fbpx

Suvekool 2018

Kas tunned, kuidas päikese ja valguse toel on just nüüd jõudu tegeleda palju rohkemaga?
Kas oled väsinud päikese käes tegevuseta lebamisest? 
Kui soovid vaheldust tavalistele suvistele töödele – tegemistele?
Kas oled valmis just sellel suvel astuma sammukese iseendale lähemale?

See ei ole päris tavaline kool. Parem Elu Koolitused suvekool 2018 on nagu mahlane nauding iseendale millegi hea lubamisest! Oleme suvekooli kogunud mitmeid magusaid marju, mida saad nautida just seal, kus sa oled ja siis kui sulle sobib. Vajad vaid arvutit või telefoni ja internetiühendust, rahulikku paika iseendale ja natuke aega. Suvekooli kavast leiab ka palju marju tasuta ja samuti on tasulistel kursustel suviselt kuumad hinnad! Vaata edasi ja leia omale sobiv. Ikka, et tass oleks täis ja suvi magus nagu kõige mahlasem mari!

Miks me seda teeme? Sest suvi on kätte jõudnud kiiremini kui arvasime. Ja kuigi traditsiooniline kooliaasta on lõppenud siis kas poleks tore lubada endale just nüüd üht suvekooli? Kui meie vaatame tagasi täna, siis see on olnud põnev hooaeg, mis on meile andnud hulga mõtteid ja ideid ning teadmisi. Kõike pole aga jõudnud teieni tuua ja palju on jäänud lauasahtlisse või lubadusteks. Nii tekkiski mõte, et suvel jagada laiali kõik need teadmised, inspiratsioonikillud, mis tunduvad praegu olulised. Enne kui sügisel läheme edasi uute koolitustega ja uue hingamisega ning uute teemadega. 
See on hea võimalus võtta just nüüd, suvel, aega ka iseendale. Et sa ei kaoks ära pere ja laste või suvise kontoritöö tegevustesse.

SUVEKOOL 2018

25. juunil algab väljakutse “Kuidas JAH võib muuta sinu elu”
Väljakutse toimub FB grupis “Jaatava elustiili õpetused”. Osalemiseks pead olema grupiga liitunud. Iga päev leiad grupist ühe mõtte või harjutuse või video, kuidas muutub sinu elu läbi jaatava elustiili. Mis on jaatav elustiil ja kuidas see muudab meie igapäevast elu ning mida selle abil ellu luua saame, saad teada juba grupis. Kogu väljakutse ajal on sul võimalik aktiivselt küsida, saada vastuseid, kuulata ja jagada kogemusi. Tule ja astu oma mugavustsoonist välja ning ütle JAH! Jaatavas elustiilis aitab elu luua Merike Kütt.
Väljakutse kestab 21 päeva. Osalemine on tasuta!

25. juunil algab väljakutse “Kuidas äratada naiseliku loomise vägi (Shakti)”
Väljakutse toimub FB grupis “Armastava elustiili puudutus”. Osalemiseks pead olema grupiga liitunud. Iga päev leiad grupist ühe live video Kristelilt. Võid seda vaadata reaalajas või hiljem sulle sobival ajal. Alustame maagilisel pööripäeval ja teeme taotluse ja vaatame koos, kuhu meid viib loomise voog ja mis saladusi ning taipamisi meile näidatakse. Kogu väljakutse ajal võid kommenteerida või lisada oma mõtteid ja küsida või vastata. Tule ja vaata, kuhu ning kuidas naiseliku loomise vägi avaldub! Loomise väge toetab Kristel Treier.
Väljakutse kestab 10 päeva. Osalemine on tasuta!

28. juunil algab armastava elustiili inspiratsioonikursus “21 päeva sisemise rõõmuni” 
Inspiratsioonikursus on täiesti uus e-kursus, kus igal hommikul leiad oma postkastist e-kirja koos energeetiliselt laetud inspireeriva pildi ja armastava sõnumiga. Lisaks ka selgitus, kuidas sõnum enda jaoks tööle panna ja väike harjutus igaks päevaks, mis aitab sinu elustiilis päriselt muutusi luua ja rõõmu leida. Võid pildid ja harjutused omale salvestada ja kasutada neid nii palju kui soovid ka peale kursuse lõppu. Alustame maagilises täiskuu väes. Tule ja proovi, mida muudab armastava elustiili puudutus sinu elus! Sisemise rõõmuni juhatab Kristel Treier.
Inspiratsioonikursus kestab 21 päeva. Osalemistasu on annetuslik!

