fbpx

Filmiõhtu “Elava vee saladus” Tartus

“Elava vee saladus” on kauaoodatud järg 2006 aasta parimaks dokumentaalfilmiks nimetatud filmile “Vesi. Vee suurim saladus”. Seekord sügavalt läbiuuritud faktid, millest produtsendi (Saida Medvedjeva) väitel ei olnud esimeses filmis mõtet juttu teha. Näiteks sellest, miks ei peaks jooma teed koos inimesega, kes teid ei armasta; mis on halastavad ravimid ja kuidas võib kogu rahva tervisele mõjuda “raevuvesi”. See on ere ja dünaamiline film meie poolt eluks nimetatavast annist, mis on usaldatud ainsale ainele maailmas, mis on võimeline seda hoidma- veele.

Filmis demonstreeritakse paljude rahvusvaheliste teaduslike katsete näitel vee erinevaid ja unikaalseid omadusi. 
Esmalt seda, et vesi pole lihtsalt vesi ega mingi eluta ollus vaid elav müsteerium. Näiteks on vesi teadaolevalt ainus ühend maailmas, mis on võimeline “kehastuma” kolmes erinevas olekus- vedelas, tahkes ja gaasilises. Vesi on elu geneetiline aluslava ja elujõu maatriksi kandja.

Vee struktuuri uusimate uuringute maailmas avanevad lausa kolossaalsed perspektiivid: tänu vee mälule on meil võimalik ravitseda nii ennast kui ka kogu planeeti, suudame juhtida ilma ja ennustada äärmuslikke loodusnähtuseid.

Filmiõhtu viib läbi külalisesinejana Toivo Aalja, kes on Lilleoru vaimse- ja ökokogukonna liige ja kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Merike Kütt.

Filmile järgneb arutelu filmi teemal. Lisaks tutvustatakse raamatut ” Tants Veega”.
Raamat kõneleb, kuidas õppida “tantsima” veega, taastama ja kasutama vee elujõudu. Sisuliselt on tegemist “õpikuga”, mis innustab ja õpetab tantsima ka neid, kes on tantsimise kõige hinnalisema elupartneriga kuidagi unarusse jätnud!

Aeg: 7. aprillil 2014, kell 18.00 – 20.00.

Koht: Tervisekool Kalevi 108, Tartus.

Osalustasu 9€

Registreeru filmiõhtule siin:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 

 

Top