade värskus, tore pererahvas ja mis peamine – külluslikult aega iseenda jaoks!

Lusika talu asub Viljandist 25 km kaugusel. Tartust 100km kaugusel ja Tallinnast 200 km kaugusel.
Kohalesõidu juhendi leiad siit: https://goo.gl/NwdtSC.
Selleks, et kõik soovijad kohale jõuaksid, oleme alati organiseerinud ka ühissõitmist laagrisse. Kui vajad või pakud transporti, siis anna registreerumisel sellest meile teada.

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!
Meenutus eelmise aasta laagrist koos väekate ja imeliste naistega!

Suvelaager 2015

Laagri kava:

Reede, 12. august
17.00 Kogunemine
17.30 Õhtusöök
18.00 Laagri avamine
18.30 Feng shui praktiline loeng/töötuba – raha ja rikkus (Viivika Vahi)
21.00 Jumalannade tants läbi seitsme erineva rütmi ja energia, et äratada endas naiselikkus ja sisemise külluse vägi. (Kristel Treier ja Merike Kütt)
22.30 Saunarituaalid

 Laupäev, 13. august
 8.30 Päikesetervitus
9.00 Hommikusöök
10.00 “Hinge astroloogia, kui külluse võti meie elus” (astroloog Anu Kallavus)
NB! Laupäeval peale loengut on soovijatel võimalik osa saada Anu individuaalsest konsultatsioonist.
Konsultatsiooni kestus 25 min. Kaasa saab astroloogilise sünnikaardi.  Vestlust võib salvestada. Vajalikud sünniandmed (kuupäev, aasta, kellaaega ja sünnikoht). Laagris konsultatsiooni tasu 15€, tavahind 20€.
13.00 Lõuna
14.00 Kristallide küllus ja vägi (Ketlin Kaljas)
17.30 Ühine küllusliku õhtusöögi valmistamine (Triin Muiste “Triinu Toidumaailmast”)
19.00 Õhtusöök
19.30 “Helide ja muusika küllus ja vägi” (Triinu Taul)
23.00 Saunarituaalid

 Pühapäev, 14. august
8.30 Väekas äratus
9.30 Hommikusöök
10.00 Väeehte valmistamine (Kristel Treier ja Merike Kütt)
11.00 Külluse ankurdamine (Kristel Treier ja Merike Kütt)
13.00 Lõuna
14.30 Laagri lõpetamine

Osalustasu: kuni 23. juunini on osalustasu 149€.
Alates 24. juuni on osalustasu 179€.
Võimalus maksta kahes osas .Suvelaagri koha garanteerib Sulle osalustasu ettemaks 30€, mis ei kuulu tagastamisele, kui suvelaagri kohast loobud.
Suvelaager on välja müüdud!
Kui Sul on väga suur soov osaleda, siis kirjuta: merike@paremelu.ee ja lisame Sind ootelisti juhuks, kui keegi loobub ja ei saa osaleda!

Hind sisaldab kahte ööbimist Lusika turismitalus, toitlustust kogu laagri jooksul (s.h üks ühine toiduvalmistamine), kõiki loenguid, praktikaid ning saunamõnusid.

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad riided, matt harjutusteks ja istumiseks, pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised!
Enne laagri algust saadame veel meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.

Toimumisaeg: 12.-14. august 2016

Toimumiskoht: Lusika turismitalu Viljandimaal

Küsimuste korral helista tel 5076212 (Merike Kütt) või kirjuta merike@paremelu.ee

Laagrisse registreerumiseks täida palun registreerimisvorm:
NB! Suvelaager on välja müüdud!

 Kes laagris esinevad ja kes mida teeb?

Kes on Triinu Taul ja mida Triinu laagris teeb? Triinu Taul

Triinu Taul on ainulaadne laulja, hääle maag, muusik, pärimusmuusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääl on kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk , kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele. Ta peab muusikat ja harmooniat elust lahutamtuks osaks ja tajub, et harmoonia on oluline igal tasandil, meie kehadest kuni universumi tabamatute sfäärideni välja ning kõik on omavahel ühenduses.

Triinu Tauli helirännakul hingame, kuulame, häälime, laulame ja tunnetame läbi pilli ja hääle helide endas harmooniat. Läbi muusika maagia rändame oma sisemise kosmose avarustesse ning leidma end oma loomulikus olemises. Pühade helide, ülemhelide laulmisel, kuulamisel, mis on kindla taotluse ja armastuse energiaga loodud on kõige suurem võime mõjutada nii meid, meid ümbritsevaid inimesi kui kogu ümbritsevat välja.

