Noore kuu soovide soovimise õhtu sinus peituva jumalannaga Tartus

Aprillikuu on parim aeg saada tuttavaks
kuldse kangelanna, targa tegutsemise-, jõu- ja aktiivsuse jumalanna Athenaga!

See on õhtu sinu enda jaoks. Koht, kus saad tunda, et sa pole üksi. Naiste ring, kus koged kõigi toetust ja imelist ühist jõudu koosolemisest. Vahel me soovime midagi ja ka teame, kuidas selleni jõuda, aga puudu jääb tegutsemisest, sellest esimesest sammust ja siis järgmisest…

Sel õhtul saad teada:

– kuidas kõik vajalikud toimetused ära teha lihtsalt ja kergelt, et saavutada sisemine tasakaal;
– kuidas meist saavad töönarkomaanid, kuidas tekib ületöötamine ja kuidas sellest hoiduda;
– kuidas saada hakkama kõigi oma kohustustega lihtsalt ja kergelt;
– kuidas leida endas üles tegutsemisrõõm;
– miks meie ümber tekib vahel sõda pisiasjades;
– kuidas kuldsest ja helgelt säravast kangelannast saab hetkega sõjaprintsess Xena

Noore kuu õhtud on sel aastal mõeldud ainult naistele.

Igal kuul saad tuttavaks ühe jumalanna aspektiga iseendas, avastad endas ühe uue külje, uue energia ja õpid seda valitsema.

Igal kuul just kuu loomise paiku koguneme ühisesse naiste väeringi, et põlisrahvaste iidsel moel avada oma olemus, sisemine intuitsioon ja uuendada sidemed  meie sisemiste teadmistega. Äratame meis peituva võimsa naiselikkuse väe. Unistame ja loome koos oma unistuste elu.

Noore kuu õhtud alustavad teekonda, mil Sa kohtud endas peituvate jumalannadega ja avastad erinevate jumalannade salapärase jõu ning hakkad seda enda hüvanguks kasutama.
Teekond seitsme jumalannaga on nagu taevatrepp. Sellel trepil viib iga aste sind lähemale oma ürgse loomulikkuseni ja igal astmel koged üht uut külge oma naiselikkusest. Sa vabaned oma vanadest piirangutest, et  saaksid piiramatult kogeda iseenda täiuslikku loomisjõudu ja väge.

Aasta jooksul tutvume 7 erineva jumalanna aspektiga meis, mis valitsevad ka 7 erinevat energiakeskust meie kehas. Mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie ümber. Loome rohkem tasakaalukust ja jätkusuutlikkust oma ellu. Sinu elu naisena muutub täiuslikumaks. Sa koged harmooniat oma suhetes, ettevõtmistes, lood küllust ja jagad armastust. Sa õpid oma tervendavat energiat kasutama füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasemel.
Mitte keegi ei pea meist olema täiuslik naine, meil on vaja õppida oma naiselikku väge kasutama, et ise ennast toetada, mõista ja armastada.

Kas see on sulle?

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud. Väga tihti me unustame igapäevaaskelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde ning pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Noore kuu õhtu jumalannadega viivad läbi: 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja Merike Kütt ja kogemuskoolitaja Kristel Treier

Millal ja kus?
22. aprill kell 18.00- 21.00 Jaani 8 (Funzone ruumides), Tartus

Osalustasu?
Noore kuu õhtu osalustasu on 19€. Hind sisaldab vajalikke materjale ja teepausi.

NB! Pane selga midagi, milles tunned end ilusa ja naiselikuna. Selle õhtu värv on kollane, hea tegutsemise energia ja päikesepaiste värv, aktiivsus ja värskus.

Registreeru noore kuu õhtule Tartus:

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

Please leave this field empty.


Noore kuu õhtud: „Noore kuu soovide soovimise õhtu jumalannadega“ on Parem Elu Koolitused poolt väljatöötatud koolituse formaat, mille sisu kopeerimine on käsitletav idee varguse ja plagiaadina. Kõik Parem Elu Koolitused poolt avaldatud materjalid on autorikaitse objekt, mille kasutamine ilma loata on keelatud.

Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier 

Top