fbpx

Õhtud

 

Filmiõhtud

Filmiõhtutel vaatame erinevaid kehale, meelele ja hingele avastusi ja arengut pakkuvaid filme ja laeme ennast uue ja mõnusa energiaga meeldivas seltskonnas nähtu üle arutledes. Filmid on pidevas muutuses kuid head klassikud tulevad ikka ja jälle näitamisele!

Loe lisaks Filmiõhtute kohta siit!

 

Merikese vestlusõhtud

2014 aastal alustab Parem Elu Koolitused uue ja praktilise vestlusõhtutesarjaga „Merikese vestlusõhtud“, mis toimuvad iga kuu teise teisipäeva õhtul.

Loe lisaks Merikese vestlusõhtute kohta siit!

 

 

 

EFT õpitoad

EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis on suurt populaarsust kogunud sisemisteblokeeringute vabastustehnikana.
EFT ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse, lihtsa eneseanalüüsi ja sisenduse ning iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid, et aidata keha energiaväljas energia liikuma saada, korrastada ning disharmoonilised blokid vabastada..

Loe lisaks EFT õpitoa kohta siit!

 

Noore kuu loomise õhtu
“Oma unistuste elu loomine”

Väga tihti me unustame igapäevaaskelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde ja pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Loe lisaks “Oma unistuste elu loomise” kohta siit!

 

 

 

Kokkamiskool

Kokkamiskool on ürituste seeria, kus kohtume iga nädal, et õppida köögis valmistama midagi uut ja maitsvat. Kokkamiskool annab meile nii teoreetilised teadmised erinevate toitude hingeelust ja sellest, miks midagi meile kasulik on kui ka salvestab meisse praktilised oskused neid toite kodus ise valmistada. Kõik toidud valmivad osalejate endi ühiskokkamisel ja kui maitsvad road on valmis, süüakse need ka mõnuga ära.

Loe lisaks Kokkamiskooli kohta siit!

 

Toidustuudio

Toidustuudio on kord kuus toimuv klubiõhtu, kus õpime oma ala parimatelt ekspertidelt uusi oskuseid ja valmistame nende juhendamisel endale ise mõnusa õhtusöögi. Õhtu on sisustatud meeldiva kokkamise, õppimise ja veiniga. Valmistame nii kodusemaid kui ka gurmeeõhtusööke vastavalt välja valitud temaatikale.

Loe lisaks Toidustuudio kohta siit!

 

 

 

 

 

Top