Harmoonia loomine, kuulamine võib olla maagiline ja tõliselt muutev vahend. Harmoonia on heli tervendamiseks ja enesemuutmiseks kasutatavate traditsioonide ja ühiskondade jaoks universaalseks printsiibiks ja lahutamatuks osaks. Helil on vägi.
Triinu kohta saab lugeda siit: http://www.triinutaul.com/

Kes on Anu Kallavus ja mida Anu laagris teeb? Anu Kallavus
Anu kohta saad lugeda siit:
http://anuastro.edicypages.com/

Astroloogia on terviklik õpetus ja meie olemus on terviklik. Kõik on kõiges, kõik on seotud.
Inimese elu võib vaadata nagu arengut „Kosmilises Koolis“.
Iga päev õpime midagi uut ja iga päev toimub õppetükkide kontroll. Tunnikontrollid, testid, kontrolltööd, eksamid. Raskusaste on erinev. See, mida kontrollitakse on erinev.
Pinginaabri (elukaaslaste ja sõprade) pealt maha kirjutada ei saa. Areng on pidev protsess.
Me alustame erinevatest „klassidest“. Seetõttu erinevad ka nõudmised. Mis ühele hea, või olla teise jaoks halb.
Targemaks saamine ükskõik millises valdkonnas, peaks andma vabama hingamise, suurema tervikutunde, viima lähemale keskmele, tegema elu lihtsamaks ja vabamaks..
Astroloogia võimaldab teadvustada oma potentsiaali, unikaalsust, arhetüüpset olemust.
Aitab mõista, mida oleme tulnud arendama, millised on meie kitsaskohad.
Objeltiivne analüüs aitab vabastada vanu mustreid läbi äratundmise, keskenduda protsessidele, mis antud hetkel toimuvad, olla “kohal” ja vabaneda harjumuspärasest kordustemustrist.
Vaim on kõiges.
Elu on igal hetkel uus. Kõik voolab. Kõik tuleb ja läheb. Inimene on küll vaba oma valikutes, aga ta vastutab kõige eest mida mõtleb, ütleb, tunneb ja teeb. Meie elu on meie looming. Energiad, mida maailma saadame on nagu meie lapsed, meie looming.
Seetõttu on oluline iga olukord võimalikult terviklikult vastu võtta.
Tänades.
Sest meie looming pöördus meie juurde tagasi.
Alles siis saavad hakata toimuma muutused.

Esoteeriline astroloogia lähtub inimesest kui vaimolendist ja käsitleb eelkõige isiksuse ja Hinge integratsiooniga seotud kasvuraskusi, väljakutseid ja kingitusi. Aitab mõista, millist kogemust me hetkel läbime ja seda, kuidas olla energia meister, mitte ohver.
See, kes sa oled, on olulisem kui see, mida sa teed.

Kes on Triin Muiste ja mida Triin laagris teeb? 

Triin MuisteTriin on naine, kes on armunud toiduvalmistamisse ja selle nautimisse ning kõigele lisaks meeldib talle ka oma kogemusi jagada ja teistega koos kokata. Kokkamist juhendab Triin ka suvelaagris, mis on saanud üheks traditsiooniks, et ühe ühise toiduvalmistamise teeme kõik koos! See on koos loomine ja armastusega küllusliku toidu valmistamine ning selle nautimine.
Triin koostab meile laagri menüüd, mis sel aastal saavad küllusliku väe ja terviklikkuse!

Triinu kohta saad lugeda siit:
http://www.triinutoidumaailm.ee

 Kes on Ketlin Kaljas ja mida Ketlin laagris teeb? 

Ketlin Kaljas, kristallid, kristallteraapia, Ilona Talumets
Ketlin Kaljas, kristallid, kristallteraapia, Ilona Talumets


Ketlin on lahe. Iga kord kui ta endast kirjutab, kirjutab ta end ise uuesti. Vaatab, mis pildi kokku saab. Alguses olid tekstid kellegi moodi, siis olid mingit moodi ja nüüd on tema lood. Mulle meeldib kirjutada just nii nagu Jumal mind juhatab, seepärast mingit korrektset värki selles kokteilis ei leidu, iga fruit on magus, iseloomuga ja väega. Sõna on mu lemmik, vaikus on mu mõte. Mõtleks veel.

Ma olen maksimalist, tõe otsija ja elaja, elangi vot nii kaua, kui elan oma tõde. Sinu tõde huvitab mind ka, sest see aitab mind. Väga.

