fbpx

Klubi Inspiratsioon avamine Viimsis inspireeriva vestlusõhtuga!

 

Vestlusõhtu Viimsis

Me kõik oleme teel, kas teadlikult või mitte. Oma teadlikku rännakut võid Sa alustada kust iganes ja millal iganes soovid. Ja esimene samm võib olla niisama lihtne, kui mõte “ma ei suuda” muutmine mõtteks “ma suudan”. Sa saad sellega hakkama, kui Sa taipad, et Sul on oma elu üle hoopis rohkem võimu, kui Sa arvasid!

On aeg lõpetada virisemine ja vingumine, hädaldamine ja kirumine ning hakata elama siin ja praegu! Sa saad muuta oma mõttemustreid ja uskumusi, mitte teisi inimesi!
Ka kõige pikem teekond algab esimesest sammust…

Tule ja vaatame koos inspireerivat filmi koos “pausidega”, vestleme eluliselt olulistel teemadel ja teeme sellest õhtutest iseendale ühe meeldejääva kingituse!

Vestlusõhtul saad teada:

–  kuidas muuta oma negatiivseid mõttemustreid, tuginedes Louise L. Hay õpetustele;
–  kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
– kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Filmist: Vaatame Louise L.Hay väga inspireerivat filmi: „Sina oled oma elu tervendaja“ (Hay House, 2007, eestikeelsed subtiitrid).

See inspireeriv film põhineb samanimelisel üli menukal raamatul, kus peategelaseks on kirjanik, tervendaja ja õpetaja Louise L. Hay. Ta on saavutanud rahvusvahelise kuulsuse, inspireerides miljoneid inimesi. Selle filmi vahendusel saame osa Louise’i kütkestavast eluteest ning tema maailmavaatest sellistele teemadele nagu eneseväärtustamine, küllus ja metafüüsilised tagajärjed, mis põhjustavad füüsilisi vaevusi-hädasid. Hay tähtsaim sõnum meile kõlab:

“Kui oleme valmis muutma oma mõtlemist, siis on võimalik ennast terveks ravida peaaegu mis tahes tõvest.”

 Tal on rikkalik kogemus neist mõttemallidest ja hoiakutest, mis kehalisi vaevusi põhjustavad. Ise tervenes ta sama meetodi abil vähihaigusest. Tema elutööks on aidata inimestel leida ja rakendada kõiki oma elu loovaid jõude.

Filmi iseloomustus: Kriitika, rahulolematus, hirm ja süütunne – see nelik takistab meil elamast elujaatavat ja täisväärtuslikku elu. Tegemist on koormaga, mida kanname endaga kaasas ning mis teeb elamise raskeks. Minevikust lahti laskmine on üheks võtmeks elu kergemaks ja sujuvamaks muutmisel. Kuidas seda teha? Kas ma olen valmis muutuma? Mida on vaja selleks teada? See kõik algab esimesest sammust…

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja litsentseeritud Louise L. Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT  terapeut ja metameditsiinipraktik Merike Kütt.

Kus?
Lavendel Spa Hotel, Sõpruse tee 9, Haabneeme, Viimsi vald.

Millal?
Esmaspäeval, 12. oktoobril 2015, kell 19.00-21.30.

Osalustasu?
Klubi Inspiratsioon avamise puhul on osalustasu 10€, mille palume kanda enne 11. oktoobrit Remission OÜ a/a EE802200221024635447. Selgitusse palun märkida: 12. okt + osaleja nimi/nimed.
Kohapeal tasudes on osalustasu 15€.

Registreeru vestlusõhtule koos filmiga täites allolev registreerumisvorm
või saada osalemissoov vestlusõhtu korraldajale Klubi Inspiratsioon:
klubi.inspiratsioon@gmail.com või helista, tel 5018036.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Inspireerivate kohtumisteni!
Merike Kütt

Top