fbpx

Jaatava maailma suveõhtu Kirna mõisa maagias

Jun
17


See suvine väljasõit on ainult Jaatava maailma naistele. Oodatud on kõik, kes osalenud Merikese ja Kristeli Jaatava maailma FB gruppides!

Peale pikka kevadet ekraani ja FB vahendusel on nüüd võimalik saada kokku päriselt. Kohtume keset Eestit – maagilises, tervendavas Kirna mõisas ja teeme sellest omale mesipäeva. Teiste samasuguste naistega nagu sina. Sest vahel on tunne, et lihtsalt on vaja saada kokku ja lobiseda naistejutte. Ikka neid jaatava maailma jutte 😉 Kirna mõisa tervendav park ja ekskursioon lisaks.  

Pargis tutvustatakse tervendava mõjuga kohti ning selgitatakse loodusliku tervenemise aluseid. Kõigil on võimalik ise tunnetada nimetatud kohtade mõju. Neile, kes tunnevad huvi loodusravi vastu, on Kirna looduspark hästi tuntud inimese bioloogilisi rütme toetava loodusliku fooni tõttu. Maapinna geoloogiliste kaartide järgi on kindlaks tehtud, et Kirna asub suure murrangulõhe kohal. Kirna looduspargi positiivne mõju pole alati lõpuni seletatav, kuid imelisi tervenemislugusid on seal palju. 

Ole spontaanne ja luba endale üks õhtu naistega koos, kus saad ennast laadida nii looduse kui omaenda väega! Lihtsalt ja vabalt, tule kohale, ole, koge. Naistejutud Merikese ja Kristeliga lisaks.

Millal
17. juunil kell 19-21. 
Soovi korral võib jääda pikemalt ringi vaatama.
Oluline
Võta kaasa pisut toitu ja jooki ühisele piknikulauale, matt maas istumiseks, soe pleed jaheduse kaitseks ja jaatav uudishimu. 
Kohapeal oleme õues või vihmaga siseruumides, mis on piisavalt suured, et kõik saavad end turvaliselt tunda.

Osalustasu
Osalustasu on 12 eurot.
Lisaks on kohapeal võimalik teha vabatahtlik annetus Kirna mõisapargi toetuseks sularahas.

Kohaletulekuks jagame transporti, et oleks toredam ühiselt sõita! Kõik transpordisoovid ja pakkumised ning kokkulepped palume teha jaatavas FB grupis, kus on selleks postitus.

Osalejate arv on piiratud!
Osalemiseks täida järgmised kastikesed:

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.

Armastusega,
Merike ja Kristel

Top