fbpx

Toidustuudio – Teeme ise jäätist!

Kas sa oled suur jäätisesõber? Soovid endale ja oma lastele pakkuda paremat, kui tavaline poejäätis? Kas kujutad end ette suussulavaid jäätiseid valmistamas?

Pakume sulle selleks ahvatleva võimaluse esmaspäeval, 17. juunil kell 18, kui Loomemajanduskeskuses, Parem Elu Koolitused ruumides toimub töötuba “Teeme ise jäätist!”.

Valmistame erinevaid jäätiseid. Näiteks on plaanis teha gelatot – Itaalia stiilis jäätist, marjajäätist ja ka maitsvat laktoosivaba jäätist. Otse loomulikult saame jäätised kohapeal päikese käes mõnuledes ära limpsida (ja kui päikest ei ole, siis jäätist nautida saab ikka:-)).

Jäätiste töötuba viib läbi toitumisnõustaja Triin Muiste.

Asukoht: Tartu Loomemajanduskeskus, Parem Elu Koolitused ruumid (Kalevi 17 – sisse pääseb maja kõige pargipoolsemast uksest)

Osalustasu 18 eur, kui tuled koos sõbraga, siis on hind teile kahele soodsam (32 eur)! Oma koha garanteerid, kui registreerud koolitusele ja tasud osalustasu hiljemalt 16. juuniks.

Küsimuste korral helista 5209743 (Triin) või kirjuta triin@paremelu.ee

P.S Sul on võimalus esitada ka oma soov, milise jäätise tegemist sa sooviksid õppida. Selleks kirjuta hiljemalt 9. juuniks Triinule kiri: triin@paremelu.ee

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Top