fbpx

Louise L Hay õpetused

Kümme kõige olulisemat asja, mida Louise L. Hay õpetab:

Lõpeta iseenda kritiseerimine.

Lõpeta iseenda hirmutamine.

Ole enda suhtes õrn, lahke ja kannatlik.

Kiida ennast.

Ole oma meele vastu kena.

Ennast armastada tähendab endale toeks olla.

Armasta negatiivset endas.

Hoolitse oma keha eest

Tee tööd peegliga

Armasta ennast siin ja praegu, sellisena, nagu sa oled.

Louise õpetab läbi armastuse ja tema õpetused on lihtsad ja arusaadavad kõigile. Iga päev on uus ja imeline! Täna on see päev, kus sa saad alustada algusest ja elada oma elu nii, nagu sina seda soovid. Õpetused on lihtsad, sinul on vaja neid järgida, korrata ja iseendaga igapäevaselt tööd teha. Sa oled väärt paremat elu ja oled väärt veel palju enamat. Armasta iseennast sellisena, nagu sa oled ja sinu elu hakkab muutuma parema elu suunas!

Tee sinu parema eluni on kõigest 15 cm pikk. Teekond algab sinu kahe kõrva vahelt ehk sinu enda mõtlemisest. Sina ise oled see, kes loob endale elu, mida soovid elada. Sinu praegune elu, on sinu varasemate mõtete kogum ja sa oled selle kõik ise loonud. Ainult sina ise saad seda , muuta. Täna on uus päev, et sellega algust teha. Kunagi pole hilja, et luua endale parem elu ja seda igas mõttes.

Meie sees on jõud muuta oma elu! Louise L. Hay õpetused aitavad meil mõista, et meis kõigis on jõud, et muuta oma elu just selliseks, nagu me ise soovime. Pole olemas piiranguid, sest piirangud on ainult meie enda peas!

Soovid rohkem teada saada? Vaata, kuidas järgmised koolitused Sulle abiks on

Top