fbpx

Teekond naiselikkuse väe salaallikateni 3. juuni Tallinnas

Jun
3

Kas oled tundnud, kuidas vahel tegutsed justkui kaoses, sest keerled korraga nii erinevates emotsioonides?
Kas tunned, et sinu naiselikkus on uinunud, oled rahulolematu iseendaga?
Kas tunned, kuidas sinu hing on rahutu ja soovid kogeda seletamatut “midagi”?
Kas tunned, et soovid minna sügavamale ja leida need päris takistused oma naiseliku väe lätte ees?

Sellel naiselikkuse päeval leiad tee omaenda naiseliku väe allikateni. Need allikad toidavad sinu tegelikku olemust ja kõike, mis loob. Nendest allikatest saad ammutada kristallselget ja puhast väge kui vajad toetust juurde. Otsime koos need allikad üles ja teeme puhtaks tee nendeni. Vaatame otsa kõigile varjudele, mis meie eest seni neid allikaid varjanud. Ühiselt aktsepteerime end ja vabaneme neist varjudest et edaspidi leiaksid sa lihtsalt ja kergelt alati tee omaenda väe läteteni just siis kui vajad toitvat sõõmu naiselikkust. 

Otsime üles allika, mis toidab meie ürgset tõde, seksuaalsust ja loomulikkust ning saame tuttavaks Metsiku naisega endas.
Leiame oma üsa sügavustest allika, mis aitab meil kogeda ilu, tundeid, naudinguid ja loomingurõõme ning saame tuttvaks Ilu ja armastuse muusaga endas. 
Vaatame otsa Kuldsele kangelannale ning lubame tal juhatada end allikani, mis toidab meid elujulguse ja tegutsemisrõõmuga.
Maaema ja õekese Kuu abil toidame looduse rütmides tuksleval allikal omaenda keha rütme harmoonia ja tasakaalu ning tingiumusteta armastusega. 
Karge ja tervendava allika leiame omaenda hääle sügavustest ja lubame selle tervendaval vool toita meie kõiki eluvaldkondi. 
Sügavamal vaatame otsa omaenda sisemise tarkuse lõpmatule allikale, milles voolab nii meie kui ka kõigi teiste naiste lõpmatu naiselik tarkus ja teadmised, mis on vaid naistele kättesaadavad.
Olles leidnud kõik eelnevad allikad, on meile kättesaadav ka kõige püham ja salajasem elujõu allikas, millest salajase sõõmu rüüpamise järel tunneme end omaenda elu maagilise piirideta loojana. 

Mis on see miski, mis sunnib meid vahel käituma ühel või teisel viisil? Kuidas muuta jõud enda sees armastuseks? Mismoodi vaadata otsa kõigile oma varjukülgedele? Saame teada, kust pärinevad meie sees kõik need kummalised tunded, see miski, mis sunnib meid vahel käituma ühel või teisel viisil. 

See on päev, mille jooksul saad leida või taastada ühenduse erinevate naiselike energiatega endas ja mõista meid mõjutavaid looduse tsükleid meie ümber ja meie kehas.

Et leida meis peituvad erinevad jõu allikad ja näidata valgust varjukülgedele, oleme Päev, mis on kuhjaga täis naiselikkust ja iseendasse vaatamist ning meid ümbritseva looduse toetuse mõistmist!

Mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie umber, kogeda küllust, jagada ja võtta vastu tingimusteta armastust ja nautida intiimsust sügavamal tasandil. Õppida oma tervendavat energiat kasutama füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasandil.

Meie tunded naistena pole kunagi nii lihtsad ja üheseltvõetavad. Naiste elus on erinevaid rolle, millega peame igapäevases kiires elutempos saama hakkama. Kõige selle igapäevase virrvarri keskel on nii lihtne ära kaotada isennast ja oma naiselikku väge.  Seepärast olemegi kirjeldanud seitse erinevat jumalannat, kelle energias me elame, kelle varjukülgi kogeme ja kelle võimalusi saame kasutada. Sel nädalavahetuse päeval kohtume seitsme meis peituva jumalannaga ja avastame nende salapärase jõu. Ainult siis kui oleme kontaktis oma sügavama sisemise minaga, saab meie elus juhtuda imesid. Meie hing saab olla rahus kui teame, kuidas toita iseennast, omaenda hinge ja keha sügavamaid vajadusi.

