fbpx

Noore kuu soovide soovimise õhtu sinus peituva jumalannaga Tartus

Septembris saame tuttavaks Targa Naisega iseendas.
Äratame endas sisemise tarkuse jumalanna, kes võtab kokku kogu naiste elu olemuse, kogu looduse ringkäigu ja naise elu tsüklid.

Temas peitub kogu elutarkus –  noore neiu süütust olemusest viljaka emaduseni ning eaka küpsuseni välja. See on tarkus, mida meie esiemad on kogunud läbi põlvkondade ja naisliini pidi meile edastanud. See on kogu aeg meie sees olemas, sõltumata sellest, kui vanad me hetkel oleme. See ongi naiseks olemise vägi ja jõud. Me teame ja näeme. Kuigi vahel unustame, sest igapäevaelu linnades, looduse ja esiemade tarkusest eemal uinutab meid. Kui oleme segaduses, kui ei tea, mida teha, kui kahtleme..

Sel õhtul otsime vastuseid ja tuletame meelde, kuidas iseendas peituva ürgse naiselikkuse ja intuitsioonini tagasi jõuda. Loome koos maagilise õhtu, mis äratab meis sisemise tarkuse ja selgeltnägemise väe. Noore kuu loomisjõus.

Turvalises naisteringis üksteist toetades ja kogemusi jagades tuletame meelde:

– Kuidas teha tarku otsuseid ja valikuid oma elus;
– Kuidas näha asju selgelt;
– Mida teha kui pead otsustama;
– Kuidas saada üle kahtlustest?  

Noore kuu õhtud on mõeldud ainult naistele.
Igal kuul saad tuttavaks ühe jumalanna aspektiga iseendas, avastad endas ühe uue külje, uue energia ja õpid seda valitsema.

Igal kuul just kuu loomise paiku koguneme ühisesse naiste väeringi, et põlisrahvaste iidsel moel avada oma olemus, sisemine intuitsioon ja uuendada sidemed  meie sisemiste teadmistega. Äratame meis peituva võimsa naiselikkuse väe. Unistame ja loome koos oma unistuste elu.

Noore kuu õhtud alustavad teekonda, mil Sa kohtud endas peituvate jumalannadega ja avastad erinevate jumalannade salapärase jõu ning hakkad seda enda hüvanguks kasutama.
Teekond seitsme jumalannaga on nagu taevatrepp. Sellel trepil viib iga aste sind lähemale oma ürgse loomulikkuseni ja igal astmel koged üht uut külge oma naiselikkusest. Sa vabaned oma vanadest piirangutest, et  saaksid piiramatult kogeda iseenda täiuslikku loomisjõudu ja väge.

Aasta jooksul tutvume 7 erineva jumalanna aspektiga meis, mis valitsevad ka 7 erinevat energiakeskust meie kehas. Mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie ümber. Loome rohkem tasakaalukust ja jätkusuutlikkust oma ellu. Sinu elu naisena muutub täiuslikumaks. Sa koged harmooniat oma suhetes, ettevõtmistes, lood küllust ja jagad armastust. Sa õpid oma tervendavat energiat kasutama füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasemel.
Mitte keegi ei pea meist olema täiuslik naine, meil on vaja õppida oma naiselikku väge kasutama, et ise ennast toetada, mõista ja armastada.

Kas see on sulle?
See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud. Väga tihti me unustame igapäevaaskelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde ning pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Noore kuu õhtu jumalannadega viivad läbi: 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut Merike Kütt
ja kogemuskoolitaja Kristel Treier

Millal ja kus?
16. septembril kell 18.00- 21.00 Jaani 8 (Funzone ruumides), Tartus

Osalustasu?
Noore kuu õhtu osalustasu on 19€. Hind sisaldab vajalikke materjale ja teepausi.

NB! Pane selga midagi, milles tunned end ilusa ja naiselikuna.
Selle õhtu värv on öösinine, indigo sinine.

Registreeru noore kuu õhtule Tartus:
[contact-form-7 404 "Not Found"] 
Noorekuu õhtud: „Noore kuu soovide soovimise õhtu jumalannadega“ on Parem Elu Koolitused poolt väljatöötatud koolituse formaat, mille sisu kopeerimine on käsitletav idee varguse ja plagiaadina. Kõik Parem Elu Koolitused poolt avaldatud materjalid on autorikaitse objekt, mille kasutamine ilma loata on keelatud.

Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top