fbpx

Inspireeriv vestlusõhtu koos Louise L. Hay filmiga “Sina oled oma elu tervendaja” Tartus

Me kõik oleme teel, kas teadlikult või mitte. Oma rännakut võid Sa alustada kust iganes ja millal iganes soovid. Ja esimene samm võib olla niisama lihtne, kui mõte “ma ei suuda” muutmine mõtteks “ma suudan”. Sa saad sellega hakkama, kui Sa taipad, et Sul on oma elu üle hoopis rohkem võimu, kui Sa arvasid!  
On aeg lõpetada virisemine ja vingumine, hädaldamine ja kirumine ning hakata elama siin ja praegu! Sa saad muuta oma mõttemustreid ja uskumusi, mitte teisi inimesi!
Ka kõige pikem teekond algab esimesest sammust…sammust, mille astud päriselt oma enda mõtte ja jalaga!

Sageli on filmiõhtutel küsitud, kas saaks filmi pausile panna, arutleda, mõtiskleda, endasse vaadata ning avastada oma sisemist jõudu.
Vaatame filmi ja koos “pausidega”, vestleme eluliselt olulistel teemadel ja teeme nendest õhtutest iseendale üks kord kuus kingituse!

Vestlusõhtul koos Louise L. Hay filmiga “Sina oled oma elu tervendaja” saad teada:  
–  kuidas muuta oma negatiivseid mõttemustreid, tuginedes Louise L. Hay õpetustele;
–  kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
– kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Filmist:
See inspireeriv film põhineb samanimelisel üli menukal raamatul, kus peategelaseks on kirjanik, tervendaja ja õpetaja Louise L. Hay. Ta on saavutanud rahvusvahelise kuulsuse, inspireerides miljoneid inimesi. Selle filmi vahendusel saame osa Louise’i kütkestavast eluteest ning tema maailmavaatest sellistele teemadele nagu eneseväärtustamine, küllus ja metafüüsilised tagajärjed, mis põhjustavad füüsilisi vaevusi-hädasid. Hay tähtsaim sõnum meile kõlab:

“Kui oleme valmis muutma oma mõtlemist, siis on võimalik ennast terveks ravida peaaegu mis tahes tõvest.”

 Tal on rikkalik kogemus neist mõttemallidest ja hoiakutest, mis kehalisi vaevusi põhjustavad. Ise tervenes ta sama meetodi abil vähihaigusest. Tema elutööks on aidata inimestel leida ja rakendada kõiki oma elu loovaid jõude.

Filmi iseloomustus: Kriitika, rahulolematus, hirm ja süütunne – see nelik takistab meil elamast elujaatavat ja täisväärtuslikku elu. Tegemist on koormaga, mida kanname endaga kaasas ning mis teeb elamise raskeks. Minevikust lahti laskmine on üheks võtmeks elu kergemaks ja sujuvamaks muutmisel. Kuidas seda teha? Kas ma olen valmis muutuma? Mida on vaja selleks teada? See kõik algab esimesest sammust…

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, EFT terapeut ja metameditsiini praktik Merike Kütt.

Kus?
Kalevi 108, Annely Sootsi Tervisekool.

Millal?
Esmaspäeval, 9. novembril, kell 18.00-20.30.

Osalustasu?
Osalustasu on 12 eurot.

Registreeru vestlusõhtule koos filmiga täites allolev registreerumisvorm.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Inspireerivate kohtumisteni!
Merike Kütt
Top