See jumalannade päev sündis Kristeli ja Merikese teekonnast ühe aasta jooksul, mil igas kuus otsisime endas üht naiselikkuse aspekti, otsisime selgitusi enda käitumisele ja ümberringi toimuvale. Oli fantastiline jumalannadena elamise aasta, mil otsisime, kaotasime, leidsime, jagasime. Igas kuus ja igas erinevas naiseksolemise teemas oli meie jaoks täiuslikku rõõmu, südantlõhestavat kurbust ja kasvamist ning õppimist. Iga kuu naisteringis jagasime ja kogesime teiste naiste toetust. See päev on kokkuvõte sellest fantastilisest naisena iseenda leidmise teekonnast. Oled oodatud saama sellest osa ja kogema parimal moel!

Teekond seitsme jumalannaga on nagu taevatrepp. Iga aste viib sind lähemale oma ürgse loomulikkuseni ja iga sammuga koged üht uut külge oma naiselikkusest. Naiseks olemine on kunst ja sellel jumalannade päeval naudime kogu olemusega seda, kes me tegelikult oleme!

Õpime tundma nii jumalannade kingitusi kui ka varjukülgi. Vabaneme vanadest piirangutest, mis on meile takistuseks, et kogeda iseenda täiuslikku loomisjõudu ja väge.

 

Sellel jumalannade päeval:

  • Õpid armastama ennast sellisena nagu sa tegelikult oled;
  • Vabaned varjudest, mis seni on hoidnud sind naiselikkuse allikatest eemal;
  • Leiad oma naiselikud tugevused ja nõrkused igas eluvaldkonnas;
  • Praktilised harjutused ja nipid, kuidas oma igapäevast elu naisena harmoonilisemaks muuta;
  • Õpid oma elu elama looduse rütmidega kooskõlas ja harmoonias;
  • Saad teadmised naiste väe jõust;
  • Naudid puhkepäeva naiste tarkuses ja väes, koged naisteringi toetust ja head energiat;
  • Tasuta inspiratsiooniraamatu;
  • E-raamatu 7 jumalanna väest;
  • Naiseliku üllatuskingituse 🙂

Mitte keegi ei pea meist olema täiuslik naine, meil on vaja õppida oma naiselikku väge kasutama, et ise ennast toetada, mõista ja armastada.

Kas see on sulle?
See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud. See on sulle kui soovid saada kontakti oma naiselikkuse kõigi aspektidega. Mõista, miks sa käitud just nii. Teha oma elus muutusi. Kui soovid luua sellest aastast omale naiselikkuse aasta!

Naiselikkuse väe salaallikateni viivad:
Merike
on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning maagilise sisemaailma avardumisele.
Kristel on pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes. 
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 500 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus.
Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja, EFT  terapeut, Parem Elu Koolitused looja.
Kristel Treier, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiselikkuse reiki looja, reiki meister, tantrika, jogiini,  ettevõtja ja kogemuskoolitaja

Millal?
Pühapäeval 3. juunil 2018 kell 11.00-19.00.

Kus?
Hubases ja naiselikus PESAs aadressil Pärnu mnt 102, Tallinnas. 
Kohaletuleku juhised: Pesake.ee

Osalustasu?
Osalustasu on 111 eurot, mis sisaldab kõiki materjale, inspiratsiooniraamatu, teepause ja suupisteid
Noore kuu loomise soodushind on 88 eurot, mis kehtib tasudes ülekandega 15. – 20. maini!
Kohtade arv on piiratud ja koha tagab tagastamatu ettemakse min summas 44 eurot. 

NB! Pane selga midagi, milles tunned end naiselikuna ja saad mugavalt põrandal patjadel istuda.


Registreeru kursusele:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Koolitus on Parem Elu Koolitused poolt väljatöötatud koolituse formaat, mille sisu kopeerimine on käsitletav idee varguse ja plagiaadina.
 Kõik Parem Elu Koolitused poolt avaldatud materjalid on autorikaitse objektid, mille kasutamine ilma loata on keelatud.

Kohtumiseni
Hoolivuse ja armastusega,
Merike ja Kristel

Top