fbpx

Inspireeriv vestlusõhtu koos Dr. Wayne W. Dyeri filmiga “Minu suurim õpetaja” Tartus

Sel hooajal olen ühendanud vestlusõhtud filmiõhtuga. Miks? Sageli on filmiõhtutel küsitud, kas saaks filmi pausile panna, arutleda, mõtiskleda, endasse vaadata ning avastada oma sisemist jõudu.
Nüüd on see võimalik. Vaatame filmi ja koos “pausidega”, vestleme eluliselt olulistel teemadel ja teeme nendest kolmetunnistest õhtutest iseendale üks kord kuus kingituse!

Vestlusõhtul koos Dr Wayne Dyeri filmiga “Minu suurim õpetaja” saad teada:  
–  kuidas minevik enda kasuks tööle panna;
–  kuidas andestamine muudab meie ja lähedaste elusid;
–  kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
– kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Vestlusõhtul vaatame filmi „Minu suurim õpetaja“, mis best-seller autor Dr. Wayne W. Dyeri elulool põhinev sügavasisuline film, mis avab andestamise kõikemuutvat jõudu. 

Dr. Ryan Kilgore on ülikooli õppejõud, kes on hädas oma karjääriredelil seatud eesmärkide saavutamisega ja kes samal ajal võitleb nende samade deemonitega, kes tema edukusel risti jalus on. Kilgore elab kinnisideena piinavate mälestustega sellest, kuidas tema isa kunagi pere hülgas. Seejuures maksavad tema naine ja poeg selle eest kõrgeimat hinda. Peale vanaema surma alustab Kilgore meeleheitlikult otsima lahendust olukorrale, mis oleks pidanud juba ammu lõppema. Ta saab ka ise lõpuks aru, et pidevad reisid minevikku on seadnud ohtu tema oleviku ja tuleviku. Läbi mitmete müstiliste ja juhuslike sündmuste avanebki ühtäkki Kilgore’i ees tee, mis viib ta lõpuks isani ja valikuni ehitada uuesti üles kõik see, mille ta hävitas lubades ennast minevikul hävitada.

Dr. Wayne W. Dyer on ise öelnud filmi kohta järgnevat:
„Ei ole midagi hullemat siin ilmas, kui takerdumine kibestumisse ja vimma. Seda eriti olukordades, mida me ise muuta ei saa. Me kõik oleme üle elanud raskeid suhteid, see on fakt elust enesest. Aga mis oleks, kui me võtaks kätte ja läheneks juhtunule teise nurga alt? Kui me tunnistaks, et see oli väljakutse? Kui me mõistaks, et see mis juhtus on meile õnnistuseks ja me mõtleks, et mida on minul võimalik juhtunust õppida? Kuidas võis juhtunu muuta mind paremaks inimeseks? Alles siis hakkab tegelik tervenemine ja juhtunust ülesaamine pihta – alles siis sünnib tõeline andestamine. Filmis „Minu suurim õpetaja“ näete lugu mehest ja sellest, mis temaga toimus, kuna ta elas kindlas veendumuses, et teda on valesti koheldud, lugu mehest, kes elas pulbitseva sisemise raevuga. Film on ühe hinge lugu rännakust läbi hävitava viha tumedaimate soppide ja jõudmisest lunastuse ning lõpmatu armastuseni.
See film sarjast „Jutustusi igapäeava imedest“ sai inspiratsiooni tõestisündinud loost – minu enda elust. Loost, mis räägib pimeduses kummitavate jõudude tagaajamisest ja jõudmisest valgustumise ning lõpuks mõistmiseni kuidas asjalood tegelikult on – osa ideaalsest jumalikust korrast.“

Filmi “Minu suurim õpetaja” treilerit saad näha siit:

Dr. Wayne W. Dyeri film “Minu suurim õpetaja”

sarjast “Jutustusi igapäeva imedest”

Autorid: Dr. Wayne W. Dyer ja Michael Goorjian

Rezisöör: Michael Goorjian

Kirjastaja: Hay House

Välja antud: Mai 2012

Film on tõlgitud eesti keelde ja subtitreeritud Parem Elu Koolitused poolt.

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Merike Kütt.

Kus?
Asukoh Tartus. Täpsem info saadetakse registreerujatele e-mailile.

Millal?
Esmaspäeval, 3. novembril, kell 18.00-21.00.

Osalustasu?
12€

Registreeru vestlusõhtule koos filmiga täites allolev registreerumisvorm:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Inspireerivate kohtumisteni,
Merike Kütt 

Top