fbpx

Kristel Treier


Olen õnnelik inimene, elan enda loodud elu ja armastan igat hetke sellest.

Õnnelik olemine on meie loomulik seisund ja meil on kõik selleks vajalik alati olemas. Minu kõige olulisem teadmine elust on, et me elame täna siin ja praegu ning saame muuta ise oma elu täpselt selliseks nagu soovime. Meis kõigis on olemas selleks vajalik jõud, energia ja armastus.

Oma varasemast elust olen pühendanud aastaid investeerimispank LHV-s inimeste ja müügi juhtimisele ning investeerimisteadmiste levitamisele,  partneri ja ärijuhina meediafirmas Director Meedia muutsin Eesti ainsa juhtimisajakirja Director kõigile kättesaadavaks, asutasin Eesti esimese psühholoogia teemasid ja enesearengut käsitleva ajakirja Psühholoogia Sinule ning käivitasin Directori klubi, mis koondas igakuiselt kokku suhtlema ja ennast arendama üle 300 aktiivse noore juhi ja ettevõtja. Olen juhtinud Polygon Teatri ja Teatrikooli äripoolt ning produtsendina toonud vaatajateni teatrilavastusi nii Eestis kui mujal.
Oma tänases elus olen inspiratsioonikoolitaja ja ettevõtja. Koolitajana viin läbi erinevaid koolitusi, retriite ja muid sündmusi. Toon Eestisse meelele ja kehale häid asju, mida leiab nii edasimüüjatelt üle Eesti kui veebipoest Maailmapuudutus.ee.

Olen Babadźi Kriya jooga I ja II astme praktik, rahvusvaheliselt diplomeeritud Red Tent naisteringide treener-koolitaja. Lisaks olen sügavamalt tutvunud budismi ja tantra, tao ning Silva meetodiga, erinevate joogaliinide õpetustega, hinduismiga. Kuu ja looduse rütmid ning vanaemade tarkused meie oma Eestimaalt nii nagu ka shamanistlikud teadmised on minu igapäevaelus. Erinevate tantsustiilide praktiseerimine läbi elu on viinud mind tantsu kui meditatsiooni ja rännaku avastamiseni. Austatan sügavalt Universumi Naisaspekti – Shaktit ja Meesaspekti Shivat ning nende kosmilist koosloomist. Midagi kaunimat ja võimsamat pole ma kogenud!
Minu vabastav kirg on tantsimine, maalimine ja igasugune eneseväljendamine läbi loomingu. Minu eriliseks lemmikuks on meis peituva ürgse naiseliku energia tundmaõppimine ja selle praktiline kasutamine igapäevases töö ja ärielus ning suhetes, ning püsivalt armastuses ja elujõu voos olemine.

Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber. Ja eriti austan ma naisi ning nende põhjatut tarkust, ilu, väge. Oma naisteringide ja koolitustega tahan anda kõigile neile imelistele naistele võimaluse kogeda toetust ja iseennast sellena, kes nad on – täiuslikena. Kogemuskoolitajana jagan just seda, mida ma ise olen praktiliselt läbi kogenud. Kui minu juhitud naisteväe ringide ja koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. Õpetan unistama ja unistusi ellu viima ja see on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Individuaalsetel nõustamistel ja reikiseanssidel aitan naistel leida oma tee ja näitan teistsuguseid võimalusi. Neid, mis valguse ja soojuse poolses küljes. Aitan varjukülgi näha, aktsepteerida ja varjudemaailmast läbi minna. Minu poole tasub pöörduda siis kui sa tõesti soovid muutuda ja oled ise valmis selleks ka samme astuma. Nagu enamus inimesi, olen jõudnud sellele teele läbi erinevate kannatuste. Olen siiralt tänulik iseendale ja elule ja kõigele ning kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.

Meil kõigil on oma tõde, mida jagada. Mida ma oma koolitustel ja teraapiaseanssidel ning kohtumistel jagada saan on see, mida ma olen ise päriselt kogenud ja oma elus läbi teinud: Kuidas naisena meestekeskses ärimaailmas edukas olla ja ennast mitte ära kaotada. Kuidas luua oma elu ja minna alati oma eesmärkide suunas. Kuidas luua “dream team” ja motiveerida inimesi igapäevaselt tööle suurima rõõmu ja naudinguga. Kuidas motiveerida iseennast kui sa oled täiesti üksinda. Kuidas saada üle kaotustest ning leida hingerahu ja tasakaal iseendaga. Kuidas oma emotsioonidega hakkama saada. Kuidas luua oma ellu küllust. Kuidas vabaneda hirmudest ja negatiivsetest uskumustest. Kuidas saada üle depressioonist. Kuidas seada oma elule visioon, eesmärgid, unistada ja luua ise oma elu. Kuidas iseennast tingimusteta armastada. Kuidas olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, siin ja praegu. Armastuses.

Rohkem kui 20 aasta jooksul olen reisinud läbi erinevad mandrid ning kogenud vaimseid õpetusi Birma, Tai, Bali, Laose, Vietnami, Kambodia, Hiina ja India templites kui ka ellujäämis-seiklusi Venetsueela ja Kolumbia metsikutes paikades, õppinud ärijuttu ajama Kariibi saartel ja Ameerika Ühendriikides.

Räägin eesti, inglise, vene, hispaania ja armastuse ning inimhingede keelt.
Olen õnnelikus suhtes.
Veel Kristelist!

 

Kristel Treier
Looja, visionäär
Naine, Tantrika, Jumalanna
Kriya jooga praktik, Maagilise Reiki Meister
Rahvusvaheliste “Red tent” naisteringide diplomeeritud treener
Ettevõtja, juht, kogemuskoolitaja

Kirjuta Kristelile kristel@paremelu.ee

Maailmapuudutus.ee

Top