fbpx

Toidustuudio – grilliõhtu

Suvi on hooga kätte jõudnud ning alanud on suur grillihooaeg.

Kas sina oled juba sellel suvel midagi grillinud? Grillvorste või midagi enamat?

Meile meeldib õppida uusi asju. Põnevate lihade grillimine pole veel päris selge ja seepärast otsustasime neljapäeval,  11. juulil kell 18 Toidustuudiosse külla kutsuda Spargli koka ja ühe omanikkudest, Roman Kljutšivski, kes on valmis meile näitama, kuidas see päris grillimine käib.

Suurepärases suvises grillimenüüs tulevad katsetamisele ja maitsmisele:

  • Grillitud aedviljad halloumi juustu ja tomati-sibula moosiga.
  • Põhiroogadest grillitud broileri kintsuliha vardad, searibi sinepi ja mee mopikastmega, veisehakklihakebab või hakkpihv ning loomulikult valmistame ka kala.
  • Magustoidu meisterdame samuti grillil – rabarberi-õuna tarte-tatin  vaniljekastmega
  • Grilltoitude juurde mekime ka sobivaid veine.

Õhtu jooksul jagab Roman õigeid grillimise nippe ning põhitõdesid, õpetab puu- ja köögiviljade ning  liha ja kalade  ettevalmistust grillimiseks. Samuti saame aimu sobilikest kastmetest ning juustude grillimisest. Ühesõnaga tuleb põnev ja nippiderohke õhtu!

Grilliõhtu toimub Loomemajanduskeskuse sisehoovis. Kogunemine on kell 18 Parem Elu Koolitused ruumides (Kalevi 17, sissepääs maja kõige tagumisest otsast).

Osalustasu 26 eur, kui tuled koos sõbraga, siis on hind teile kahele soodsam (46 eur)! Oma koha garanteerid, kui registreerud Toidustuudiosse ja tasud osalustasu hiljemalt 10. juuliks.

Küsimuste korral helista 5209743 (Triin) või kirjuta triin@paremelu.ee

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Top