Suvel kui kohtume, olen tõenäoliselt KRISTALLIDE lainel, aga ehmuda pole mõtet, kui esialgu tundub, et läheme kauge ringiga reisile. Ole mureta, kristallid ei ela ega aktiveeru vaid siis, kui me neist räägime. Nende mõte on sügav- KASUTADA NEID HEAGA!:)

Minu kaaskonnaks on KIVID olnud aastaid, enam ei mäleta aega, aga sissejuhatus oli uhke ja maagiline, otse tavaelust muinasjuttu. Nii juhtub, kui usud seda, mida näedJ. Nüüd tegelen rohkem enda kui teistega, nii on parem, nii ma annan endast kõik, jagan täiesti hoomamatult, luban kõigel juhtuda, endast parima jagamine igale päevale, sest temagi ju vajab inspiratsiooni, et jälle homme ilmuda. Paremini. Uuesti. Uuena.

Kui meile antakse, siis võtaks, eks?

Vaatame seda asja äraküllastumiseni ja siis otsustame, kas võtame siis 🙂

Ootan Teie kõigiga koosnõidumist, sest vägi tõuseb sealt, kus oled Sina ja kuna Sa oled kohal, siis võime arvestada kõige suurega. Lehvitan luuaga!

Ja mida Ketlin laagris teeb?
KRISTALL ehk KÕIKIDE VÕIMALUSTE RUUM. KÜLLUS on JUMAL.

Kõik loodu on küllusest, see kas SA-MA-TA-ME seda endas edasi kannaME, on meie eneste asi. TeeME siis vähemalt selle asja ära 🙂

Küllusele võid läheneda kuidas soovid, teed on erinevad, mõistmine temast samuti. Minu tunnetus temast on muutunud nagu ma isegi, kord suurest väikseks ja siis jällegi tagasi. Üks on kindel, ta on alati midagi SUUREMAT, kui suudame hetkel mõista või kogeda. Kui arvad, et nüüd tead, tead veel vähe, kui arvad, et on piisavalt, siis pole veel küllalt ANDNUD. Paistab nagu üks sajajalgne sell, kelle saapakesi jäämegi lugema ja kui oleme jõudnud lõppu, on tarvidus juba esijalgade jaoks uute järele.

RINGLUS. VAHEKORD. UUENEMINE.

„Palun anna”, ütleb laps, kel käsi juba ette sirutatud, ja nii ongi, juba me teame, et meil on võime ja võimalus saada. „Tahan,” on ju kõige siiram soov, mille järel ei analüüsi ükski laps, kas see on nüüd ego või süda, kes küsib. MINA TAHAN. Tervik. Olevik. Teadmine.

Mida kaugemale areneme mõistuses, seda rohkem tekib küsimusi, mida kaugemale teadvuses, seda enam tekib tegelikku mõistmist.

Minu mõistmine ütleb, et küllus on mõnus, temata olemine on väga poolik, lausa veerand võimsusel elamine. Nii et KÜLLUS on JÕUD, mille voos me täiel rinnal elame, siis kui ei hoia enam tagasi, ei mõtle teistele enne, vaid mõtleme kõigele koos just sellel hetkel, kui teeme seda, mida tahame. Küllus on vabaduses elamine, ilma ennast ega kedagi teist piiramata. Järelikult on ta ka aktsepteerimine ja tingimusteta armastamine kõiges kõike.

Külluslikult saan mina elada vaid siis, kui ma loon, nii kui see raugeb, hangub kõik. PAUS ei ole halb, siis näedki, kuidas asjad ei toimi või toimivad, aga liiga kauaks ma ei soovita loomiseta elada, siis hakkab kõigel valus.

Kui keegi nüüd mõtleb, et hästi, millal me külluse teemani jõuame, siis ma vastan: „ Külluseni jõuame siis, kui me oleme austanud endas kõike seda, millega takistame endal mäletamast, kuidas see ON”.

Rahast räägime ka, aga juba siis, kui näeme, kui oleme maksnud enda kohalolemise eest 🙂

Kristallidel väidetakse olevat külluse hõngu. Ma ütlen- NAD ONGI SEDA ISE. Nad aitavad mõtestada meie jaoks JUST SEDA, et pole väljavalituid, on allikas, kust kõik tuleb ja ta kannab seda, mis allikas ise on. Nii et me oleme alguses, esijalgade saabaste juures ja enda aususes ja selles ruumis, kus me kristallide abiga hakkame suvel koos looma ühte vägevat MINA TAHAN soovi. Praktiline. Tunnetuslik. Üle meie pea. Nii et kui usaldad, võta käest kinni, ma viin su sinna ruumi 🙂

Külluslikult armastav,
Ketlin armas

Kes on Viivika Vahi ja mida Viivika laagris teeb?
Kursuse viib läbi Viivika, kes on feng shuiga tegelenud üle 10 aasta. Ta on õppinud seda nii Eestis kui ka Itaalias ning praktiseerinud oma klientide kodudes ja kontorites. Viivika on loonud praktilise abivahendi “Feng Shui Stardikomplekti”, mis on müügis nii Eesti kui ka USA turul lihtsustamaks feng shui meetiodi rakendamist. Lisaks on ta välja andnöd feng shui töövihikute sarjast “Feng shui töövihik 1. Raha ja rikkus” ning “Feng shui töövihik 2. Suhted ja armastus”, mis on abiks erinevate eluvaldkondade aktiveerimisel. Viivika usub, et feng shui ei pea olema keeruline ning selleks, et meetodit oma ruumides kasutada ei ole tarvis lugeda virnade viisi raamatuid.

