fbpx

Unistuste aasta loomine täiskuu väes, Tallinnas 8.01

Jan
8

Mismoodi luua omale senise elu kõige parem aasta, et süda laulab rõõmust igas päevas?
Kuidas käivitada endas naiselikkuse loomise vägi, mis toetab sind kogu aasta jooksul?
Kas julged oma südame sügavuse igatsused teoks teha?
Kuidas unistuste tahvlid elama hakkavad?
Millal sa viimati tantsisid nii nagu keegi ei näeks?

Seekord koguneme täiskuu toetusel naisteringi, et sukelduda maagilisse loomise maailma. Tantsurännaku juhatusel vabastame oma naiseliku väe ja teeme unistuste tahvli aastaks 2020! 

Mis see unistuste tahvel on? 
Alles siis kui suudad ja leiad aega millestki unistada, saab see võimaluse materialiseeruda sinu ellu. Unistuste tahvel on üks eriti naiselik ja kaasahaarav viis leida oma unistused üles. Ükskõik, kas nad on peidetud sinu südame ja hinge salasoppidesse või oled neid oma mõtetes juba ammu veeretanud.
Tegelikult ei taha me ju keegi lihtsalt uut autot või uut kodu või palju raha pangakontole. Me soovime tunda end õnnelikuna, hoituna, armastatuna, soovime tunda turvaliselt ja nautida erinevaid heade asjadega kaasnevaid tundeid. Unistute tahvli loomine on midagi enamat kui vaid pildid, selle läbi leiad sa tee selle sügava tundeni enda sees. Ja käivitades selle tunde, hakkab su ellu tekkima sammhaaval võimalusi ja viise, kuidas saaksid seda kogeda. See on viis muuta energiaid oma elus ja läbi iseenda kogeda ka maailma täiesti teisel moel.
Ühises naisteringis, hoitud ruumis. Olles iseendaga ja peatades aja ning ruumi meie ümber.
Tule ja proovi järele! Naised, kes on meie ringides unistuste tahvleid loonud, teavad rääkida imelugusid, kuidas need pildid elama hakkavad. 

Seekord lisame unistuste tahvlisse ka naiselikkuse väe sädeme mis käivitab sinu enda loomise jõu. Sinu keha teab, kuidas soovib end tunda ja mida kogeda. Ja sinu meel teab, mis on sulle hea. Kuulame, mida meie kehal on meile öelda ja lubame ka oma meelel rääkida. Sissejuhatuseks laseme tantsurännaku rütmidel end kanda ja lõpetuseks aktiveerime oma unistused meditatsioonis.

Mis see tantsurännak veel on?
Lubame rütmidel ja oma kehal end juhtida. Mis on vaja vabaneda see vabaneb ja millega on vaja end laadida, sellega saad laetud. Just nii nagu sel hetkel sulle on parim sest su keha teab.
Tantsimine sellel õhtul on vaimne praktika füüsilises vormis. Ei ole õigeid ega valesid liigutusi ega samme, ei ole õigeid ega valesid rütme. Oled sina oma naiselikus loomises ja unikaalsuses! Sobib kõigile naistele, sõltumata vanuse või kehakaalu numbrist. Tantsusamme teadma ei pea ja mingit kogemust vaja pole. 

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu maagiline naiselik loomise jõud.

Väga tihti me unustame igapäeva askelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme naisteringis, et anda kõigile meie soovidele ja taotlustele ühine jõud. 
Ja pühendame selle õhtu iseendale. Sellele imelisele naisele, kes on meie sees olemas ka siis kui me igapäevaelus ei märka teda. 
On ainult 1 inimene maailmas, kes saab sinu tulevikku muuta selliseks nagu sa soovid – see inimene oled sina ise. Tule ja anna võimalus naisele enda sees!

Naiselikkuse maagiat hoiavad ja täiskuu väes juhatavad Merike Kütt ja Kristel Treier:

Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning oma maagilise sisemaailma avardumisele.
Kristel on pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes.  

Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe ja koolitusi nii nasitele kui meeskondadele juba rohkem kui 7 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on “Naiselikkuse väe” suvelaagrid eestis ja retriidid Bali saarel. 

Kus
Katusel, Veerenni 29, 4. korrusel.

Millal
Kolmapäeval 8. jaanuaril kell 18.00-20.00.
Uksed avame 15 minutit varem.

Osalustasu
Täiskuu õhtu osalustasu on 22 eurot.
Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale ja teepausi.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega või kohapeal sularahas.

NB! Palun võta kaasa vanu ajakirju jagamiseks kui sul on võimalik! Ka meil on ajakirju, kuid mida rohkem seda põnevam ja saad oma koju ruumi millekski uueks 😉 

Registreeru noore kuu soovide naisteõhtule:

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Teade


Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top