fbpx

Noore kuu soovide soovimise õhtu sinus peituva jumalannaga Tallinnas

Oktoobris saame tuttavaks oma sisemise kõrgeima jumalannaga.

Meis, naistes on peidus kogu maailma loomise vägi, meie püha elujõud. Saame tuttavaks naiselikkuse salapära müsteeriumiga. Sinu sisemine kõrgem mina on see, millest sel õhtul räägime.

Selle jumalanna mõistmine on uks müstilise ja salajase elujõu juurde. Iseenda kõrgema minani jõudmine on nagu taevalik, keha, meele ja hinge harmoonia. Sul on olemas ligipääs taevaliku rahulolu, harmooniani. Vaimne kasv, see on kui me tavapärasest nö igapäeva-maagiast tõuseme kõrgemale.
Sa ei pea iseennast otsima ja sa ei saa iseennast ära kaotada, sa oled kogu aeg olemas.

Turvalises naisteringis üksteist toetades ja kogemusi jagades tuletame meelde:

kuidas leida oma ellu rohkem tasakaalu, harmooniat ja rahulolu;
kuidas saada üle väsimusest, tüdimusest ja segadusest endas;
kuidas jõuda oma kõrgema minani;
kuidas märgata ja ühendada endas mees ja naisenergiad? 

Noore kuu õhtud on mõeldud ainult naistele.
Igal kuul saad tuttavaks ühe jumalanna aspektiga iseendas, avastad endas ühe uue külje, uue energia ja õpid seda valitsema. 

Igal kuul just kuu loomise paiku koguneme ühisesse naiste väeringi, et põlisrahvaste iidsel moel avada oma olemus, sisemine intuitsioon ja uuendada sidemed  meie sisemiste teadmistega. Äratame meis peituva võimsa naiselikkuse väe. Unistame ja loome koos oma unistuste elu.

Noore kuu õhtud alustavad teekonda, mil Sa kohtud endas peituvate jumalannadega ja avastad erinevate jumalannade salapärase jõu ning hakkad seda enda hüvanguks kasutama.
Teekond seitsme jumalannaga on nagu taevatrepp. Sellel trepil viib iga aste sind lähemale oma ürgse loomulikkuseni ja igal astmel koged üht uut külge oma naiselikkusest. Sa vabaned oma vanadest piirangutest, et  saaksid piiramatult kogeda iseenda täiuslikku loomisjõudu ja väge.

Mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie ümber. Loome rohkem tasakaalukust ja jätkusuutlikkust oma ellu. Sinu elu naisena muutub täiuslikumaks. Sa koged harmooniat oma suhetes, ettevõtmistes, lood küllust ja jagad armastust. Sa õpid oma tervendavat energiat kasutama füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasemel.
Mitte keegi ei pea meist olema täiuslik naine, meil on vaja õppida oma naiselikku väge kasutama, et ise ennast toetada, mõista ja armastada.

Kas see on sulle?
See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud. Väga tihti me unustame igapäevaaskelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde ning pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Noore kuu õhtu jumalannadega viivad läbi: 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut Merike Kütt
ja kogemuskoolitaja Kristel Treier

Millal ja kus?
13. oktoobril
kell 18.00- 21.00  Polygoni Teatrikooli väikeses saalis,
Rävala 8, 7. korrusel, Tallinnas

Osalustasu?
Noore kuu õhtu osalustasu on 19€. Hind sisaldab vajalikke materjale ja teepausi.

NB! Pane selga midagi, milles tunned end ilusa ja naiselikuna.
Selle õhtu värv on lilla.

Registreeru noore kuu õhtule Tallinnas:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Noorekuu õhtud: „Noore kuu soovide soovimise õhtu jumalannadega“ on Parem Elu Koolitused poolt väljatöötatud koolituse formaat, mille sisu kopeerimine on käsitletav idee varguse ja plagiaadina. Kõik Parem Elu Koolitused poolt avaldatud materjalid on autorikaitse objekt, mille kasutamine ilma loata on keelatud.

Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top