Viivika töötoas räägime feng shui teooriast ning viime selle kohe ka praktikasse. Erilise tähelepanu pöörame rahanurgale ning selle aktiveerimisele.
Osalejad saavad teada:

  1. Kuidas ruumid enda kasuks tööle panna,
  2. kuidas määrata rahanurka oma ruumides,
  3. millised on rahanurga aktiveerimismeetodid,
  4. mida on vaja, et küllust suurendada.

Probleemid rahaasjades mõjutavad tihti ka teisi eluaspekte. Seepärast ei tasu häbeneda soovi oma küllust suurendada. Õnn võib rahas peituda, aga vaid juhul, kui kasutate seda enda ja oma lähedaste unistuste täitmiseks, või siis nõrgemate aitamiseks.

Kes on Kristel Treier ja mida Kristel laagris teeb? Kristel Treier
Kristel ütleb enda kohta:
“Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber. Ja eriti austan ma naisi ning nende põhjatut tarkust, ilu, väge. Oma naisteringide ja koolitustega tahan anda kõigile neile imelistele naistele võimaluse kogeda toetust ja isennast sellena, kes nad on, täiuslikena. Kogemuskoolitajana jagan just seda, mida ma ise olen praktiliselt läbi kogenud. Kui minu juhitud naisteväe ringide ja koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. Õpetan unistama ja unistusi ellu viima ja see on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ja kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.”
“Järjest rohkem on mulle oluline, millised mõtted, emotsioonid ja energiad mu ümber on. Ja hoidmaks oma elus positiivsust ja just neid energiaid, mida ma vajan, on väikesed igapäevased head asjad mu ümber headeks abivahendiks.
Lähemalt: https://maailmapuudutus.com/about/

Ja mida Kristel laagris teeb?
Suvelaagris jagab Kristel naiseliku väe küllust erinevates eluvaldkondades.
Koos Merikesega viib Kristel läbi tantsurännakut, mille jooksul läbid teekonna oma sisemise seitsme jumalannani läbi rütmi ja liikumise. Lihtsalt ja loomulikult kohal olles saad kontakti endas oleva metsiku naise, kauni muusaga, kuldse kangelannaga, maaemaga, tervendajaga, teadjanaisega ja preestrinnaga. Tantsuoskus pole oluline, vaid teekond, mida koos rütmidega läbime.
Lisaks alustame koos hommikut eriti väekal viisil ja saad hea nipi, kuidas hommikukohvi asemel piisab vaid mõnest minutist väekast äratusest, et oma päeva alustada täis energiat ja jõudu.

 

Kes on Merike Kütt ja mida Merike laagris teeb? Merike Kütt
Merike on loonud Parem Elu Koolitused selleks, et anda inimestele võimaluse tulla, kogeda, anda ja vastu võtta kõike seda, mida tal endal on pakkuda läbi isiklike kogemuste ja see teeb Merikesest õnneliku inimese!
Suvelaagrid on saanud Merikese elu loomulikuks osaks, kus kohtuvad just need inimesed, kelle jaoks on oluline iseenda sisemine jõud, naiselikkus ja vägi läbi erinevate eluvaldkondade ja taipamiste.

Ja mida Merike laagris teeb?
Merike on laagri organiseerija, korraldaja, vastutaja ja kogemuskoolitaja. Sel aastal on Merike rohkem organiseerija ja annab teistele võimaluse oma teadmisi ja kogemusi jagada.
Kuid siiski, koos Kristeliga viib Merike läbi tantsurännakut, mille jooksul läbid teekonna oma sisemise seitsme jumalannani läbi rütmi ja liikumise. Lihtsalt ja loomulikult kohal olles saad kontakti endas oleva metsiku naise, kauni muusaga, kuldse kangelannaga, maaemaga, tervendajaga, teadjanaisega ja preestrinnaga. Tantsuoskus pole oluline, vaid teekond, mida koos rütmidega läbime.

Ja mis peamine, Merikese elumotoks on: “Ela teadmisega, et Elu armastab Sind, mind ja meid kõiki. Ja kui Sa vahel ei tea, mida teha, siis mõtle, mida armastus teeks ja Sa teed alati õigesti!”
Merikese kohta saad lisainfot lugeda siit: http://www.paremelu.ee/meist/merike-kutt/

Kohtumiseni suvelaagris!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

 

 

Top