fbpx

Kuu faasidega kooskõlas elamine

Kuu faasidega kooskõlas elamine

Kas oled tähele pannud, kuidas mõnel hetkel inimesed kõik on justkui ülitundlikud ja iga öeldud sõna läheb hinge ning solvumist on igal pool palju? Ning teisel ajal võime samade sõnade peale vaid rõõmsalt naeratada ja need justkui ei puudutakski meid?

Kas oled tundnud, kuidas mõnel perioodil on kõikjal su ümber inimesed ülimalt emotsionaalsed?
Kas oled tundnud, kuidas mõnel nädalal asjad justkui ei edene, kõik kokkulepped ja projektid venivad ning inimesed vaid haigutavad ja liiguvad aeglaselt väsimuse kütkes?
Kas oled märganud, et öösiti pole und ja taevasse vaadates särab seal täiskuu?

Kuu faasid mõjutavad kõiki meie eluvaldkondi

Kuu mõjutab maailmamerede mõõna ja tõusu. Inimese keha koosneb 70% ulatuses veest. Pole imestada, et kuu liikumine mõjutab meid rohkem kui aimata oskame. Väikese jälgimise tulemusel taipame, et on kasulik jälgida kuu faase nagu ka looduse loomulikke rütme meie ümber. Kui õpime tundma kuu faaside olemust ja mõju meile erinevatele eluvaldkondadele: suhetele, äri-ja tööasjadele, tervisele jm, siis muutub meie elu  harmoonilisemaks, lihtsamaks ja kergemaks. Mida rohkem me aga eirame looduse loomulikke rütme, seda rohkem stressis ja väsinud oleme ning asjad ei suju ega suju.

Vanades iidsetes kultuurides kui inimesed elasid looduse rüpes ja loomulikult emakese looduse rütmidega kooskõlas, oli kuul eriline tähendus just naistele. Nii nagu kuu liikumine on ka meie keha viljakuse ja kuupuhastuse rütmis muutumine perioodiline. Oma iseloomu ja tujude muutusi on kogenud kõik naised. Ennast ja kuu liikumist tundma õppides võib oma meeleolu mõista ning elada rahulikumalt ja teadlikumalt. Kuu faside mõju lastele algab juba enne sündimist. On täheldatud, et beebiootel naiste kõht kasvab igas kuus just kasvava kuu faasis enim. Samuti on laste käitumine erinev täiskuu faasis.

Kuu faaside puhul on üldine reegel, et mida suuremalt ja eredamalt särab kuusirp taevas, seda lähemal me oleme täiskuu faasile; seda loovamad ning energilisemad oleme. Kuu loomise hetke jõudu on iidsetest aegadest peale kasutatud oma soovidele ja unistustele jõu lisamiseks.

Kursus koosneb neljast õhtust

Igal õhtul keskendume erinevale kuu faasile. Saame ka praktiliselt tunnetada just sel nädalal valitsevat kuu faasi.

Need on lihtsad tarkused, mida meie vanaemad teadsid ja kasutasid.
Tule pane need iidsed teadmised enda kasuks tööle ja vali tasakaal oma ellu!

Koolituse viivad läbi: 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut Merike Kütt
ja kogemuskoolitaja Kristel Treier

Millal?
19.nov kasvava kuu faas
26.nov täiskuu faas
03.dets kahaneva kuu faas
10.dets kuu loomise faas
Iga kord alustame kell 18.00 ja lõpetame kell 20.30

Osalustasu?
Tasudes kuni 16. november on osalustasu 95€.
Alates 17. november on osalustasu 125€.

Registreeru koolitusele:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top