Katrin Kirsipuu

 

Olen Katrin Kirsipuu ja Minu Maailmas on värvid ja mustrid, palju erinevaid materjale  ja huvitavaid detaile – olen personaalstilist.

Väljendusviise on sadu, tuleb vaid õige üles leida. Mind paelub selles maailmas liikumine. Olen alati huvitunud ümbritsevast, lahanud objekte detailideks ja püüdnud neid kujutada hoopis uues kontekstis. See on olnud minu mäng juba aastaid. Moe ja disainiga on võimalik anda edasi erinevaid sõnumeid ja värvinguid, mängida värvide või vormiga. Välimusega on võimalik edastada positiivset või negatiivset hoiakut, sellega kaasnevaid soove, tundeid, vabadust.

Miks teevad inimesed valikuid värvide, tegumoe või stiilide vahel? Miks loobutakse ühest teise kasuks? Neid küsimusi on palju ja vastuseid samuti. Maitse üle ei vaielda ja õnneks ei meeldigi kõigile üks ja seesama. Samas pole aga midagi meeldivamat, kui aidata kedagi teel isikupärase stiilini ja näha inimest seejärel säramas!

Kunstiga olen maast madalast kokku puutunud. Õpingud kunstivallas algasid Tartu Lastekunstikoolis, jätkusid Tartu Kunstikoolis  ja Euroakadeemias, mille lõpetamisel omandasin moedisaineri bakalaureusekraadi. Lisaks on mul olnud meeldiv võimalus töötada aastaid Tartu Kaubamaja stilistina ja koostööst erinevate inimestega on jäänud hindamatud kogemused. Lisaks teadmistele moe- ja kunstivallas on minu oskusi rikastanud põnevad reisid maailmas, Prantsusmaal elatud aastad ja momendil toimiv marsruut Tartu- Toskaana vahel. Võimalus lähedalt kokku puutuda erinevate elurütmide, kultuuride ja stiilidega on olnud mulle loovaks inspiratsiooniallikaks. Tänu laias maailmas elatud aastatele olen endas avastanud huvi keelte vastu ja momendil suhtlen neljas võõrkeeles.

Olen olemas kõigile, kes soovivad moe-, stiili- või trendinõu. Vahel piisab ainult väiksest vihjest, et saavutada isikupärane, meeldejääv ja harmooniline välimus!

Stiili teile kõigile!

Katrin

Kirjuta mulle:

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade

Please leave this field empty.