fbpx

Kehakaal ja toitumine

Inimesed on harjunud omavahel seostama kehakaalu ja toitumist. Meie tahame näidata, et tegelikult ei ole kehakaal toidust sõltuv. Loomulikult on toidul oma osa kaalutõusu ja –languse juures, kuid see ei ole kindlasti kõige põhilisem.

Võtame mõne näite. Oled sa kunagi katsetanud mõnda dieeti? Natuke võtsid ehk kaalust alla ka, aga mis sai siis, kui sa dieedi lõpetasid? Võtsid kaalus juurde tagasi ja natuke veel pealegi ning lõid lõpuks käega, et dieedid ei toimi?

Me väidame, et täpselt nii see ongi – dieedid ei toimi. Ning veel täpsemalt, me usume, et dieedid teevad paksuks. Dieedid ja saleduskuurid keskenduvad ainult toidule ja liikumisele, samas kui tähelepanuta jääb kõige tähtsam – mõtlemine(/aju). Meie usume, et tee ideaalse kehakaalu ja selle püsimiseni kulgeb läbi aju.

Just sellepärast eristame oma kodulehel kehakaalu ja toitumise. Kehakaalu rubriigist leiad põhjendusi, miks dieedid ei toimi ning mõned nõuanded, kuidas jõuda ideaalse kehakaaluni ning selle säilitamiseni.

Toitumise juures räägime üleüldisest tervislikust toitumisest ning toidunaudingutest. Tahame näidata, et tegelikult on toit väga otseselt seotud meie tervise ja heaoluga. Samuti kummutame müüdid selle kohta, et tervislik toit ei maitse hästi ning koosneb ainult porganditest ja kapsastest.

Soovid rohkem teada saada? Vaata, kuidas järgmised koolitused Sulle abiks on

Top