fbpx

Toitumine

Söömine on üks tähtsamaid tegevusi meie elus. Toit ei ole meie jaoks ainult kõhutäide, vaid alati midagi enamat. See on osa sellest, kes me oleme, osa kultuurist ja kultuuriväärtustest, suhtlemisviis, hoolitsemine, armastus, ajaviide, kindlustunne, aga ka süütunne, lohutus, karistus.

Me sõltume toidust – selleks, et elada me vajame energiat ja energia tuleb toidust. Söök ja söömine on teemad, mis kütavad kirgi, sest alati on keegi, kes mingit toitu jumaldab, ja keegi, kes seda vihkab. Alati on keegi, kes teab öelda, et mingi toit on kasulik ja keegi, kes ütleb, et see on pigem kahjulik.

Me kõik teame nii palju söömisest ja ometigi nii vähe. Siin tahame Sulle pakkuda võimalust oma teadmisi täiendada ning lugeda, kuidas toit mõjutab me tervist, heaolu, füüsilist vormi jne. Samuti jätame selle kõige juures Sulle alles söömisnaudingud – sest süüa võib kõike, tähtsad on vaid kogused ning see, kui tihti midagi süüa. Omalt poolt lisame veel mõned nauditavad toiduretseptid.

Lõppkokkuvõtteks, mis võiks olla parem, kui toit, mida me armastame, armastab ka meid ning peegeldab seda me kehal ning tervises.

Soovid rohkem teada saada? Vaata, kuidas järgmised koolitused Sulle abiks on

Top