fbpx

Teisipäevane tantsutempel naistele 30.04

Apr
30

Volbriöö Tantsutemplis teeme kindlasti natuke nõidust ka sest on nii maagiline hetk! Ja loomulikult lendame ekstaatilistes tantsurütmides. Luuda pole kaasa vaja ja varasem lennuoskus pole oluline. 😉
Beltane ehk nõidade öö on oma traditsioonidega olnud ajast aega üks salapärane kevadine püha. Tähistatakse teda täpselt kevadise ja suvise pööripäeva keskel, et pühitseda päikese kasvavat jõudu ja tärkavat viljakust. 
Tule teisipäevasesse Tantsutemplisse, et pühitseda oma keha kui hinge templit, tunda rõõmu ja naudingut liikumisest, kogeda elujõu juurdevoolu, sära ja head enesetunnet!

See on tantsurännak naistele, kus lubame rütmidel ja oma kehal end juhtida. Mis on vaja vabaneda see vabaneb ja millega on vaja end laadida, sellega saad laetud. Just nii nagu sel hetkel sulle on parim sest su keha teab.
Tantsimine sellel õhtul on vaimne praktika füüsilises vormis. Ei ole õigeid ega valesid liigutusi ega samme, ei ole õigeid ega valesid rütme. Oled sina oma naiselikus loomises ja unikaalsuses!

Mida me sel õhtul teeme
Pühitseme naiselikkust, rõõmu ja vabadust!
* Avame õhtu ühises ringis ja toome end kohale oma kehasse ehk hinge templisse
* Lubame ekstaatilistel rütmidel oma keha kanda ja juhatada
* Lõõgastume ja lõdvestume oma meele ja keha täielikult meditatsioonis
Meil kõigil on oma unikaalne liigutuste keel. Kõik liigutused ja sinu eneseväljendus just sulle omasel moel on sel õhtul lubatud, nii nagu su hing räägib ja keha kuulab. 

Kellele
Sobib kõigile naistele, sõltumata vanuse või kehakaalu numbrist. Tantsusamme teadma ei pea ja mingit kogemust vaja pole. 

Tantsutemplit hoiab, rütme seab ja rännakule viib Kristel Treier.
Kristel on pühendunud naiselikkusele, armastusele ja valgusele. Liikumine selle kõigis vormides on olnud Kristeli kirg lapsepõlvest saadik. Läbi aegade erinevaid tantsustiile ja tantsuteraapia vorme proovides on ta jõudnud oma kehaga harmoonilise kontaktini. Erinevate naisteringide ja naiselikkusele pühendatud reiki ja tantra koolituste  ning laagrite läbiviimisel on ta kogenud, kuidas naiselik vägi ärkab igas naises juba paari puusanõksu järel. Ja kuidas meie kehad selle nõksu järele igatsevad!

Kus
Koguneme hubases PESAs, Pärnu mnt 102, Tallinnas.
www.pesake.ee

Millal
Teisipäeval, 30. aprillil kell 19-21.
Uksed avame 15 minutit varem.

Osalustasu
Tantsutemplis osalemistasu on maagilised 13 eurot kui tasud ette ülekandega või 15 eurot kohapeal sularahas.

Tule ja koge oma keha vaba liikumist ja meele rännakut tantsutemplis, kus saad loobuda kõigist eeldustest ja enda hindamisest ning olla just sina ise – väekas naine!

Registreerimine Tantsutemplisse on selleks korraks suletud!

Top