fbpx

Täiskuu pühitsus naistele öises rabas 16. ja 17. juulil

Jul
16


Kas oled kogenud öise raba erilist vaikust ja kohalolu?
Kas tahaksid tunnetada pehme rabalauka vee erilist puudutust nahal täiskuu kumas?

Kas julged vaadata, mis tundeid tekitab sinus öösel metsa minek?
Kas soovid ärgata tavarutiinist ja tunda elusolemist ning loodusega kooskõla?
Kas teeks midagi lihtsalt teistmoodi? 

Seda kõike me just teemegi! Läheme naistega koos rappa 😉 Et natuke heas mõttes hull olla ja elada ja nautida!

Miks rabas ja täiskuuööl ja just nüüd? 
Sest Eestimaa suvi on imeline valgete ja soojade ööde aeg ning seda lausa peab kasutama millekski eriliseks. Ja magada jõuab ju talvel pimedas ka. Küllap me sügisel koguneme jälle mõnusasse tubasesse naisteringi kamina ümber. 
Juulikuu täiskuuööd on erilised. On aeg päikese- ja kuuvarjutuse vahel.
Eriti eriline on rabas, kus öösel nagu polekski aega ja ruumi. On vaid värvide ja vaikusehelide pillerkaar. On vabadus, valgus, vägi, täius ja armastus. Või ka julgus ja hirmudest ning piirangutest vabanemine. Sest raba energia on eriline, mis vabastab meid kõigest soovimatust, imeb endasse kannatused ja ängi ning kahtlused ja kurbused.
Raba on eriline püha ja puutumatu paik, kuhu läheme austusega. Jätame selja taha kogu tavareaalsuse ja nendel tundidel oleme päriselt need, kes me sisimas oleme igatsenud olla – naised iseenda jaoks. 
Läheme, et olla kohal ja saada kontakt iseendaga. Ning kuulatada teraselt sest ühel maagilisel hetkel hakkab raba meiega rääkima. Võime siis saada vastuseid või rahu ja lohutust või hoopis rõõmu, mida oleme ammu igatsenud. 
Sel ööl ennast rabalaukasse või rabajärve kastes saame nii Emakese Maa kui Õekese Kuu õnnistused. Iidsetest aegadest peale on seda rituaali peetud noorendavaks ja väge andvaks.
Ja siis koos kätest hoides ja silma vaadates kogedes teiste naiste toetust, hingede ilu, südame armastust nii nagu teistes nii ka minus, ärkab igaühes midagi uut ja võimast. Unistused, soovid, isiklik vägi, metsik või malbe – nii nagu sa ise soovid.
Õeke Kuu aitab meil enda sisse vaadata sügavamale ja kaugemale kui tavaliselt ja Raba eriline energia aitab meil  endast välja kõik selle, mida tavaelus ehk varjame või tahaplaanile jätame. See on koht, kus saame olla meie ise – maagilised ja väekad naised!

Kindel on, et kõik sünnib taotlusega: see on meie kõigi kõrgeimaks hüvanguks ja alati armastuses ning valguse poole.

Kellele
Oodatud on kõik naised, kes valmis astuma välja oma mugavustsoonist ja kogema ürgse looduse valgust ja pimedust ning tunnistama enda väge ja jumalikkust.
Oled oodatud ka siis kui tunned, et su vägi on hetkel sinust eemal või justkui kadunud.
Ka neil hetkedel kui tunned ennast täiesti metsikuna.
Ka siis kui tunned ennast emotsioonide draamades põlemas.
Aga oled oodatud ka siis kui sinu elumeri on parasjagu tüüne ja elad täies harmoonias iseenda ja oma väega ning ennast ümbritseva keskkonnaga.
Oled oodatud ka siis kui alles otsid ennast ja oma väge, kuid sa tead juba – ta on olemas!
Kui alles kahtled oma väes või oled astumas esimesi samme oma spirituaalsel teekonnal iseendani siis soovitame alustada igakuistest “Noore kuu soovide õhtutest” naisteringis või Maagilise reiki 1. astme kursusest naistele “Tervikliku mina loomine” või “Leia tee iseendani” kursusest.

Miks just naistele
Vahel on vaja aega omavahel, et need metsikud ja müstiliselt taltsutamatud Jumalannad meis saaksid vabalt väljenduda, kogeda teiste sama väekate ja maagiliste naiste toetust ja mõistmist. Et siis jälle minna igapäevaellu targemana, rahulikumana ja teadmisega, et sinu sees on see maagiline paik ja sinu ümber on nende naiste toetav ring, kuhu saad tagasi tulla.

Täiskuu saladusi jagavad ja öises rabas juhatavad Merike Kütt ja Kristel Treier

Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning oma maagilise sisemaailma avardumisele.
Kristel on pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes.  
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 6 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus. Ja iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni meid järgmisena juhatatakse. <3

Kus ja millal
16. juulil Viru rabas
Põhja-Eestis. Kohtume parklas kell 21.00
17. juulil Meenikunno rabas Lõuna-Eestis. Kohtume parklas kell 21.00 
Mõlemas kohas kestab sündmus umbes 3 tundi. 

Sündmus toimub iga ilmaga.

Osalustasu
Osalustasu on maagilised 33 eurot. 
Koha kinnitab osalustasu ettemakse, mis ei ole tagastatav kui loobud. 
NB! Rabasse läheme väikese grupi naistega, et raba öisest maagiast loodust häirimata võimalikult harmooniliselt osa saada.

Osalemise kinnitus ja lisainfo kohaletuleku juhistega ning infoga ettemakse tasumise kohta jõuab sinuni e-kirjaga peale registreerumisvormi täitmist. 
Kui soovid kellegiga transporti jagada siis märgi registreerudes oma soov võimalikult konkreetselt: kust kuhu liigud ja kas pakud või soovid transporti. 
NB! Palun märgi registreerudes kindlasti lisainfo kastikesse, kummal päeval ja kummas rabas soovid osaleda!

Registreeru täiskuu pühitsusele öises rabas:

Nimi*

Email*

Telefon*

Osalen 23.09 Lõuna-Eestis

Osalen 24.09 Põhja-Eestis

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.Armastusega,
Merike ja Kristel

Top