Mis on stiil?

“ Mood muutub vanamoodsaks, stiil mitte kunagi.” ( Coco Chanel)

Esimesed sammud iskupärase stiilini:

Meeldi iseendale – vali ja kanna rõivaid, mis meeldivad, väljendavad mõttemaailma või seostuvad positiivsete emotsioonidega. Naeratav ja rõõmus inimene kiirgab enesekindlust ja naeratust märgatakse alati varem kui rõivaid!

Ära jookse tormi viimastele trendidele – mood on nagu tuul, mis muudab tihti suunda. Usalda parem oma sisetunnet ja vali rõivad, mis sobivad kehakuju ja vanusega ning toovad esile sinu kaunima mina. Silmanurgast võib trende piiluda!

„ Kui kanda muljetavaldavaid riideid, on elu palju parem.“( Vivienne Westwood)

Personaalstilist soovitab:

– aksessuaarid suudavad ka kõige tavalisema rõiva muuta eriliseks ja pilkupüüdvaks

– oma vähemalt ühte „ little black dress“ e. väikest musta kleiti, sest kvaliteetne, klassikaline ja hästiistuv kleit päästab su nii mõnestki olukorrast ja on stiilne aastaid.

– kui armastad kanda teksapükse ja T – särki, siis vali kvaliteetsed ja hästiistuvad

– kasuta värve, et tuua esile oma figuuri plusse ja peita miinuseid

Välimus kui sõnum:

Riietus on justkui „ vaikiv “ keel, kus suhtlemine toimub läbi visuaalse kanali sotsiaalses keskkonnas ( Horn 1968 )

Kõik me oleme kuulnud ütlust, et peaks hoiduma hindamast inimesi nende välimuse põhjal – ja ometi me teeme seda. Riided on meie elus olulisemal kohal kui me uskuda tahame. Igapäevaselt mõtlevad vaid vähesed, millist sõnumit nad teistele edastavad. Samas kui näiteks töövestlusele minnes mõtleme hoolikalt milliseid signaale meie rõivad endas kannavad.

Kindlasti tasub ka teistel eluhetkedel mitte unustada, et riietus kannab endas nii alateadlikku kui ka teadlikku sõnumit kandja kohta.

Soovid rohkem teada saada? Vaata, kuidas järgmised koolitused Sulle abiks on

Top