fbpx

Filmiõhtu Tartus – “Saladus”

Parem Elu koolitused filmiõhtute hooaeg
algab Tartus 9. septembril, kell 18.00!

Alustame oma filmiõhtute hooaega filmiga “Saladus”, kuna tegemist on filmiga, mis on aluseks ja sissejuhatuseks kõikidele meie selle hooaja järgmistele filmiõhtutele ja filmidele. Kõik meie poolt näidatavad filmid on eesti keelsete subtiitritega!

Film “Saladus” (The Secret) on 90-minutiline dokumentaalfilm, mis paljastab universumi “suure saladuse”, mida on edasi antud läbi aegade, et see jõuaks lõpuks nii sinu kui ka kogu inimkonnani.

See Saladus on lõputu rõõmu, tervise, raha, suhete, armastuse, nooruse või mida iganes sa ka oled soovinud – saavutamiseks. Selles hämmastavas filmis antakse abinõud selle “Saladuse” mõistmiseks ja rakendamiseks omaenese elus. Esmakordselt ajaloos kergitavad maailma juhtivad teadlased, kirjanikud ja filosoofid katteloori sellelt, mis on täielikult muutnud kõigi nende elu, kes seda kunagi teadnud on: Platon, Newton, Carnegie, Beethoven, Shakespeare, Einstein.

Film räägib kavatsuse-väljenduse mudelist ning sellest, kuidas kasutada külgetõmbeseadust ja luua oma ellu, mida iganes soovid. Filmis tuuakse hästi esile, kuidas enamus inimesi keskendub vaid sellele, mida nad ei soovi või siis võimendavad nad juba olemasolevat kogemust. Seevastu edu saavutamiseks kavatsuse-väljenduse teel tuleb keskenduda sellele, mida sa ihkad/soovid ja seda isegi siis, kui see sinu praeguses elus veel ei kajastu.

Film “Saladus” on inspireeriv ja võib muuta sinu elu igaveseks!
Filmi treilerit saad näha siit:

Filmiõhtu viib läbi Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja ja kogemuskoolitaja Merike Kütt.

Filmile järgneb arutelu filmi teemal.

Aeg: 9. september, kell 18.00

Koht: Loomemajanduskeskuses Parem Elu Koolitused ruumides, Kalevi 17, Tartus.

Osalustasu 8€

Registreeru filmiõhtule siin:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Top