fbpx

Meeskonnakoolitus

Kui soovid oma meeskonnaliikmeid õnnelikena näha ja teada saada, mis teeb neid õnnelikuks, siis meie pakume sulle lahendusi läbi erinevate meeskonnakoolituste, mille paneme kokku lähtuvalt sinu meeskonna soovidest ja vajadustest.

Mõned koolitused, mis on toimunud:

“Kuidas leida enda jaoks õnnevalem?”

“Päev iseendale – parema meeskonna päev”

Kogemuskoolitaja: Merike Kütt

Tagasiside meie poolt 20. septembril 2013 läbiviidud meeskonnakoolitusele “Päev iseendale – parema meeskonna päev”:

“Täname toreda koolituspäeva eest!

Kui väga oluline on saada kinnitust selles, et me kõik oleme ainulaadsed ja kordumatud, ka siis, kui töötame meeskonnana koos.

Meie isiklikud omadused määravad meie igapäevase elu mustri, ja kui oleme koos olles rakendanud parima osa endast, moodustub ilus koosolemise vorm, mille nimi on tore kollektiiv. Taolises koosluses on töötulemused paremad, tööaeg väärtustub.

Kahtlemata on igaüks meist võimeline panustama rohkemgi, kui ta teab, kuidas ennast väärtustada ja oma õiget mina näidata. Sisemine mina on alati positiivne, kuigi see võib vahel meelest minna, aga meid on loodud olema õnnelikud ja väärtuslikud, igaüht meist. Just seda Parema Elu Koolitused aitab meelde tuletada: me oleme just nii väärtuslikud, kui lubame endal olla ja välja näidata, ning see tunne peegeldub maailmalt tagasi, parema tuju, paremate töötulemuste, paremate suhete ja suuremate võimaluste näol.

Julgeda olla avatum, rõõmsam ja mõelda asjadest positiivses võtmes, rõõmustada ennast ja teisi väikeste toredate üllatustega, kui valitseb austus enda ja teiste vastu, on alati parem. Alati. Seda suhtumist Parem Elu Koolitused edasi kannab, ja see ei jää vastu kajamata. Tõeliselt korda läinud päev – ilusas keskkonnas, huvitav, mõtlemapanev ja sisukas.

Täname kogu meeskonna nimel,
CROWN CRO OY
Estonia, Tartu

Küsi pakkumist oma ettevõtte meeskonnale!
Kirjuta merike@paremelu.ee või helista tel. 5076212

Top