fbpx

Kahepäevane kursus ”Sisemise jõu avamine”

Kahepäevane intensiivkursus „Sisemise jõu avamine“ tugineb Louise L. Hay õpetustele.

Louise L. Hay tehnikad on aidanud miljoneid inimesi maailmas ja kui sina oled valmis muutusteks oma elus, siis see intensiivne kursus aitab sul vabaneda vanadest mõttemustritest, hirmust, vihast, vimmast ja rahulolematusest sinu sees.

2 päeva jooksul saab sulle selgeks, kuidas saad sina ise samm sammult muuta oma elu just selliseks nagu Sina seda soovid ja väärid.

Kursuse eesmärk:

Töötoa tulemusena oskad sa leida oma sisemise tasakaalu ja harmoonia kõiges, mida sa teed. Sa mõistad, et sinus on limiteerimata potentsiaal luua endale elu, mida sa tõeliselt väärid. Muutused algavad sinu seest ja väljenduvad siis välises elus.

Kursusel tegeleme enda sisemise puhastumisega. Läbi meditatsiooni ja praktiliste harjutuste mõistad, et oled põhjatu kaev, milles on palju minevikust kuhjunud pingeid: viha, vimm, süü, andestamatus, hukkamõist. Õpime nendest lahti laskma, et näha maailma armastava pilguga.

Kursus  on Louise L .Hay enda poolt kokku pandud ja tugineb tema järgmistele raamatute: „Tervenda end ise”; „Elu tervendavad meditatsioonid” ja „Jõud Sinu sees”.

Kursuse teemad:

1. Kuidas vabaneda vanadest mõttemustritest ja asendada need uutega?

2. Kuidas lasta lahti kahtlustest ja õppida usaldama elujõe voolu ja iseennast?

3. Kuidas saada hakkama viha, süü ja pahameelega oma elus?

4. Kuidas leida endas tasakaal ja harmoonia?

5. Kuidas luua igasse päeva armastust, tervist, naeru, heaolu, küllust?

6. Kuidas parandada suhteid tööl, kodus ja oma lähedastega?

7. Kuidas armastada ennast tingimusteta?

8. Kuidas ületada valu ja olla terve?

Kursusel õpitav info, meditatsioonid ja harjutused on selged ja lihtsad ning koheselt ellu rakendatavad!

Kursust viib läbi Merike Kütt, Parem Elu Koolitused kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay ainuke litsentseeritud koolitaja Eestis.

Kursuse maht: 2 päeva

Toimumise aeg ja koht: 17.-18.11.2012 Tallinn (Registreerujatele saadetakse info e-mailile).

Selleks, et teada saada, kas see kursus on Sinu jaoks, pakun Sulle välja tasuta 15.min konsultatsiooni telefoniteel. Selleks täida palun allolev registreerimisvorm ja me võtame Sinuga ühendust ühe tööpäeva jooksul, et leppida kokku sobiv aeg konsultatsiooniks.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Top