fbpx

Koolituspäevad

 

Töötuba “Unistuste loomine”

“Unistuste loomise” töötoas võtame aega iseendale, et tajuda, mis meie jaoks praegu elus oluline on ja vormime oma soovidest uued unistused. Saadame kõik koos oma Unistused ka Univerumi poole teele, luues ühiselt Unistuste tahvleid ja kuulates ning rääkides erinevaid edulugusid unistuste täitumistest. Inspireeriv ja rõõmu loov päev igaühele, kes on valmis oma elu järgmistesse kõrgustesse lennutama.

Loe lisaks “Unistuste loomise” töötoa kohta siit!

 

 

Enesekehtestamine ja enesehinnang

Koolitus “Enesekehtestamine ja enesehinnang” on loodud neile inimestele, kes tajuvad, et neis on sees palju enam kui nad maailmale näidata julgevad. Oleme koostanud  Sinule mõeldes koolituse, mis jagab teadmisi ning mõtteid, ideid ja tehnikaid, kuidas igapäevaselt oma enesekindlust ja enesehinnangut kasvatada.

Loe lisaks koolituse “Enesekehtestamine ja enesehinnang” kohta siit!

 

 

Louise L. Hay 2-päevane intensiivkoolitus “Tervenda end ise”

Louise L. Hay tehnikad on aidanud miljoneid inimesi maailmas, et inimesed ise suudaks muuta oma elu just selliseks nagu seda soovivad ja väärivad. Selle imelise kahe päeva tulemusena oskad sa leida oma sisemise tasakaalu ja harmoonia kõiges, mida sa teed. Kursusel tegeleme enda sisemise puhastumisega läbi meditatsiooni ja praktiliste harjutuste. Selle tulemusena muutub Sinu suhe maailma ja iseendaga armastavamaks ja sa vaatad elule avarama pilguga. Väärt muutus, mille eest oled tänulik nii sina ise kui ka kõik sinu lähedased.

Loe lisaks Louise L. Hay koolituse “Tervenda end ise” kohta siit!

 

Kuidas valmistada toitu, mis teeb lapsed rõõmsaks ja terveks?

Mõeldud lapsevanematele, kes soovivad näha oma lapsi tervete ja rõõmsatena ning on valmis selleks ise toiduga panustama. Valmistame kohapeal toite, mis lastele ka isuäratavad tunduvad. Räägime laste toitumisest – imiku toitumisest teismeliseni välja, toiduga haiguste ennetamisest, talumatustest ja allergiatest, toidust ja tunnetest. Tule ja õpi täiendama oma laste toidulauda ja märkad peaegi, kui palju võluväge on peidus hästi valitud ja valmistatud toidus!

Loe lisaks selle koolituse kohta siit!

 

 

Kuidas luua endale mõnus gluteeni- ja piimavaba elu?

See koolitus on loodud nimestele, kellel on diagnoositud gluteeni- ja või piimatalumatus või kes mingil muul põhjusel soovivad seda dieeti järgida kas ise või oma perega koos. Õpime valima toite oma keha vajaduste järgi, tutvume gluteenivabade teraviljadega ning taimsete piimadega, asendame traditsioonilised toidud sobivatega/gluteeni- ja piimavabade analoogidega. Selle kõige tulemusena saame arvestada oma keha vajaduste ja eelistustega ning luua endale hea enesetunde koos maitsvate toitudega. Piirangud ei pea tähendama kehvemat elu.. võib hoopis juhtuda, et elu läheb hoopis mõnusamaks!

Loe lisaks selle koolituse kohta siit.

 

Miks on kasulik puhastada keha mürkidest
ja kuidas seda tervislikult teha?

Tänapäevane elukeskkond on mürke täis: neid leidub õhus, vees, toidus. Meie puutume nendega igapäevaselt kokku, seega puutuvad nendega kokku ka meie kehad. Mürgid kehas tekitavad haigusi, ülekaalu, toidutalumatuseid ja –allergiaid. Seepärast on kasulik aeg-ajalt peale oma keha välise puhastamise seda ka seespidiselt puhastada. See kursus aitab sul oma keha puhtaks küürida, mille eest su keha sulle siiralt tänulik on!

Loe lisaks selle koolituse kohta siit.

 

 

 

Top