12. juulil algab FB live kursus “Leia tee iseendani”
FB live on täiesti uus kursuse formaat. Spetsiaalselt selleks loodud kinnises grupis toimub igal nädalal koolitus reaalajas. Koolituse pikkus on iga kord 1,5 tundi ja sa saad osaleda sama aktiivselt nagu päris samas ruumis kohal olles. Kõik sinu küsimused ja jagamised saavad vastatud kursuse ajal ka siis kui sa õigel kellaajal kohal olla ei saa ning kursust hiljem järele vaatad. Kursus on Louise Hay meetodil ja seni kursustel osalenud on hinnanud selle tõeliselt elumuutvaks. Tule ja astu sammuke endale lähemale! Teed iseendani aitab leida Merike Kütt.
Kursus kestab 6 nädalat. Osalemistasu on suviselt kuum!

18. juulil algab e-kursus “Maagiline naiselikkuse reiki: Tervikliku mina loomine”
E-kursus on põhjalik ning praktiline viis saada tutvust maagilise reiki ja naiselikkuse maailmaga. Igal nädalal saad oma postkasti mahuka e-kirja, kust leiad 1 tunni pikkuse videoloengu, energiaharjutuse video, meditatsiooni, töövihiku koduse ülesandega ja põhjaliku juhendi. Kõik materjalid on energeetiliselt laetud vastu võtmiseks just nende osalejate poolt sellel ajavahemikul. Kursuse lõpetab isiklik reiki pühitsuse edastamine kohtumisel või kaugseansina ning kõik kursuse läbinud saavad tunnistuse. Maagilise naiselikkuse reiki teele juhatab Kristel Treier.
E-kursus kestab 5 nädalat. Osalemistasu on suviselt kuum!

10.-12. augustil toimub suvelaager “Minu naiselik vägi”.
Suvelaager naistele toimub traditsiooniselt juba üheksandat aastat järjest. Langevad tähed, hilisöine saun, püõnevad loengud, hea toit, taipamised, jagamised, aeg iseendale, eestimaa looduse küpse vägi ja palju muud.  Suvelaagris esinevad ajurveedast Kaja Kell, jooga Helina Villem, tantristliku mehe vaade naiselikkusele Sven Truupõld, laagri väge ja ruumi hoiavad Merike Kütt ja Kristel Treier.
Suvelaager kestab 3 päeva. Osalemistasu on suviselt kuum kuni jaanipäevani!

26., 27., 28. juulil ja 2., 3., 4. augustil on võimalik tellida suvine motivatsioonipäev koos õhtuse teatrietenduse “Peatumine ristteel” külastusega Kernu mõisas
Hea võimalus korraldada oma meeskonnale väljasõit värskelt renoveeritud stiilsesse, imekauni järve kaldal asuvasse Kernu mõisasse. Motivatsioonipäeva kava ja pikkuse paneme kokku sinu meeskonna vajadustest ja soovidest lähtuvalt. Maitsva lõuna- või õhtusöögi saab tellida Kernu mõisa restoranist “Ludwig”. Päeva lõpetab metsik rahakomöödia “Peatumine ristteel”, mis on valminud Polygon Teatris J. Tätte ja W.Shakespeare’i ainetel. Mängivad Eero Spriit, Karin Rask, Siim Maaten, Tamur Tohver. Motivatsioonipäeva viivad läbi Merike Kütt ja  Kristel Treier.
Võta meiega ühendust ja loome sinu meeskonnale suvise elamuse, mis kestab  kauem!

Suvekooli loovad Merike Ja Kristel 

Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 500 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus. 
Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja, EFT  terapeut, Parem Elu Koolitused looja.
Kristel Treier, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiselikkuse reiki looja, reiki meister, tantrika, jogiini,  ettevõtja ja kogemuskoolitaja.

 

Top