fbpx

Loomislugu

Koolituste idee on tekkinud soovist aidata inimestel mõista kolme olulist asja:

  1. Kuidas meie mõtted loovad meie elu, kasutades Louise L. Hay lihtsaid ja elujaatavaid õpetusi ning tarkuseid.  Merike on esimene Tema õpetuste litsenseeritud treener – koolitaja Eestis.
  2. Kuidas meie toitumine mõjutab meie heaolu, kasutades toitumisnõustaja soovitusi ja  nõuandeid.
  3. Kuidas hea stiilitunnetus annab meile sisemise ja välise ilu täieliku kooskõla, kasutades stilisti soovitusi ja nõuandeid.

 

Louise L Hay koolitusedSinu mõtted loovad Sinu elu! Sina oled see, kes teeb valiku, millist elu elada!
Me kõik soovime elada paremat elu, soovides oma ellu midagi uut ja huvitavat, sest alati on ju millest unistada!
Sinu praegune elu, on Sinu varasemate mõtete kogum – jääb Sinu otsustada, kas oled oma eluga rahul või soovid oma vanu käitumis- ja mõttemustreid muuta.
Kõik on võimalik! Piirangud on vaid Sinu enda peas.

Loe lisaks Louise L.Hay kohta

 

Merike soovib jagada Sinuga oma kogemusi ja mõtteid, mida Ta on üheksa aasta jooksul õppinud, praktiseerinud ja kogenud. Tänaseks on Merike veendunud, et soovib Sulle edasi anda teadmisi, mis Teda on aidanud enesega sõbraks saamisel.

Loe lisaks Merikese kohta

Triin on arvamusel, et Sa oled see, mida ja kuidas Sa sööd. Triin ise on kirglik kokandushuviline ning alates 2011. aastast ka toitumisnõustaja. Triinu soov on jagada Sinuga oma kogemusi, eksperimenteerimisi, retsepte ja tervisliku toitumise põhitõdesid. Kui oled inimene, kes armastab toitu, siis valides oma keha jaoks õige toidu, armastab toit ka sind. Kuula oma keha vajadusi, sest keha on targem, kui Sina.

Loe lisaks Triinu kohta

Katrin on inimene, kelle maailmas on värvid ja mustrid, palju erinevaid materjale  ja huvitavaid detaile. Katrin soovib sinuga jagada oma teadmisi ja oskusi, kogemusi ja katsetusi. Riided on meie elus olulisemal kohal, kui me seda uskuda tahame. Riietus kannab endas nii alateadlikku kui teadlikku sõnumit kandja kohta.

Loe lisaks Katrini kohta

Top