fbpx

Nädalast nädalasse

 

Louise L. Hay kursus “Leia tee iseendani”

Meis kõigis peitub jõud muuta oma elu, kui oleme valmis muutma oma mõtlemist ja lahti laskma mõttemallidest, mis hoiavad meid kinni minevikus. Kui ainult soovida, võib oma meeles, kehas ja elus läbi viia uskumatuid muutusi! Avasta, et meis on jõud muuta oma elu, kasutades oma sisemist tarkust ja tugevust. Kursuse eesmärgiks on luua tugev aluspõhi oma eesmärkide, unistuste ja enese leidmise poole liikumisel. Tuginedes Louise L. Hay õpetustele õpitakse parandama elumudelit, mis on loonud soovimatu või mitte täielikult rahuldava hetkeolukorra.

 

Loe lisaks kursuse kohta siit!

 

Louise Hay kursus “Tervenda end ise”

Kes meist ei sooviks elada oma elu hästi, õnnelikult ja edukalt? Louise L. Hay  “Tervenda end ise” kursusel õpid sa saavutama reaalseid tulemusi ja hakkad tajuma, et oled ise oma elu peremees. Saad ühenduse oma sisemise tarkusega ja liigud oma elus edasi teadlikult ja mööda enda valitud rada. Kursusel õpitud teadmised, praktilised harjutused ja meditatsioonid aitavad sul siseneda oma hingesügavustesse ja saada iseendaga sõbraks.

Louise Hay kursus “Tervenda end ise II”

Sellel edasijõudnute kursusel avastame seni õpitu uusi tahke ning teeme tutvust uute oluliste teemadega meie elus. Iseenda tundmaõppimine on suur töö ja paras väljakutse meile kõigile. Tegelikult on see eluaegne protsess, kuna elu toob meie teele ikka uusi ja uusi takistusi ning kogemusi. Kursuse käigus on Sul võimalus saada iseendaga veelgi lähedasemaks ja tervendada ning muuta enda mõtteid, olukordi ja suhteid mis enam ei toida Sinu hinge, keha ega vaimu.

 

 

Top