fbpx

Noore kuu soovide soovimise õhtud koos Sinus peituva jumalannaga

 

Märtsikuu noore kuu õhtul tutvume meis kõigis peituva
ilu, loomingu ja armastuse jumalanna Aphroditega!

Otsime endas üles selle lapseliku ja siira tütarlapse, kes tunneb rõõmu ilust enda ümber ja läheb mängleva kergusega läbi elu.
Leiame vastuse küsimusele, miks me vahel käitume draama-kuningannadena.
Näeme, kus peituvad meie igapevase rahulolematuse põhjused, mida teeb liigne täiuslikkuseihalus meie ja meie suhetega.

See on õhtu sinu enda jaoks. Koht, kus saad tunda, et sa pole üksi. Naiste ring, kus koged kõigi toetust ja imelist ühist jõudu koosolemisest. 

Sel õhtul saad teada:

– kuidas ilu ja armastuse jumalannat endas ära tunda

– kuidas olla õnnelik igas hetkes ka siis kui kõik meie ümber pole täiuslik

– kuidas armastada oma keha nii nagu see on

– kuidas hoiduda ilutööstuse seatud lõksudest

Noore kuu õhtud on sel aastal mõeldud ainult naistele.

Igal kuul saad tuttavaks ühe jumalanna aspektiga iseendas, avastad endas ühe uue külje, uue energia ja õpid seda valitsema.

Igal kuul just kuu loomise paiku koguneme ühisesse naiste väeringi, et põlisrahvaste iidsel moel avada oma olemus, sisemine intuitsioon ja uuendada sidemed  meie sisemiste teadmistega. Äratame meis peituva võimsa naiselikkuse väe. Unistame ja loome koos oma unistuste elu.

Noore kuu õhtud alustavad teekonda, mil Sa kohtud endas peituvate jumalannadega ja avastad erinevate jumalannade salapärase jõu ning hakkad seda enda hüvanguks kasutama.
Teekond seitsme jumalannaga on nagu taevatrepp. Sellel trepil viib iga aste sind lähemale oma ürgse loomulikkuseni ja igal astmel koged üht uut külge oma naiselikkusest. Sa vabaned oma vanadest piirangutest, et  saaksid piiramatult kogeda iseenda täiuslikku loomisjõudu ja väge.

Aasta jooksul tutvume 7 erineva jumalanna aspektiga meis, mis valitsevad ka 7 erinevat energiakeskust meie kehas. Mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie ümber. Loome rohkem tasakaalukust ja jätkusuutlikkust oma ellu. Sinu elu naisena muutub täiuslikumaks. Sa koged harmooniat oma suhetes, ettevõtmistes, lood küllust ja jagad armastust. Sa õpid oma tervendavat energiat kasutama füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasemel.
Mitte keegi ei pea meist olema täiuslik naine, meil on vaja õppida oma naiselikku väge kasutama, et ise ennast toetada, mõista ja armastada.

Kas see on sulle?

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud. Väga tihti me unustame igapäevaaskelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde ning pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Noore kuu õhtu jumalannadega viivad läbi: 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja Merike Kütt ja kogemuskoolitaja Kristel Treier

Millal ja kus?
17. märtsil, kell 18 Polygoni Teatrikooli väikeses saalis, Rävala 8, 7. korrusel, Tallinnas

18. märtsil, kell 18 Rahulolupesas, Pikk 7, Rakveres
19. märtsil, kell 18 Jaani 8 (Funzone ruumides), Tartus

Osalustasu?
Noore kuu õhtu osalustasu on 19€. Hind sisaldab vajalikke materjale ja teepausi.

NB! NB! Pane selga midagi, milles tunned end ilusa ja naiselikuna. Roosa on märtsikuu õhtu värv.

Registreeru noore kuu õhtule ja kirjuta oma andmed sulle sobiva linna alla:
Tallinnas:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Rakveres:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Tartus:
[contact-form-7 404 "Not Found"] 

Noore kuu õhtud: „Noore kuu soovide soovimise õhtu jumalannadega“ on Parem Elu Koolitused poolt väljatöötatud koolituse formaat, mille sisu kopeerimine on käsitletav idee varguse ja plagiaadina.
Kõik Parem Elu Koolitused poolt avaldatud materjalid on autorikaitse objekt, mille kasutamine ilma loata on keelatud.
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier 

Top