fbpx

Kahepäevane intensiivkursus “Sisemise jõu avamine” Tallinnas 9.-10. märts 2013

Kahepäevane intensiivkursus „Sisemise jõu avamine“ tugineb Louise L. Hay õpetustele.

Louise L. Hay tehnikad on aidanud miljoneid inimesi maailmas ja kui sina oled valmis muutusteks oma elus, siis see intensiivne kursus aitab sul vabaneda vanadest mõttemustritest, hirmust, vihast, vimmast ja rahulolematusest sinu sees.

2 päeva jooksul saab sulle selgeks, kuidas saad sina ise samm sammult muuta oma elu just selliseks nagu Sina seda soovid ja väärid.

Kursuse eesmärk:

Töötoa tulemusena oskad sa leida oma sisemise tasakaalu ja harmoonia kõiges, mida sa teed. Sa mõistad, et sinus on limiteerimata potentsiaal luua endale elu, mida sa tõeliselt väärid. Muutused algavad sinu seest ja väljenduvad siis välises elus.

Kursusel tegeleme enda sisemise puhastumisega. Läbi meditatsiooni ja praktiliste harjutuste mõistad, et oled põhjatu kaev, milles on palju minevikust kuhjunud pingeid: viha, vimm, süü, andestamatus, hukkamõist. Õpime nendest lahti laskma, et näha maailma armastava pilguga.

Kursus  on Louise L .Hay enda poolt kokku pandud ja tugineb tema järgmistele raamatute: „Tervenda end ise”; „Elu tervendavad meditatsioonid” ja „Jõud Sinu sees”.

Kursuse teemad:

1. Kuidas vabaneda vanadest mõttemustritest ja asendada need uutega?

2. Kuidas lasta lahti kahtlustest ja õppida usaldama elujõe voolu ja iseennast?

3. Kuidas saada hakkama viha, süü ja pahameelega oma elus?

4. Kuidas leida endas tasakaal ja harmoonia?

5. Kuidas luua igasse päeva armastust, tervist, naeru, heaolu, küllust?

6. Kuidas parandada suhteid tööl, kodus ja oma lähedastega?

7. Kuidas armastada ennast tingimusteta?

8. Kuidas ületada valu ja olla terve?

Kursusel õpitav info, meditatsioonid ja harjutused on selged ja lihtsad ning koheselt ellu rakendatavad.

Kursust viib läbi Merike Kütt, Parem Elu Koolitused kogemuskoolitaja ja Eestis ainuke litsentseeritud Louise L. Hay õpetuste

treener-koolitaja.

Kursuse kestvus: 2 päeva (mõlemal päeval 10.00- 18.00)

Toimumise aeg ja koht: 9.-10.03.2013 Vesivärava 36, Tallinnas. Sissepääs ainsast tänavapoolsest uksest, millel on silt MEELERAHU. Laupäeval soovitame auto parkida Torupilli Selveri parklasse, pühapäeval Vesivärava tänaval parkimine tasuta.

Kui soovid teada saada, kas see kursus on Sinu jaoks, pakun Sulle välja tasuta 15.min telefonikonsultatsiooni. Tasuta konsultatsiooni aja kokkuleppimiseks võta palun minuga ühendust e-kirja teel: merike@paremelu.ee.Võtan Sinuga täpse aja kokkuleppimiseks ühendust ühe tööpäeva jooksul.

 Registreeru kursusele siit:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Top