fbpx

Filmiõhtu Tartus Dr. Wayne W. Dyer filmis “Teadvuse muutus” (The Shift)

Rezisöör: Michael Goorjian
Kirjastaja: Hay House Films
Välja antud: 2009
Film on eesti keelsete subtiitritega.

Oma elueesmärki leides

Filmi “Sina oled oma elu tervendaja” tegijad on valmis saanud järjekordse kunstitööga “Teadvuse muutus” (The Shift), kus kolm tänapäeva inimest tunnevad vajadust leida oma elule uus suund ja tähendus. Wayne Dyer, oma elu esimeses filmis (käsikirja autoriks on Kristen Lazarian ning režissööriks Michael Goorijan), uurib keskeas esile kerkivat vaimset teekonda, kui püütakse leida elueesmärki ning eripära. Võimas teadvuse muutus – ego mustritest vabanemine, mille oleme omandanud tänu oma vanematele ja ühiskonnale ning mõjutab meie saavutusi, – väljendub elu mõistmises, olles keskendunud teenimisele ja vastu andmisele.

Film “Teadvuse muutus” (The Shift), mille võtted leidsid aset Kalifornia imekaunil Monterey poolsaarel, toob esile keskeas oleva inimese igatsuse elada rohkem sihipärast, südamest lähtuvat elu. Ülieduka ärimehe kriis, oma enda annetega tegelemist sooviv kahelapse ema ja tuntuks filmirežissööriks sooviva noormehe sisemine konflikt koos Wayne Dyer huvitavate tähelepanekutega on kokkupõimitud hinge liigutavaks filmiks. Lisaks inspiratsioonile, õpetab film “The Shift” meile, kuidas leida oma tõelise (hingelise) olemuse tee, mis pakub meile suurimat naudingut ja rõõmu.

Filmi treilerit saad näha siit:

Filmiõhtu viib läbi Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja ja
kogemuskoolitaja Merike Kütt.

Filmile järgneb arutelu filmi teemal.

Aeg: 11. november 2013, kell 18.00 – 20.00

Koht: Parem Elu Koolitused ruumides Tartu Loomemajanduskeskuses, Kalevi 17, Tartus. Sissepääs kõige pargipoolsemast uksest.

Osalustasu 8 €. Tasuda saab ülekandega või kohapeal sularahas.

Tulenevalt ruumi suurusest on kohtade arv piiratud!

Inspireeriva kohtumiseni filmiõhtul!

Registreeru filmiõhtule siin:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Top