fbpx

Meistri manifest

Maagilise reiki Meistri manifest

 1. Oma meisterlikkuse omaks võtmine ja jagamine
  Meil on kõigil see unikaalne omadus olemas, mida jagada ja õpetada ja inimesed meie ümber on seda väärt, et saada sellest osa. Me peame minema oma teel edasi ja jagama oma teadmisi, taipamisi. me peame jagama kõike, mida oleme ise õppinud ja kogenud. Reikit ja kõike muud, mis on meie isiklik unikaalne väärtus, teadmine, kogemused.Miks just meie? Sest meile on antud minna ees, olla Meistrid, kogeda, õpetada. Me oleme oma teel jõudnud tänasesse ja me ei saa kunagi enam minna tagasi teadmatusesse. See on meie tee ja seda aktsepteerides ning kasutades kogu oma potensiaali ilma valehäbita, ilma häbelikkuseta, ilma kahtlusteta, ilma ennast alahindamata, kasvame me veelgi.
  Eitades aga ennast ja oma võimeid ning oma teed, oleme me justkui ringteel, kus järjest antakse meile võimalusi keerate õigele teele. See on paigalseis, mis hakkab siis väljenduma ka meie isiklikus elus, materiaalses, suhetes, kõikjal hakkame tundma seda paigalseisu või tagasilangust ning kogeme asjatudi kannatusi.

  Kõik muutub kui lõpetame oma olemuse ja oma tee eitamise ning võtame pakutud väljakutsed vastu. Meid takistab ju vaid hirm, mis pole tõeline.

 1. Iseenda toitmine ja hoidmine
  Just meie, meistriteel käijate jaoks on ülioluline hoida nö juhe pidevalt seinas, kust elujõud ja armastus, valgus meieni jõuab. Igapäevased harjutused, praktikad, meditatsioonid, tantsimine, laulmine, igasugune looming, looduses viibimine, füüsiline liikumine. Kõik tegevused, mida tehes tunneme, et oleme õnnelikud. Jälgima, et sööme vaid neid toite, mis meile energiat juurde annavad rohkem kui meie keha kulutab selle toidu läbi töötlemiseks.Me peame tegelema pidevalt iseendaga, toitma ennast valguse ja armastusega. teadlikult võtma selleks aega, raha, midaiganes.
  Teadlikult valides iseendale armastava elustiili, mis meid toidab.
 2. Oma varjudele otsa vaatamine
  Sellel teel käies on ülioluline aktsepteerida enda tumedat poolt. Kuidas iganes me seda kirjeldame. Musta kuu päevad, depressioon, katki olemine, iseenda ärakaotamine, väsimus. See on osa elust. Meie hinges on tume pool olemas ja sellega sõdimine ning võitlemine võtab meilt jõu.
  Kogedes Meistrina järjest rohkem valgust, peame mõistma, et varjud ki muutuvad järjest tumedamaks ja saame käia ka sellistes sügavustes, kuhu varem pole ulatunud.
  Aktsepteerides seda, et meil on õigus tunda ka neid tumedaid tundeid muutub kõik lihtsaks ja loomulikuks. Muidugi ei ole kasulik nendesse kinni jääda. Lihtsalt aktsepteerida, et need on osa elust.Meie elus on kõik eredam, kõik on tugevam, sügavam tänu Meistri teel olemisele. Seetõttu võib see vahel hirmutada, Kuid meil on ka olemas kõik vajalik, et minna edasi. Ja meil pole kuidagi keelatud või piinlik tunda ka oma hinge tumedamas pooles peituvat. Õpime seda osa endast tundma teadlikult. Varjudega tuttavaks saades saame täie teadlikkusega valida valguse poolel liikumise.
 3. Ebatäiuslikkuse täiuslikkus
  Me oleme täiuslikud oma ebatäiuslikkuses. Ikka ja jälle tekib meie teel ootusi, justkui peaksime ise olema inimlikult täuslikud, et õpetada, et jagada, et olla Meistri teel. Oluline on meeles pidada, et me ei pea vastama kogu maailma ootustele, eeldustele. Meil on õigus olla inimestena ebatäiuslikud ja lasta lahti nendest ootustest ja piirangutest, mis meile seatakse või mida meilt justkui oodatakse. Me “ei pea” mitte midagi sest oleme vabad hinged.Oluline on alati meeles pidada ja kasvõi iga päev omale afirmatsioonina korrata, et me oleme täiuslikud oma ebatäiuslikkuses. Me oleme alati täiuslikud niikuinii, misiganes moel me täna siisn maailmas ka ei käituks, misiganes me valiks kogeda, misiganes meist arvavad teised. Võime kogeda suhete purunemisi, vaesust, üksindust, kurbust, ebaõnnestumisi. See ei vähenda mingilgi moel meie tegelikkust, mis on täiuslikkus hinge tasandil.

  Me oleme alati Meie ise, me oleme Armastus, me oleme Valgus. Ja me kõik oleme üks – Algallikas.
  Kõik muu on vaid kogemused.

Ma tänan kõiki Meistreid enne mind ja kõiki Meistreid, kes seda loevad ja kõiki Meistreid, kes tulevad peale mind. Ma kummardun tänus teie kõigi ees!

Jumalikkuselt minus jumalikkusele sinus,
Kristel

Top