fbpx

Louise L. Hay filmiõhtu “Sina oled oma elu tervendaja” Tartus

 Vaatame Louise L.Hay väga inspireerivat filmi: „Sina oled oma elu tervendaja“ (Hay House, 2007, eestikeelsed subtiitrid).

See inspireeriv film põhineb samanimelisel üli menukal raamatul “Tervenda end ise”, kus peategelaseks on kirjanik, tervendaja ja õpetaja Louise L. Hay. Ta on saavutanud rahvusvahelise kuulsuse, inspireerides miljoneid inimesi. Selle filmi vahendusel saame osa Louise’i kütkestavast eluteest ning tema maailmavaatest sellistele teemadele nagu eneseväärtustamine, küllus ja metafüüsilised tagajärjed, mis põhjustavad füüsilisi vaevusi-hädasid. Hay tähtsaim sõnum meile kõlab:

“Kui oleme valmis muutma oma mõtlemist, siis on võimalik ennast terveks ravida peaaegu mis tahes tõvest.”

Tal on rikkalik kogemus neist mõttemallidest ja hoiakutest, mis kehalisi vaevusi põhjustavad. Ise tervenes ta sama meetodi abil vähihaigusest. Tema elutööks on aidata inimestel leida ja rakendada kõiki oma elu loovaid jõude.

Filmi iseloomustus: Kriitika, rahulolematus, hirm ja süütunne – see nelik takistab meil elamast elujaatavat ja täisväärtuslikku elu. Tegemist on koormaga, mida kanname endaga kaasas ning mis teeb elamise raskeks. Minevikust lahti laskmine on üheks võtmeks elu kergemaks ja sujuvamaks muutmisel. Kuidas seda teha? Kas ma olen valmis muutuma? Mida on vaja selleks teada? See kõik algab esimesest sammust…

Filmi lühitutvustust saad vaadata siit:

Filmiõhtu viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Merike Kütt.

Filmile järgneb arutelu vaadatud filmi teemal.

Aeg: esmaspäeval, 5. mail 2014, kell 18.00

Koht: Tervisekool, Kalevi 108, Tartus.

Osalustasu 9€

Registreeru filmiõhtule siin:
[contact-form-7 404 "Not Found"] 

 

Top