fbpx

Tagasisidet toimunud Maagilise reiki naiselikkuse koolitustelt

Maagilise reiki kursusel osalenud imelised naised jagavad:

“Aga võin öelda kyll, et ma veel ei tea, kas mu elu muutunud on, aga ma praktseerin ja uskumatu tunne on kätes, tunnen lausa sellist energiavoogu, kui Reikit teen.”, Katrin.

“See oli nii imeline, õppisin nii palju sellest päevast! Suur, suur aitäh!!! Pärast seda imelist päeva, tunnen, et mul oleks nagu kaitsekilp ümber- emotsioonid ja tunded, mis mind varem lõhkusid, ei jõuaks justkui minuni. Tänan, tänan, tänan!!!”, Marge.

“Tunded peale Maagilise Reiki päeva alles selginevad, kuid tunnen end suurepäraselt, olen tavapärasest rahulikum. Kui olen natukene selginenud ja oma sisemust korrastanud, tekivad ilmselt veel mõningad küsimused, arutlused mida Sinuga hea meelega jagaksin. Täiesti kindlalt võin öelda, et olen õigel teel ja ilmtingimatta jätkan Reikiga. Suured tänud Sulle, et õpetad ja jagad oma reiki kogemusi.”, Ly.

“Suur aitäh materjalide ja lisalugemise eest! Nautisin kursust väga, kindlasti kaalun ka 2. astmel osalemist.”, Katalin.

“Täna sain tutvuda Sinu saadetud materjalidega ja tegin ka endale reikiseansi. Keskendusin seekord oma südametsakrale muusika ja viiruki saatel. Oli põnev värvidemäng ja sügav rahu. Reiki sobib mulle, on kooskõlas vaimu kõrgema minaga ja saan iseendaga parema kontakti”, Anne.

“Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Teie  järgmistel koolitustel. Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt kus olin jõudnud sellisesse seisu ja minu ümber on sellised vägevad naised nagu Teie!”, Küllike.

“Maagilisest reikist on möödal juba veidi aega. Teeme iga päev oma reiki seanssi enne magama minekut. Elu tempo on muidugi kiire ja peale reikit on minul emotsioonid valla läinud. Tunnen, et kuidagi kergem ja vabam on ringi liikuda. Nädala sees olen see nädal iga päev lisanud ka meditatsioonirännaku, kus peale seda kogu keha nagu vibreeriks ja elu energiat on ka veidi juurde hakanud tulema. Loen ka soovituslikku kirjandust ja püüan leida aega iseendaga olemiseks. Suur, suur aitähh sulle selle maagilise Reiki kursuse eest, plaanin juba ,et tulen ka teisele kursusele.”, Ester.

“Olen sellest ajast peale igapäevaselt reikit praktiseerinud. Usun, et see on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest tasemetest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks.”, Anu.

 

 

 

 

Top