fbpx

Tantra puudutus naistele 24.11 Tartus

Nov
24


Kas igatsed armastada kogu südamest ja olla armastatud kõige sügavama hingesopini?
Kas oled valmis looma armastava suhte iseendaga ja võtma vastu oma seksuaalsuse kui armastuse jumaliku väljenduse?

Kas soovid end tunda täielikult elusana ja vabaneda piiravatest kaitsemüüridest?

See on naiselikkust kui loojat austav sügav teekond sinu endani. Tantristlikud teadmised on pärit iidsest kultuurist, kuid tänasel päeval olulisemad kui kunagi varem. Ükskõik, kas oleme abielus, suhtes või üksinda siis kogeme naistena tihti seda seletamatut tunnet, et meie hing igatseb midagi enamat! Suuremat lähedust, sügavamat intiimsust, rohkem armastust ja märkamist ning hoolimist ja austust naisena ja midagi veel! Kõik on justkui olemas, kuid see seletamatu miski justkui kripeldab hinges! 
Oleme igapäevases elutempos ja ühiskonna surve all järjest rohkem iseennast kaotamas ja meie suhted lähedastegagi on järjest pealiskaudsemad. Me kõik oleme aeg-ajalt elus ladunud oma südame ümber kaitsemüürid, et hoiduda haiget saamast. Aja möödudes ühel või teisel põhjusel sinna kive juurde lisades on lihtne unustada armastamise ja usaldamise kergus. 

See kursus on loodud just selleks, et tantristlike teadmiste ja praktikate abil õppida jälle kogema armastust ja intiimsust just nii sügavalt kui oled alati unistanud. Kuidas rahuldada oma hinge ja keha igatsusi ning tunda end tervikliku väeka naisena, kes me kõik oleme. Esmalt loome tantristliku austava ja armastava suhte iseendaga. Seeläbi saame ka tervendada oma suhteid lähedastega ning kogeda senisest enam intiimsust. Kuid ennekõike loome oma ellu kergust, rõõmu ja terviklikkust

Avardumine armastuses on kättesaadav meile kõigile. See on lihtne siis kui kogeme juba toetavaid ja armastavaid lähisuhteid. Kuid ka siis kui kõigume emotsionaalsetes enesekahjustamise tsüklites. Ükskõik, kus sa oma teekonnal ka poleks, sealt on alati võimalik minna edasi. Sest sina oled Naine, sa ei pea leppima millegi vähemaga, Sa oled looja ja sul on alati võimalik hingata, liikuda, rääkida, elada ning kogeda just sellist intiimsust ja hinge toitvat sügavat armastust kui  sa ise soovid!

Teemad, mida puudutame:
*
Mis on tantra ja tantristlik elustiil. Kuidas see aitab tänapäeval naisena iseendaks jääda.
* Mis on naudingud. Kas need on ka sinu jaoks?
* Südame avamine armastusele.
* Tundlikkus ja haavatavus. Kuidas luua lähedust, kas oleme selleks tegelikult valmis. 
* Kontakti iseenda ja teistega nii keha kui meele tasandil. Kuidas viia seda sügavamale tasandile. 
* Senisest suurem enesekindlus läbi usaldamise. 
* Oma tegelike soovide, tunnete aktsepteerimine ja väljendamine.
* Naiselikkus ja mehelikkus, Shiva ja Shakti kosmiline tants.
* Iseenda väärtustamine ja austamine naisena. “Ise hakkama saamine” kui loomise väe sulgemine
* Seksuaalenergia kui elujõud,  mis toidab kogu meie keha ja meelt kui oskame seda käivitada ja hoida oma kehas aktiivsena.
* Erinevat tüüpi energeetilised ja füüsilised orgasmid naise kehas. 

Kõik, mida sa vajad selleks, et olla täiuslik ja terviklik ning kogeda armastust nii keha kui hinge tasandil – see kõik on sul juba olemas. Sul on veel vaja vaid veidi kirglikku uudishimu, et need teadmised enda seest ellu äratada! Just seda me tantra puudutuse abil teemegi!

Kas see on sulle?
See sobib kõigile naistele, kes on korrakski tundnud seda salapärast igatsust millegi sügavama järele.
Vanuse ega kaalu piiranguid pole.
See sobib siis kui oled õnnelikus paarisuhtes ja ka siis kui tunned oma suhetes puudustunnet või oled hoopis üksinda. 
Sellel kursusel kasutame tantsulist liikumist, mis on kättesaadav igasuguse füüsilise vormi puhul.
Kogeme meditatsioone, mis ei vaja mingit eelnevat kogemust.
Hoolimata sõna “tantra” erinevatest kasutusviisidest, ei ole sel kursusel ei alasti olekut ega midagi ebasündsat.
See kursus ei ole sulle kui soovid loengu vormis passiivse kuulajana sügavuti tutvuda tantra ajaloo ja filosoofilise poolega. Räägime küll tantra olemusest ja päritolust, kuid enamuse päevast moodustavad praktilised harjutused ning tänases igapäevaelus kasutatavad põhimõtted. 
See kursus ei ole sulle kui sa ei ole valmis oma elus muutuseks ning soovid edasi minna täpselt samamoodi nagu seni.
See kursus ei ole sulle kui rindadest ja teistest naiste kehaosadest rääkimine on sinu jaoks ebasünnis ning piinlikkust tekitav.

Tantra puudutust loob  Kristel Treier
Kristel on pühendunud naiselikkusele ja armastusele ning valgusele. Rohkem kui 5 aastat on Kristel loonud koos Merikesega igakuiseid “Noore kuu soovide naisteõhtuid” ja naiseliku väe laagreid. Kristeli loodud “Naiselikkuse reiki” kursustel on osalenud tänaseks ligi 200 naist. Just tänu sel teekonnal kohatud naistele, kes inspireerisid looma “Tantra puudutuse”, saab kursus teoks just sel kujul. 
Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduistliku Kaula tantra ning taotantra suundadega. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja.

Tagasisidet Kristeli kursuste kohta:
“Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.” Elbe Kuldmäe.

Kus
Koguneme Kastanimajas, kuhu selleks päevaks on loodud mõnus ja naiselik ruum. 
Kastani 38, sissepääs tänavalt.

Millal
Laupäeval, 24. novembril 11:30 – 18:00.

Osalustasu
Osalustasu sisaldab trükitud materjale, ühist lõunasööki (taimetoit), teepause koos mõnusa näksimisega kogu päeva jooksul ja kõiki praktikaid!
Kursus on esmakordne ja novembris 2018 on tutvumishind 77 eurot.
(Tavahind 144 eurot)

Tasuda saab ka osadena. Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, siis kirjuta mulle meilile kristel@paremelu.ee, miks on see sulle just praegu oluline ja leiame koos lahenduse.

Koha tagab ettemaksu ülekanne min summas 33 eurot, mille palume tasuda hiljemalt 22. novembriks. 
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Registreeru armastava elustiili kursusele “Tantra puudutus naistele” täites alljärgnevad kastikesed. Peale registreerumist leiad oma postkastist täpsema info tasumise ja kohaletuleku kohta. 
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Armastusega,
Kristel

Top