fbpx

Louise L. Hay 10-nädalane enesearengukursus “Tervenda end ise” Tartus

Kas Sa soovid tühjendada oma sisemist prügikasti kõigest sellest – ärritumine, viha, kadedus, süüdistamine, manipuleerimine, ohvrimeelsus  jne, mis Sind tasakaalust välja viib? 
Kas Sa soovid kogeda kogemust, mis päriselt Sinu elu muudab? 
Oled Sa valmis looma ise oma mängureeglid ja olema oma elu peremees?  

Meil pole õigust süüdistada kedagi teist oma hädades ja ebaõnnestumistes, sest pisemgi muutus algab just meist endast.
Meil tuleb lõpetada virisemine ja vingumine, ohvrirollis olemine ja manipuleerimine ning võtta eluohjad enda kätte ja tühjendada oma sisemine prügikast uskumustest ja harjumustest, mis meid enam ei teeni.

Selleks, et kirjutada ise oma elu mängureeglid, tuleb meil teada kahte asja: õiget valemit ja seda, mis meie elus ei toimi. Meil on vaja aru saada sellest, mida me ei taha ja keskenduda sellele, mida tahame. Pole vahet, kas meil on enda arvates suur nina või kõverad jalad… ikkagi võime ennast armastada sellistena, nagu oleme. Oleme täiuslikud just sellistena nagu oleme, luues ise endale oma unistuste elu.

Kursusel saad teada, kogeda ja praktiseerida:

1. Kuidas märgata ja muuta oma baasuskumusi?

2. Kuidas vabastada vanu harjumusi, uskumusi, mõttemustreid ja emotsioone, mis Sind enam ei teeni?

3. Kuidas negatiivsete mõtete märkamine ja ümberprogrammeerimine vabastab Sind minevikust?

4. Kuidas kontakti leidmine oma sisemise lapsega annab Sulle vastused küsimustele, mille vastused on siiani saladuses olenud?

5. Kuidas  andestamine on suurim kingitus Sulle endale?

6. Kuidas mõtete sõnastamine ja uute harjumuste ja mõttemustrite järgimine muudab Sinu päeva ja elu paremaks?

7. Kuidas suhted on ühed olulisemad väärtused meie elus?  

8. Kuidas töö, edu ja karjäär on suureks osaks eneseleidmise teekonnal?

9. Kuidas saavutada heaolu ja tasakaal igas eluvaldkonnas?

10. Kuidas hoida oma tervist ja iseennast tervendada läbi erinevate tehnikate?

11. Kuidas EFT ehk koputamine aitab vabaneda emo 

Osalejate tagasiside:
“Olen hakanud ennast armastama ja tunnustama sellisena nagu olen. See kursus on parandanud suhteid laste ja mehega. Elan teadmisega, et elu armastab mind ja ka mulle jagub tervist, armastust, küllust, harmoonilisi suhteid. Teen iga päev midagi sellist, mis teeb mind õnnelikuks. Tänan Sind Merike!!! Nüüd ma tean, mis moodi lõhnab roos!”

-Kaire-

Osalesin Merikese „Tervenda end ise“ 10-nädalasel koolitusel kaks aastat tagasi. Lisaks olen osalenud kahes unistuse loomise töötoas ning elluviijate klubi kohtumistel. Olin Parem Elu Koolitustest teadlik juba aasta jagu varemgi, kuid nagu ikka tuleb Sinu ellu kõik täpselt õigel ajal! Vaadates tagasi, olen kindlasti saavutanud oluliselt suurema sisemise rahu ja tasakaalu. Ma armastan ja väärtustan end ning tänu sellele on muutunud ka mind ümbritsevad suhted. Klišeena kõlav „teist inimest ei saa muuta“ omandas minu jaoks uue tähenduse ning mõistan täna, et vaid ma ise annan kõigele, mis minuga juhtub tähenduse ning ma ise olen oma õnne allikas. Samuti olen väga tänulik, et oskan täna hinnata seda, mis minu elus juba hästi on ning tean kindlalt, et elul võib olla Sulle veel enamatki pakkuda kui Sa suudad ette kujutada. Ilmekaks näiteks on unistuste loomise töötubades koostatud tahvlid, millelt nii mõnigi soov on tänaseks märkamatu kergusega täitunud. Küsi ja Sulle antakse!
Neile, kes alles kaaluvad Parema Elu Koolitused kursustel osalemist ütleksin ma: „Sa astud kõik oma eluks vajalikud sammud siis, kui aeg on Sinu jaoks õige. Usalda oma sisetunnet!“.
-Sirje-

Kursuse programm on Louise L. Hay  enda kogemuste põhjal kokku pandud ja tugineb tema järgmistele raamatutele: „Tervenda end ise”, „Elu tervendavad meditatsioonid” ja „Jõud Sinu sees”. Kogu kursusel saadav info, meditatsioonid, harjutused ja EFT ehk koputamine on selged ja lihtsad ning koheselt elus rakendatavad.

Merike Kütt ja Louise L. Hay kohtumine

 Kursuse juhendaja on Merike Kütt, Louise L. Hay õpetuste ainuke litsentseeritud treener-koolitaja Eestis.

Kursus kestab 10 nädalat, 2,5 tundi korraga.

Aeg ja koht: 15. oktoober kuni 17. detsember 2014,
kell 18:00 – 20:30. Asukoht saadetakse registreerujatele e-mailile.

Osalustasu: 10-nädalase litsentseeritud kursuse hind on 183€, tasuda saab kahes osas ja/või arvega. Hind sisaldab koolitusmaterjale ja teepause.

Selleks, et teada saada, kas see kursus on Sinu jaoks, pakun Sulle välja tasuta telefonikonsultatsiooni. Registreeru tasuta telefonikonsultatsioonile, saates e-mail merike@paremelu.ee märksõnaga “Tervenda end ise”.


Kui oled aga juba otsustanud, et soovid kursusel kindlasti osaleda, täida palun allolev registreerimisvorm. Selleks, et jõuda iga kursuslaseni on osalejate arv piiratud!
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Inspireerivate kohtumisteni
Merike Kütt 

 


 

Top