fbpx

Mida inimesed arvavad

Personaalne nõustamine

„Merikesega kohtumine aitas mind rohkem, kui ma ise võib-olla oskasin oodata. Mul oli selline „üksik“ tunne oma murega ja ma ei tahtnud seda kellegagi jagada. Kui mure endast välja rääkisin, siis sain Merikeselt vastuseid, tähelepanekuid oma küsimustele ja hakkasin asju natuke teistmoodi nägema. Ma lugesin hästi rahulikult läbi Merikese soovitatud Louise L. Hay raamatu „Jõud sinu sees“ ja sain veelgi paremini aru sellest, millest Merike rääkis.
Peale selle raamatu lugemist saan ka nüüd pisut paremini mõnest sõbrast aru, sest raamatus on palju vastuseid erinevatele käitumismallidele. Ma sain oma stampmõtetest ja enesesüüdistamisest lahti ning oskan nüüd paremini nendega hakkama saada. Ma ei keskendunud enam nii palju lapse saamisele kui endaga tegelemisele. Öeldakse, et kui lased mõttest lahti, siis see juhtub. Minuga läks ka nii. Varem ma ei osanud lihtsalt stampmõtetest lahti lasta. Merike juhatas mind teele. Ma usun, et ma olen endaga hetkel rohkem sõber kui enne Merikesega kohtumist! Ma saan nüüd aru, kui tähtis see on. Täna olen ma lapse ootel ja olen väga õnnelik!“

Katri

Tagasiside koolitusele „Kaalust vabaks“

„Minu puhul kehtis tõde, et kui õpilane on valmis, siis saabub ka õpetaja. Kõige enam hindan seda, et jõudsin arusaamiseni, et mina olen ka oluline, olulisem kui keegi teine. Tänu koolitusele leidsin endale uue parima sõbra – iseenda. Õpin teda iga päev üha paremini tundma ja koosolemist nautima.”

Meeli

10-nädalane enesearengukursus “Tervenda end ise”

Elus oli aeg kus võtsin antidepressante ja lootsin, et need teevad mu elu paremaks või õigemini see ongi elu mida ma nüüd elan. Aga elu koos nendega ei muutunud paremaks vaid läks päev- päevalt aina hullemaks.
Olin koguaeg masenduses, depressioonis, ei suutnud millegi ega kellegi vastu huvi üles näidata. Olin kriitiline – halb ja õel.
Minus midagi ütles, et ma tegelikult olin ju teistsugune rõõmus,
õnnelik- elasin! Ma tahtsin seda tunnet tagasi aga kuidas?
Olin lugenud väga palju raamatuid eneseabist. Mul olid neid vist terve raamaturiiul täis.
Ühe hetkel sain aru, et üksnes raamatute lugemisest ei piisab.. peab olema see miski või keegi, kes on sinu õpetaja – teejuht- nõuandja.

olukord läks veel halvemaks… ka sõbrad hakkasid mu elust kaduma. ..
Olin vist täiesti augus ning palusin, et juhtuks ometi ime, et saaksin kursusele või kokku inimesega, kes ometi aitab. ( mul oli veel usku!)
Ja see ime juhtus… nägin ühte kursust milles räägiti … ise enda leidmisest ning ma tundsin, et seda on mulle vaja, kuigi saatus mängis väikest vingerpussi, ma ei läinud sinna kursusele aga selle inimesega kellega ma kokku pidin oma elu teel saama ma sain. ( käisin pärast teisel tema kursusel)
Selle ingli nimi on Merike Kütt, kes aitas muuta mu elu, uskuma taas endasse, laskma lahti minekust, andestama ja õppima uuesti armastama nii ennast, kui ka teisi…. kes suunas mind teele tagasi, kust olin eksinud ja nüüd praegusel hetkel olen tagasi, olen mina ise.
Elurõõmus, õnnelik, tean mida elus tahan ja usun imedesse, sest need täituvad.
Jätsin ära juba ammu rohud ja võin kindlalt väita, et need asju paremaks ei tee, kui sa ise oled ennast ära kaotanud.
Kuigi see tee ei ole kerge, sest tuleb ka tagasilööke on lõpp tulemus suurepärane!
Ma olen südamest õnnelik ja tänulik Universumile, et ta viis kokku mind nii toreda Merikesega, kes ka hiljem on alati olnud minu jaoks olemas.
Aitäh kallis Merike! Ma usun, et Universum on armuline ja õnnistab sind!

Sirli

Top