Menüüde koostamine ja analüüs

Koostame tervislikke menüüsid tavainimesele, kaalulangetajale, toidutalumatusega inimestele, taimetoitlasele, harrastussportlasele. Samuti pakume menüüde koostamist lasteasutustele ning toitlustusettevõtetele, kes soovivad oma klientidele pakkuda tervislikumat toitu, sh taime- ja toortoitu.

Tegeleme ka menüüde analüüsiga, et muuta Su toidulaud tervislikumaks ning samas kohandada sobivaks Sinu elustiilile.

Ühe nädala menüü analüüsi hind eraisikule 25 eur.

Personaalse menüü koostamine üheks nädalaks koos edaspidiste soovitustega eraisikule alates 30 eur.

3 Kommentaari

 • Kristiina says:

  Mul on küsimus, et mis kuulub 25 euro sisse. Kas menüüde analüüs (mitme päeva?) kuulub selle hinna sisse? Tervisliku menüü koostamisel sama küsimus. Mitme päeva menüü Te koostate 25 euro eest?

  Kena päeva

 • Triin says:

  Tere, Kristiina!

  Aitäh tähelepanu pööramise eest! Lisasime täpsustused.

  Kõike head soovides
  Triin

 • Fredi Karo says:

  tere

  Seoses toitlustus ettevõtte loomise ja äriplaani koostamisega olen faasi, kus oleks lähiajal vaja menüüd koostama hakata. Ettevõtte põhi tegevuseks jääb tervisliku eluviisiga seonduva toidu pakkumine restoranis, kui ka catering teenus. Seoses 2 turu segmendiga tuleb menüü suhteliselt mahukas. Ca 40-60 erinevat einet, kuhu kuuluvad supid, eelroad, pearoad, magustoidud, salatid ning mõningad gluteiini vabad toidud.
  Esmalt küsiks siis, kas oleksite huvitatud koostööst, kui kaua sellise menüü koostamine aega võiks võtta ning mis hinna järku sellises mahus menüü koostamine jääda võiks?

  Lugupidamisega
  Fredi KaroJäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga